Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

IV OFICJALNY ZLOT FORUM GÓRY BEZ GRANIC

Autor Wiadomość
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5513
Wysłany: 2018-09-13, 14:13   

ceper napisał/a:
Poznaje się dzięki temu troski innych, bo nie wszyscy je mają.

Trzeba było iść na księdza. Byś w konfesjonale sobie słuchał o troskach innych do woli :)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-09-13, 14:23   

sprocket73 napisał/a:
ceper napisał/a:
Poznaje się dzięki temu troski innych, bo nie wszyscy je mają.

Trzeba było iść na księdza. Byś w konfesjonale sobie słuchał o troskach innych do woli
Raczej grzechy niż troski. Czasem ciekawa lektura, po jakimś czasie nuda, bo ciągle ta alkowa i alkowa by się przewijała. :P
Ja też w kółko Macieju: nie idźcie tą drogą. ;)

Z tą setą lub dwie - powinieneś to skonsultować z Ukochaną, ona przedstawiłaby Ci właściwą wykładnię. :usmi
laynn - potrzebuję Twej pomocy, sypnij tu jakiś tekst o 90-95%, bo w mój o 99% nie wierzą. :zso
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2018-09-13, 14:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5513
Wysłany: 2018-09-13, 14:33   

ceper napisał/a:
Z tą setą lub dwie - powinieneś to skonsultować z Ukochaną

Z Ukochaną mam konsultować, czy se wypić z rana setę... czy dwie ?
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-09-13, 14:39   

Sprockecie - nie dawkę, ale wykładnię, znaczy się właściwą interpretację słów, czyli co poeta miał na myśli. ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2018-09-13, 14:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5513
Wysłany: 2018-09-13, 14:41   

ceper napisał/a:
wykładnię
hehe za pierwszym razem przeczytałem... wykładzinę :D
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-09-13, 14:44   

Jak się strzeli setę lub dwie, potem kolejne, to się idzie spać na wykładzinę. ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5513
Wysłany: 2018-09-13, 14:45   

Mądry ten poeta Maciej...
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2018-09-13, 17:31   

Dzięki za zlot, który był bardzo udany! :D
W końcu poznałem was, forumowiczów, świetnych ludzi gór do tej pory znanych mi tylko z forum. :D Byłem najmłodszy na zlocie, ale jestem już do tego przyzwyczajony... :D Po raz pierwszy pojawiłem się także w Beskidzie Małym, szkoda tylko że pierwszego dnia pogoda nie dopisała i zamiast widoków była klimatyczna mgła... ;) i ulewa. Nie no dobra od Góry Żar było coś widać, a nawet słoneczko się przebijało. Drugiego dnia jak wszyscy spóźniłem się na wschód słońca, na Potrójnej byłem o 7. Widoczność nie powalała, ale nad dolinami unosiły się mgiełki. Potem była piękna pogoda, ale z Robertem siedzieliśmy już w autobusie...

Co do zdjęć grupowych, na których prawie na każdym śpię to tak na moje oczy działa błysk fleszy. Zawsze mam z tym problem od małego ;) Wolę fotografować niż być fotografowanym :p

W Beskid Mały jeszcze wrócę! :) Niestety było mało czasu. Dotarliśmy do Chatki na Potrójnej trochę późno, bo tak jak pisał Robert najpierw zeszliśmy do Chatki pod Potrójną... Robert cały czas mówił że tam był ostatni wasz zlot, ja nieuważnie sprawdziłem post i nadrobiliśmy kilka km ;) Nie wiele brakowało a nie dotarlibyśmy na zlot bo ekipa chciała nas zatrzymać, a harcerki mówiły że możemy z nimi posiedzieć... :D

Moich zdjęć że zlotu na razie nie będzie, bo padł mi monitor w kompie...

Jeszcze raz dzięki za zlot, to był miły wieczór. Tak jak wspominaliśmy kolejny zlot może w Górach Opawskich ;)
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Ostatnio zmieniony przez opawski1 2018-09-13, 17:36, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-13, 17:37   

Ja jestem za!
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-09-13, 17:39   

Opawski - masz minusa. Chętnie poharcowałbym z harcerkami. ;)

Coś sokół mało pisze w tym wątku. Zasiedział się w alkowie lub żona go bije. Pierwsze nie wyklucza drugiego. Pozazdrościć. :P
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2018-09-13, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-09-13, 19:38   

ceper napisał/a:
bo ciągle ta alkowa i alkowa by się przewijała.

ceper napisał/a:
Zasiedział się w alkowie lub żona go bije.

Zostałeś odrzucony podczas castingu do wytwórni Brazzers ?

Pisząc krótko - Twoje wypowiedzi w temacie tzw. alkowy (powtarzające się w co trzecim poście) są tak schematyczne, jak posty Wolfa w tematach politycznych i związanych z etosem turystycznym.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-09-13, 20:17   

sprocket73 napisał/a:
Mądry ten poeta Maciej...
Jak ceper albo mądrzejszy. ;)

Dyszlu, chciałem napisać, że zasiedział się w pijalni, ale jakoś mi to nie pasowało...
Jeśli to Cię razi, to może być oznaką abstynencji i nie musisz wyliczać "trosek" przy konfesjonale.
Zostałem odrzucony przez Złego, jego tempa nie dam rady wytrzymać.

opawski1 - termin daj ze 3 miechy do przodu, bo niektórzy muszą urlop zaplanować. Mi wystarczy 1 dzień.
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2018-09-13, 20:42   

Kilka słów ode mnie jeszcze.
Dziękuję wszystkim za świetny zlot, na którym bawiłam się wybornie! Była wreszcie okazja, by słabo znanych poznać lepiej, z nieznanymi zamienić kilka słów, dawno niewidzianych wyściskać. Podobał mi się brak zadęcia, naturalność, to, że tu każdy jest sobą i nikogo nie udaje. Nie było sztywno, nudno i pompatycznie - było śmiesznie, ciekawie, po prostu ekstra! Każdy wniósł w tę małą społeczność coś fajnego i za to Wam dziękuję.
Oby tak częściej.
Ceprowi osobne dzięki za transport, Sprocketowi za szczytowanie na Małej Grapie (choć Czerwonego Tulipana nie zaśpiewał...), Dobromiłowi za pieszczącą podniebienie herbatkę z zielonej butelki bez dna, świętej trójcy organizatorów za dopięcie całości na ostatni guzik, wszystkim innym za napitki i smakołyki (grzybków Marka niestety nie spróbowałam...), większości za towarzystwo na szlaku i inspirujące rozmowy. To był świetny reset po tygodniu nowej i uciążliwej pracy. Szkoda, że nie mogłam być z Wami w niedzielę, ale i tak cieszę się z tego jednego dnia (i deszczu, bo przy słonecznej pogodzie nie byłoby mnie na Potrójnej). Zdjęć nawet nie miałam czasu zgrać do tej pory, ale aparat mi szwankuje i zrobiłam niewiele.
A w niedzielę po nieprzespanej nocy zeszłam przy latarce na Kocierską (wilki laynna mnie nie molestowały, tylko huczenie sowy towarzyszyło mi na szlaku). Dobrze, że Tatry są daleko, bo przynajmniej mogłam zdrzemnąć się w samochodzie. Rysy padły, choć nieco mi żal Waszej niedzielnej pogody przy zejściu z Potrójnej.
Tyle chyba. Do rychłego, mam nadzieję, zobaczenia!
Ostatnio zmieniony przez Wiolcia 2018-09-13, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2018-09-13, 20:44   

opawski1 napisał/a:
kolejny zlot może w Górach Opawskich
Nie ma ..uja! Kolejny zlot będzie w Karkonoszach co wy na to? ;) .
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2502
Skąd: Kęty
Wysłany: 2018-09-13, 22:19   

Wiolcia napisał/a:
Do rychłego, mam nadzieję, zobaczenia!

Daleko nie masz, do zobaczenia!
Tatrzański urwis napisał/a:
Kolejny zlot będzie w Karkonoszach co wy na to?

Zależy, kto organizuje następny :dev
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group