Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Kilka obrazków z wycieczek różnych...

Autor Wiadomość
Vision
Wieśniak z miasta...

Wysłany: 2021-11-22, 10:27   

Wiolcia napisał/a:
Ostatnio takie krótkie zrywy zaczynają mi się coraz bardziej podobać. Nie trzeba bić nie wiadomo ilu kilometrów, żeby było fajnie... Czy to oznaka starzenia się?

Ja tam u siebie uważam, że to doświadczenie i mądrzejsza forma turystyki. Po co łazić nie wiadomo ile, jak nic ciekawego dookoła nie ma. ;)
Profil Facebook

Vision
Wieśniak z miasta...

Wysłany: 2021-11-22, 10:53   

W zeszłą sobotę, a właściwie już w piątek odbyłem też taki młodzieńczy zryw i spontaniczną wycieczkę w Tatry. W piątek po pracy wyruszyłem do Kielc, tam krótka 3 godzinna drzemka, po czym przed 4:00 rano wyjazd w Tatry. Najpierw spacerowo na Łapszankę. Jak przez całe życie do września tego roku, nie byłem tam ani razu, tak od września jestem tam już 5 raz. ;) Tam kilka zdjęć, ale szału nie było, niestety spóźniliśmy się o jakąś godzinę, bo jadąc tam warunki w Beskidzie Wyspowym były wręcz idealne i niesamowicie ciekawe, no ale o 7:00 już by było ptokach.

Po lenistwie w Łapszance, udaliśmy się do Kuźnic, by stamtąd po godzinie 12:00 wyruszyć na krótką wycieczkę na Kopę Kondracką. Poszliśmy sobie przez Halę Kondratową i przełęcz pod Kopą Kondracką, wracając przez Kondracją Przełęcz. Taka mała pętelka. ;) Około 19:00 byliśmy z powrotem w Kużnicach na parkingu pod samochodem. Po czym trzeba było wrócić do Kielc, co już było bardzo ciężkie, dawno taki zmęczony nie jechałem samochodem, ale się udało. ;)

Był to mój pierwszy dwutysięcznik w Tatrach, po przeszło 6 latach, a w Tatrach Zachodnich po przeszło 8. :) A dla towarzyski mojej podróży ;) , pierwszy w życiu. Wcześniej była tylko na Kasprowym, Świstowej Czubie i Gęsiej Szyi. Więc ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni. :)

Oto kilka obrazków z tej spontanicznej wycieczki.

Profil Facebook

laynn 

Wysłany: 2021-11-22, 11:11   

Vision napisał/a:
to doświadczenie i mądrzejsza forma turystyki.

Tego się trzymajmy ;)

a i widzę, że zdjęcia ciut inne, jak dawniej (w sensie, wywołania). Oczywiście bardzo fajne :)

Adrian 
Cieszynioki

Wysłany: 2021-11-22, 12:01   

Tak, zdjęcia piękne.
Cieszę się że wróciłeś w góry i na forum :)

Starzejemy się i takie zrywy w Tatry już nie przychodzą tak łatwo :lol ;)

Jedynie Dobromił potrafi łoić Tatry jak młodzieniaszek, ale On oszukuje, słucha szatańskiej muzyki ;)

Piotrek 

Wysłany: 2021-11-22, 12:19   

Ujęcia kalendarzowe wręcz :-)
Bardzo przyjemnie się ogląda.

Sebastian 

Wysłany: 2021-11-22, 18:50   

laynn napisał/a:
a i widzę, że zdjęcia ciut inne, jak dawniej (w sensie, wywołania). Oczywiście bardzo fajne :)

Zdjęcie wyglądają trochę jak film w Technicolorze, trochę jak odbitki ze starych negatywów, mają taką specyficzną tonację barwną.

Dobromił 

Wysłany: 2021-11-23, 06:55   

Te zdjęcia mają treść więc dlatego mają też sens ;)

Visionie - widzę, że promujesz Łapszankę.

Kiedyś znajoma z tego Forum mnie tam zawiozła i od tej pory ja tam innych "wożę" :D

P.s. Adrianie - mylisz się. Ostatnio słucham pieśni zespołu o przesłaniu wręcz biblijnym - Creation of Death. Muza lekka i przyjemna. Polecam.

Dobromił - za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum.
Ostatnio zmieniony przez Dobromił 2021-11-23, 06:55, w całości zmieniany 1 raz  

Vision
Wieśniak z miasta...

Wysłany: 2021-11-23, 10:35   

laynn napisał/a:
Oczywiście bardzo fajne :)

Adrian napisał/a:
Tak, zdjęcia piękne.

Piotrek napisał/a:
Ujęcia kalendarzowe wręcz :)
Bardzo przyjemnie się ogląda.

Dobromił napisał/a:
Te zdjęcia mają treść więc dlatego mają też sens ;)

Dzięki. :DD

laynn napisał/a:
a i widzę, że zdjęcia ciut inne, jak dawniej (w sensie, wywołania)

Sebastian napisał/a:
Zdjęcie wyglądają trochę jak film w Technicolorze, trochę jak odbitki ze starych negatywów, mają taką specyficzną tonację barwną.

Szczerze mówiąc to jakoś bardzo inaczej niż zawsze tego nie robiłem, poza dodaniem takiej jakby delikatnej przeźroczystej winiety B&W. ;) To tak w ramach eksperymentu. No ale fakt, wciąż coś tam kombinuję i szukam jakiegoś stylu, który może kiedyś znajdę. ;)

Dobromił napisał/a:
isionie - widzę, że promujesz Łapszankę.

Kiedyś znajoma z tego Forum mnie tam zawiozła i od tej pory ja tam innych "wożę" :D

No nie powiem, ale bardzo mnie zauroczyła ta Łapszanka, taki idealny wiejski klimat z niesamowitymi widokami. Zresztą coraz bardziej mnie kręcą takie miejsca, widoki Tatr z daleko, do tego nie trzeba też daleko chodzić. ;)
Profil Facebook

Dobromił 

Wysłany: 2021-11-24, 07:16   

Vision napisał/a:
Zresztą coraz bardziej mnie kręcą takie miejsca, widoki Tatr z daleko, do tego nie trzeba też daleko chodzić. ;)

A czy jesteś w stanie pochodzić nogami z 75 minut żeby wyjść na Magurę Witowską i stamtąd rzucić okiem na Bielskie, Wysokie i Zachodnie ?

Adrian napisał/a:
Jedynie Dobromił potrafi łoić Tatry jak młodzieniaszek

Spotkamy się na ubitej ziemi.

Dobromił - za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum.

Vision
Wieśniak z miasta...

Wysłany: Wczoraj 19:38   

Dobromił napisał/a:
A czy jesteś w stanie pochodzić nogami z 75 minut żeby wyjść na Magurę Witowską i stamtąd rzucić okiem na Bielskie, Wysokie i Zachodnie ?

Jak wszedłem na Kopę, to chyba tak. ;) Dzięki za propozycję, właśnie szukam na przyszłość i już się zastanawiałem nad takimi miejscami właśnie bardziej od zachodniej strony Tatr.
Profil Facebook

Dobromił 

Wysłany: Wczoraj 19:40   

Ostatnio zmieniony przez Dobromił Wczoraj 19:40, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu