Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Kółeczko na zakończenie lata w Tatrach Zachodnich

Autor Wiadomość
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-09-07, 09:34   

Dobromił napisał/a:
A czy na Gory-Szlaki tez jest dużo komentarzy ?


Oni mają około 200 postów na cały miesiąc, więc oszczędzają w słowach.

sprocket73 napisał/a:
postaram się przejść wszystkie granie i może trafię w wyczekiwaną


Tak właśnie usiłuję sobie przypomnieć, ale coś mi się zdaje, że juz byłeś tam... kilka lat temu... nie szedłeś na Ciemniak zielonym szlakiem, ale potraciłeś się i poszedłeś prosto, a potem w prawo? Tak cos mi się kojarzy...
Profil Facebook
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5511
Wysłany: 2020-09-07, 10:02   

Dobromił napisał/a:
A czy na Gory-Szlaki tez jest dużo komentarzy ?

Na razie nie ma. Ale może Ceper coś napisze ;)

sokół napisał/a:
nie szedłeś na Ciemniak zielonym szlakiem, ale potraciłeś się i poszedłeś prosto, a potem w prawo?

Szedłem tylko z Tomanowej na Ciemniaka i z Ciemniaka na Tomanową. Oraz z Pyszniańskiej na Kamienistą. Natomiast całej grani, nie. Ale od dawna mam to w szerokich planach. A ja plany przeważnie realizuję, tylko cierpliwie czekam :)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
Ostatnio zmieniony przez sprocket73 2020-09-07, 10:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-09-07, 10:13   

O widzisz, to już się nie mogę doczekać. :D
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14319
Wysłany: 2020-09-07, 10:29   

sprocket73 napisał/a:
Szedłem tylko z Tomanowej na Ciemniaka i z Ciemniaka na Tomanową. Oraz z Pyszniańskiej na Kamienistą. Natomiast całej grani, nie.


Bardzo ładnie. Poproszę Cię kiedyś żebyś na żywo opowiedział ale niekoniecznie o tym pisał. Ja np. byłem ostatnimi laty dwa razy na Osobitej i zostawiłem wspomnienia z niej dla siebie.

P.s. Marzy mi się ta Kamienista :ops
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1912
Wysłany: 2020-09-07, 10:39   

sprocket73 napisał/a:
Składam samokrytykę. Postąpiłem niewłaściwie. Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej

Podejrzewam, że masz moje samopoczucie mniej więcej tam, gdzie ja Twoją samokrytykę :)

Od lat mam w tej sprawie niezmienny pogląd i będę pisał na temat publikowania lewizn z rezerwatów to, co piszę. Jedni zrozumieją, inni nie. Świata pewnie nie naprawię, ale jeśli takich opisów będzie choćby o kilka mniej, to i tak warto. Może dzięki temu w paru zakątkach Tatr jeszcze przez jakiś czas będzie spokój.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-09-07, 10:45   

Dobromił napisał/a:
Poproszę Cię kiedyś żebyś na żywo opowiedział ale niekoniecznie o tym pisał


Hmmm, ta grań to takie samo wykroczenie, jak pójście na Szatana albo Kieżmarskiego, no chyba, że coś mi się podupcyło....
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14319
Wysłany: 2020-09-07, 10:52   

Kamienista jest na terenie "Obszaru ochrony ścisłej „Pyszna, Tomanowa, Pisana”​. Kieżmarski raczej nie jest na terenie rezerwatu. Osobita też jest na terenie rezerwatu.

Jest jednak mała różnica pomiędzy nimi a szczytami w Wysokich.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5511
Wysłany: 2020-09-07, 10:56   

Dobromił napisał/a:
Bardzo ładnie. Poproszę Cię kiedyś żebyś na żywo opowiedział ale niekoniecznie o tym pisał. Ja np. byłem ostatnimi laty dwa razy na Osobitej i zostawiłem wspomnienia z niej dla siebie.

Mam ten temat już przemyślany i ułożony w głowie. Starałem się zrozumieć to podejście, które opisałeś i chyba w końcu ktoś mi wytłumaczył, o co tak naprawdę chodzi. I powiem Ci - rozumiem, ale nie zgadzam się. Mam inne zdanie. Ale szanuję Twoją wizję turystyki i nie proszę, żebyś opisywał wszystkie swoje przejścia. Uważam jednak, że nie mam obowiązku utajniać swoich - bo to się kłóci z moją wizją. To jest naprawdę poważny temat i dłuższa rozmowa, którą można odbyć bez mordobicia na koniec, jeżeli się ma do siebie wzajemny szacunek... a myślę, że my mamy.

Dobromił napisał/a:
Marzy mi się ta Kamienista

Pięknie tam jest!!!













_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14319
Wysłany: 2020-09-07, 10:59   

sprocket73 napisał/a:
To jest naprawdę poważny temat i dłuższa rozmowa, którą można odbyć bez mordobicia na koniec, jeżeli się ma do siebie wzajemny szacunek... a myślę, że my mamy.


Jestem za. Przy okazji może obić mordę Haka ;)

P.s. Za zdjęcia to …
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-07, 11:05   

No nie ma co gadać... zrobiłeś "Seksomaniakom" ;) niedzielę... :)

Ale nad lajkami musisz jeszcze popracować... Myślę, że takie leginsy załatwią sprawę...



https://www.facebook.com/...597220236957097
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1912
Wysłany: 2020-09-07, 11:05   

Dobromił jest dyplomatyczny, ale ja dalej będę pisał swoje. Przepraszam, ale sprawa jest dla mnie ważna.

Sprocket, czy się zgadzasz, czy nie - generalnie publikując takie rzeczy po prostu potencjalnie szkodzisz sprawie zachowania przyrody pewnych części Tatr w możliwie niezmienionym stanie.
Nie wiesz, ilu ludzi może pójść w Twoje ślady, bo przeczyta relację.

Celem większości takich opisów jest budowanie własnego ego poprzez pochwalenie się wejściem pomimo zakazu. Warto rozważyć, czy naprawdę musimy. Kółeczko i bez tego kawałka z rezerwatu jest imponujące.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14319
Wysłany: 2020-09-07, 11:21   

Vision napisał/a:
Myślę, że takie leginsy załatwią sprawę...


Pod kolor kwiecia.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5511
Wysłany: 2020-09-07, 11:29   

Prezes napisał/a:
Podejrzewam, że masz moje samopoczucie mniej więcej tam, gdzie ja Twoją samokrytykę
Cieszę się, że dobrze się rozumiemy :)

Prezes napisał/a:
Przepraszam, ale sprawa jest dla mnie ważna.
Nosz, kurwa - dla mnie też!

Prezes napisał/a:
publikując takie rzeczy po prostu potencjalnie szkodzisz sprawie zachowania przyrody pewnych części Tatr w możliwie niezmienionym stanie. Nie wiesz, ilu ludzi może pójść w Twoje ślady, bo przeczyta relację
Tak, to prawda. Przyznaję Ci rację - piszę to bez cienia ironii.

Prezes napisał/a:
Celem większości takich opisów jest budowanie własnego ego poprzez pochwalenie się wejściem pomimo zakazu.
Masz trochę racji, ale tylko co do pierwszej części. Jest to "pochwalenie się" jaki jestem fajny, ja i mój pies. Natomiast łamanie zakazów mam dokładnie tam, gdzie Ty moją samokrytykę - naprawdę. To czy jest tam rezerwat, szlak, czy zwykły pozaszlak nie ma dla mnie większego znaczenia. To tylko umowa, którą zrobili ludzie. Kiedyś można było chodzić i był szlak. Potem ktoś powiedział, że nie można chodzić. Mam to głęboko w dupie.

Dlaczego pokazuję te miejsca, aż boję się pisać. Bo kluczowe jest tutaj Wasze stanowisko dlaczego inni nie powinni ich zobaczyć. To z tym się nie zgadzam. Bo to jest dzielenie ludzi na lepszych i gorszych. Dzielenie turystów na Ludzi Gór i stonkę. To nie jest temat do rozmowy na forum. Dlatego ja już kończę swoje wypowiedzi i więcej nic nie napiszę.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14319
Wysłany: 2020-09-07, 11:30   

sprocket73 napisał/a:
Dlatego ja już kończę swoje wypowiedzi i więcej nic nie napiszę.


W tym temacie czy też we wszystkich ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5511
Wysłany: 2020-09-07, 11:39   

Vision napisał/a:
Ale nad lajkami musisz jeszcze popracować... Myślę, że takie leginsy załatwią sprawę...
Vision, kiedyś w sklepie Ukochana poprosiła, żebym tylko przymierzył dżinsy o kroju slim. Ubrałem i prawie się porzygałem w przymierzalni. Potem okazałem się Ukochanej - kazała je szybko zdjąć. Mam atrakcyjne ciało, ale z obcisłym jakoś się nie komponuje.

Dobromił napisał/a:
W tym temacie czy też we wszystkich ?
Nie no, tylko w tym jednym konkretnym :)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime