Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Królewna Śnieżka i tysiąc krasnoludków

Autor Wiadomość
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2020-02-29, 13:00   

Vision napisał/a:
Piękna zima i fajna relacja. Mam wrażenie, że już kiedyś tu była jakaś Twoja relacja z zimowej śnieżki, bo coś mi się te krasnoludki kojarzą. Ale w sumie nie wiem czy to była Twoja relacja, ale mi się zawsze zimowa śnieżka z tymi ośnieżonymi karłowatymi choinkami kojarzy. Też na żywo najbardziej utkwiło mi to w pamięci. Bo na Śnieżce byłem 3 razy i zawsze zimą i zawsze te choinki tam były całe w śniegu. ;)

To chyba relacja Małgo była, bo ja nie dawałam jeszcze relacji ze Śnieżki - nie było z czego. A choinki to jeszcze bardziej mogą być oblepione, jak widziałam na zdjęciach. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś trafić na taką naprawdę zimową zimę.

Piotrek napisał/a:
Gdyby nie świadomość, że taka pół wiosna-pół zima tego roku to nikt by się nie rozczulał nad tym, że tak mizernie napadało.

No właśnie. Jak ma być takie "niewiadomoco", to już wolę, żeby wiosna przyszła.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-29, 13:18   

A już wiem, bo aż sprawdziłem i te choinki mi się z Tobą kojarzyły i faktycznie tak było. :) Tyle, że to nie Śnieżka, ale też Karkonosze i tak mi się wydawało, że to było całkiem niedawno. ;)

http://gorybezgranic.pl/s...wemu-vt4992.htm
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2020-02-29, 18:22   

Vision napisał/a:
A już wiem, bo aż sprawdziłem i te choinki mi się z Tobą kojarzyły i faktycznie tak było. :) Tyle, że to nie Śnieżka, ale też Karkonosze i tak mi się wydawało, że to było całkiem niedawno. ;)

http://gorybezgranic.pl/s...wemu-vt4992.htm

No tak, to były dwie wycieczki dzień po dniu, dlatego warunki podobne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime