Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Jaskinia w Boraczej

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-22, 21:00   

Moje oba były z takiego przedziału jak napisałeś. Ale ja stwierdziłem, że wolę mieć średnią półkę niż niższą (a od takiego zacząłem przygodę ze smartfonem) i mieć lepsze parametry (ot choćby gps czy szybszy net, niż czekać i czekać. Choć ja sobie trochę na to zbierałem. Mi tylko brakuje lepszej baterii w obecnym, ale właśnie żal mi było dać 1400 na telefon ze świetną baterią (ma już ze dwa, trzy lata a dalej trzyma cenę).
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2016-01-27, 13:08   

Ostatni raz na Redykalnym byłem ze cztery lata temu, ten las wygląda coraz tragiczniej.
Na szukanie jaskini zawsze brakowało czasu, fajnie w końcu zajrzeć do środka ;)

buba napisał/a:
A ja nawet lubie pajaki! a najbardziej to do kosarzy czuje sympatie! a bardziej od pajakow to lubie pajeczyny i miejsca gdzie one wystepuja.

laynn napisał/a:
No ja pająków do dziś nie lubię (ale te większe od pospolitych domowych). Jakbym wszedł, to uwierz mi, trzy razy szybciej bym wyszedł :D .

Malgo Klapković napisał/a:
Przez te zdjęcia z pająkami musiałam rolować relację z zamkniętymi oczami :P Jesteście okrutni :/

Uwielbiam pająki, to moje ulubione zwierzątka domowe, zaraz obok szczurka i świnki morskiej.
Mógłbym mieć pajęczynę w każdym kącie, niestety pozostali domownicy nigdy nie podzielali mojej pasji i czasami zmuszony jestem przeprowadzić eksmisję, ale nigdy bez prawa do lokalu;)

buba napisał/a:
Z pajeczakow to bardzo boje sie skorpionow i pewnie dlatego ten jeden ktorego spotkalismy zle skonczyl ( i teraz mnie Vlado nie lubi :P

Już prawie o tym zapomniałem :zly

buba napisał/a:
Mnie bardzo interesuje co to za gatunek ten 2 i 3 od gory

Własnie chciałem Ci napisać, żebyś może na przyroda.org zapytała, ale widzę, że już sama tam trafiłaś :D
Patrz, tyle czasu się głowiliśmy wymyślając jakieś cuda, a to zwykły krzyżak jest, wyjątkowo ładnie ubarwiony ;)

Ostatnio zmieniony przez Vlado 2016-01-27, 13:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6115
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-27, 16:48   

Vlado napisał/a:
Mógłbym mieć pajęczynę w każdym kącie,


wpadnij kiedys do nas bedziesz sie czul znakomicie :D a najlepiej do kibelka w Kotach!

Vlado napisał/a:

Własnie chciałem Ci napisać, żebyś może na przyroda.org zapytała, ale widzę, że już sama tam trafiłaś


ano, fajne forum! przegladam je juz od tygodnia :D troche chyba tam na idiotke wyszlam bo ludzie pytaja tam o jakies egzotyczne gatunki ptakow a ja z wroblami wyjechalam :lol

Vlado napisał/a:

Patrz, tyle czasu się głowiliśmy wymyślając jakieś cuda, a to zwykły krzyżak jest, wyjątkowo ładnie ubarwiony ;)


Nooo, nigdy bym nie powiedziala, myslalam ze to jakies mega egzotyczne cudo co dalo noge z hodowli i cudem przezylismy ze nas nie upalilo a tu prosze... :D
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-01-27, 16:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-27, 21:42   

Vlado napisał/a:
Uwielbiam pająki, to moje ulubione zwierzątka domowe, zaraz obok szczurka i świnki morskiej.

Pamiętam, jak byłem u kumpla lata temu, miał terraria z Twoimi ulubionymi zwierzątkami w jednym z pokoi, to nie tylko ja tam nie chciałem spać.
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2016-01-29, 14:29   

buba napisał/a:
a ja z wroblami wyjechalam :lol

Oj tam, oj tam, jak tak dalej pójdzie, to będziemy wróblom pomniki stawiać, jak turowi.

laynn napisał/a:
Pamiętam, jak byłem u kumpla lata temu, miał terraria z Twoimi ulubionymi zwierzątkami w jednym z pokoi, to nie tylko ja tam nie chciałem spać.

W kątach jak w kątach, najbardziej lubię te na oknach, ciężko pracujące, robiące za naturalną moskitierę;)
Ostatnio zmieniony przez Vlado 2016-01-29, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-29, 19:57   

Aaa i pamiętam, jak łapaliśmy koniki polne na obiad.
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-01-29, 20:13   

Vlado napisał/a:
Uwielbiam pająki,
Ja też , jakiś czas temu chciałem sobie kupić ptasznika ale pozostałym domownikom się to nie spodobało :( :( . Mam nadzieje że polubią jaszczurkę którą za jakiś czas mam zamiar kupić i hodować w domu , terrarium już zrobiłem jeszcze muszę kupić potworka który w nim zamieszka :batman .
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-07-22, 15:16   

Tej też kiedyś szukałam, ale po obejrzeniu tych wszystkich pająków co tu nawrzucaliście, to mi już fantazje jaskiniowe przeszły :nie :o-o
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14417
Wysłany: 2016-07-26, 14:03   

A jak ktoś zamówi u Ciebie portret rodzinny np. 6 pająków i przyprowadzi je do pozowania to co zrobisz ? :)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-07-26, 14:43   

Maluję głównie martwe natury :DD
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14417
Wysłany: 2016-07-26, 14:51   

Nie znasz dnia ani godziny !!!

Masz tu jednego dla prób :D


_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group