Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Jebatka na Zagroniu

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10832
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-01-02, 20:53   

Ja znów w ogóle nie kojarzę chatki na Lasku. Szlakiem z Koszarawy, chyba żółty, kiedyś tam szedłem ale chatki za nic nie mogę sobie przypomnieć, może gdzieś z oku stoi? Albo mnie taka skleroza już łapie :rol .
W każdym razie biorę ją pod uwagę na jakiś krótki wypad z dziatwą :-)

Sokół, na wypad z dzieciakiem całkiem fajna jest Kubiesówka. Dojście łatwe, otoczenie widokowe + małe boisko, huśtawki, duza wiata na ognisko i zarąbiste naleśniki robią :)
Co prawda nie nocowałem tam ale z dwóch pobytów prawie całodniowych to wrażenie bardzo dobre.
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-01-02, 22:11   

Piotrek napisał/a:


Sokół, na wypad z dzieciakiem całkiem fajna jest Kubiesówka. Dojście łatwe, otoczenie widokowe + małe boisko, huśtawki, duza wiata na ognisko i zarąbiste naleśniki robią :)
Co prawda nie nocowałem tam ale z dwóch pobytów prawie całodniowych to wrażenie bardzo dobre.


Mój młody był tam z jakieś 10 lat temu na obozie szachowym (!) - wrażenia ogólne bardzo pozytywne. Właściciele się od tego czasu nie zmienili.
 
 
Grochu 

Wiek: 59
Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 146
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-01-02, 22:30   

Piotrek napisał/a:
Ja znów w ogóle nie kojarzę chatki na Lasku.

Jak tam zajdziesz kiedyś to i tak z kojarzeniem będzie problem, póki Lechu tam króluje ;)
_________________
"Dziwny jest ten świat..."
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10832
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-01-03, 08:27   

Basia Z. napisał/a:
Mój młody był tam z jakieś 10 lat temu na obozie szachowym (!) - wrażenia ogólne bardzo pozytywne. Właściciele się od tego czasu nie zmienili.

My tam z klubu od dwóch lat mamy finisz Górskiego Dnia Dziecka. Wcześniej oczywiście jest do przejścia traska z Glinki/Złatnej przez Krawców W. ale część imprezowa odbywa się właśnie na Kubiesówce. I złego słowa o tym miejscu nie powiem ale nigdy nie nocowałem więc też tylko połowicznie mogę określić to miejsce, choć wrażenie sprawia pozytywne.

Grochu napisał/a:
Jak tam zajdziesz kiedyś to i tak z kojarzeniem będzie problem, póki Lechu tam króluje
.
Ale że jak, poznaniacy tam rządzą, Lech (ten od walki z przewodnikami) bywa?
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2014-01-03, 10:51   

Piotrek napisał/a:
Ale że jak, poznaniacy tam rządzą, Lech (ten od walki z przewodnikami) bywa?


to inny Lech ;) ten wydupia na gnojnik :D

ale mnie od Lasku odstraszyło towarzystwo wzajemnej adoracji, przeważnie tam siedzące. Nie raz dawali odczuć, że oni są u siebie, a my tylko tymczasowo... sam Leszek też zresztą miewał takie humory, że rozkapryszone dzieciaki wymiękają (łącznie z wylewaniem piw), więc ja zachwytów nad tym miejscem nie będę wypisywał ;)

Teraz zresztą, po rzezi połączeń kolejowych i autobusowych, dla niezmotoryzowanych dojazd jest tam dość problematyczny, a w weekend wręcz niemożliwy...
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2014-01-03, 12:42   

Pudelek napisał/a:
Malgo Klapković napisał/a:
No tak, skąd facet ma znać rajstopy


w latach 80-tych wielu chłopczyków nosiło rajstopy. Nie cierpiałem ich, ale wyboru nie miałem :P


Teraz tez nosza rajstopy i to nie tylko chlopcy a dorosli faceci tez. I nosza z duma "bo to modne i wygodne" :lol
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2014-01-03, 12:54   

wygodne to chyba dla tych, co nie mają jajek ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2014-01-03, 16:48   

Pudelek napisał/a:

ale mnie od Lasku odstraszyło towarzystwo wzajemnej adoracji, przeważnie tam siedzące.


