Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Klub Zdobywców Koron Górskich RP

Autor Wiadomość
sokół 

Wysłany: 2018-08-10, 19:57   Klub Zdobywców Koron Górskich RP

Zapraszam do odwiedzin stron Klubu. Wielu z Was zna ten Klub. Wielu zbiera odznaki.

No a dzisiaj... zostalismy Partnerami!

Klub powstał 2.05.2015 w dniu Święta Flagi Państwowej. Celem Klubu jest promowanie świadomej turystyki górskiej i polskich gór zarazem . Twórcą projektu , założycielem i jego prowadzącym jest Mirosław Surmacz.
Cel Klubu realizowany jest poprzez stworzone programy górskie zwane koronami.
Funkcjonuje 35 programów podzielonych na dwie grupy.
Pierwsza z nich bazuje na wybitności szczytów . Posiada Koronę Najwybitniejszych Szczytów Gór Polskich oraz analogiczne dla Karpat i Sudetów. Na ich bazie stworzone zostały odznaki dziecięca , młodzieżowa i duża.
Drugą grupę stanowią korony pojedynczych pasm górskich. Tutaj doboru szczytów dokonano wg Klubowej zasady 4N czyli góry najwybitniejsze , najwyższe ,najciekawsze i na szlaku. Ukoronowane zostały wszystkie pasma górskie naszego kraju.
Klub działa na zasadzie korespondencyjnej. Stosuje proste i przyjazne regulaminy . Funkcjonuje weryfikacja wsteczna tzn. zaliczane do zdobytych są wszystkie szczyty sprzed daty wstąpienia do klubu.
W 35 koronach wytypowano łącznie 448 szczytów a do zdobycia jest aż 115 odznak. Jest to największa i najbardziej kompleksowa propozycja związana z koronami górskimi w Polsce .
Pełna oferta , zasady przyjęcia ,regulamin , spisy szczytów oraz wykaz opłat zawarte zostały w witrynie internetowej Klubu WWW.koronygor.pl
Nowinki klubowe publikowane są na facebook WWW.facebook.com/kzkgrp/
Profil Facebook

laynn 

Wysłany: 2018-08-10, 20:01   

Super.
Profil Facebook

sprocket73

Wysłany: 2018-08-10, 20:22   

sokół napisał/a:
do zdobycia jest aż 115 odznak

sokół 

Wysłany: 2018-08-10, 20:37   

Przyczepisz Tobiemu do ogona!
Profil Facebook

Piotrek 

Wysłany: 2018-08-10, 21:45   

Brawo sokół, za chęci i za zaangażowanie. Bo to już druga po Rysiance taka akcja jaką zrobiłeś :ok

Stronę sobie obejrzałem z grubsza - nawet mi się nie śniło, że aż tyle tych koron porobili :rol .
Brakuje chyba tylko korony mojej wioski :-)

sokół 

Wysłany: 2018-08-10, 22:51   

Z Rysianką to ciała dałem. Bo wszystko ugadane było, a ja od grudnia tam jadę z gadżetami i dojechać nie mogę.
Profil Facebook

Odpowiedz do tematu