Ciezko chyba znalezc chatke gdzie jest inaczej... Wszedzie sa rowni i rowniejsi...

Pudelek napisał/a:
wygodne to chyba dla tych, co nie mają jajek ;)


To chyba robia to tylko dla mody- albo teraz taki wysyp bezjajecznych??? :DD

sokół napisał/a:

Lepsze były rajtuzy niż kalesony. To był dopiero obciach.


czyli chlopak zima musial marznac w kuper? czy cos do wlozenia pod spodnie bylo "dozwolone"?

Basia Z. napisał/a:
Zagroń jest jedyną chatką w której jeszcze nie byłam. Czas to nadrobić.


Moja chyba tez!

Pudelek napisał/a:

myślę, że zlot zimowy nam nie grozi ;)


szkoda... :( chetnie bym sie wybrala na zimowy zlocik i zobaczyla chatke jeszcze przed remontem.

Pudelek napisał/a:

to się wzięło od chłopów, jeżdżących po osiedlu i drących się "kartoooofle, kartooofle".


To byl kiedys moj wymarzony zawod! Jak w przedszkolu pani zadala temat rysunku "kim chce zostac w przyszlosci" to narysowalam woz i takiego umorusanego goscia w czapce uszance, koszuli w kratke z worami kartofli i cebuli. Pamietam ze inne dzieci rysowaly strazakow, lekarzy, zolnierzy i pilotow a pani wezwala moich rodzicow ze "z dzieckiem jest chyba cos nie tak" :lol

A tak szczerze to nadal bym sobie nie krzywdowala w takim zawodzie- z ludzmi mozna pogadac, plotek osiedlowych posluchac :D Tylko jakos on zniknal z naszych miast.. wiec musialam troche zmodyfikowac dzieciece marzenia- ale praca w handlu i sluchanie osiedlowych plotek zostalo :P
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2014-01-03, 17:03, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
dakOta 


Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 1037
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-01-05, 00:46   

Piotrek napisał/a:
Ja znów w ogóle nie kojarzę chatki na Lasku. Szlakiem z Koszarawy, chyba żółty, kiedyś tam szedłem ale chatki za nic nie mogę sobie przypomnieć,


Pewnie trafiłeś na mocną imprezę i dlatego masz czarną dziurę w pamięci od przedwejścia :usm .
Ja tam Lasek uwielbiam i regularnie bywam. A co do "wydupiania" - póki gość zachowuje się jak człowiek, nic złego go nie spotka.
_________________
Zawsze trzeba iść. Jak się nie ma gdzie - tym bardziej.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10832
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-01-05, 06:56   

:)
Nie, to raczej zwykła nie pamięć w przypadku tej chatki/szlaku. Odwiedzę ją kiedyś, może wiosną, w końcu dość blisko jest a i tamte rejony gór bardzo lubię.

Buba,do mnie taki sklep przyjeżdża raz w tygodniu, jak będą szukać do pracy dam znać :)
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2014-01-05, 07:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-01-05, 11:53   

buba napisał/a:
Jak w przedszkolu pani zadala temat rysunku "kim chce zostac w przyszlosci" to narysowalam woz i takiego umorusanego goscia w czapce uszance, koszuli w kratke z worami kartofli i cebuli


W sumie to po części spełniłaś swoje marzenia. Koszulę w kratkę nosisz, czapkę uszankę też, teraz jeszcze tylko kartofle wciepnąć do skodusi i będzie stuprocentowo zrealizowana wizja z dzieciństwa! :lol
Profil Facebook
 
 
kris_61 


Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 293
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-01-05, 17:56   

sokół napisał/a:
buba napisał/a:
Jak w przedszkolu pani zadala temat rysunku "kim chce zostac w przyszlosci" to narysowalam woz i takiego umorusanego goscia w czapce uszance, koszuli w kratke z worami kartofli i cebuli


W sumie to po części spełniłaś swoje marzenia. Koszulę w kratkę nosisz, czapkę uszankę też, teraz jeszcze tylko kartofle wciepnąć do skodusi i będzie stuprocentowo zrealizowana wizja z dzieciństwa! :lol


Ja też mam takie wyposażenie :P
_________________
http://szlakiibezdroza.blogspot.com/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group