Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

II Zlot Chimalaja Team jest już historią - wspomnienia

Autor Wiadomość
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6120
Skąd: Oława
Wysłany: 2014-03-28, 21:43   

ceper napisał/a:
O sobie: średnio siedzę 10 h przy kompie i czasem tworzę cuda - tak wygląda moja praca od ponad 20 lat. Ani jednego dnia na zasiłku dla bezrobotnych, od 17 lat żadnego zwolnienia L4. Czasem dźwigam paczki, ale głównie pieniędzy :)
Żonaty, dorosłe dzieci. Czy jeszcze masz jakieś pytania?


Ja mam jedno glowne pytanie- co cie sklonilo aby pisac na "forum degeneratow" ktorymi ostentacyjnie pogardzasz? Po kiego diabla ogladasz galerie ktore ci sie nie podobaja, bierzesz udzial w dyskusjach ktore cie nie interesuja i zanizaja twoj szybujacy w obłokach poziom? :o-o

Zazwyczaj normalni ludzie lubia bywac w wolnych chwilach tam gdzie im dobrze.. a ciebie niby brzydzi puszka piwa w dloniach i na stole a jak widac rozsiadles sie pomiedzy nimi na dobre..

Jestes masochista?? :lol Czy moze masz misje nawrocenia błądzacych forumowiczow na wlasciwa swietlana droge zdrowego i godnego zycia? :D
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2014-03-28, 21:50, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2014-03-28, 21:52   

No to Cie frajerecko prziwiedło. Do chamów, do opojów, do zbójów. Kiej idymy łograbić tych inkszych??? Na Wielkanoc cy na Boze Cieło?
Ostatnio zmieniony przez darkheush 2014-03-28, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-03-28, 22:59   

Gdyby ktoś chciał posłuchać o napadach śmiechawy u Malgo, to chętnie opowiem.

Ceper, nie rzucasz cegłówkami w witryny sklepów monopolowych?
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2014-03-29, 00:12   

Dlaczego tu jestem? Bo chcę poznać kulturę XXI wieku, a nie jakieś średniowieczne lub utopijne sztuki teatralne. Tu jest prawdziwe życie, wprawdzie przypomina dżunglę, ale jest zabawnie. Sami nie wiecie, jak się ubawiłem w tym tygodniu i ciągle jestem pod wrażeniem. A syn mi się szwenda po teatrach i innych przybytkach, zamiast siąść i poznać prawdziwe oblicze społeczeństwa w średnim wieku i jego codzienne problemy.
A na serio: byłem ciekaw, dokąd to udali się wichrzyciele i śledzić ich los, np z sokołem wymienialiśmy poglądy(tu jest łagodny jak baranek), poczytać siermiężnych relacji Dobromiła, czy też lubiącego kolory gniewnego Tępego Dyszla. Przy okazji mogę sprawdzić odruchy Pawłowa ...
Im niższa inteligencja badanych, tym lepszy wynik.
Edit: nie rzucam cegłówkami, bo inni straciliby sens życia.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2014-03-29, 00:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2014-03-29, 10:02   

Cytat:
Gdyby ktoś chciał posłuchać o napadach śmiechawy u Malgo, to chętnie opowiem.

Chętnie posłucham przy następnym spotkaniu chamów. A tak przy okazji, pytanie techniczne, Malgo. Ile postów wczoraj było zgłoszonych do moderacji??? :D
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2014-03-29, 10:27   

Zero.
 
 
Wilczyca 

Wiek: 55
Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 260
Wysłany: 2014-03-29, 10:46   

Moim skromnym zdaniem tych postów nie powinno się usuwać - ku przestrodze że forum jest miejscem publicznym i ze zawsze może trafić się jakiś osobnik który 1. będzie testował zachowania innych 2. może wykorzystać zdjęcia 3. może mieć tendencje do denuncjowania innych(co kiedyś wyszło na innym forum).
Czyli że póki pisze się w miejscu gdzie wejść może każdy trzeba być nieco bardziej uważnym co chce się przekazać. Bo np. to ze zbanuje się te czy inna osobę nie oznacza wcale że ona na forum nie wejdzie jako gość i tych materiałów nie wykorzysta w inny sposób.
:/
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-03-29, 13:02   

Jedno jest pewne. Wypadałoby się zastanowić, czy co poniektóre osoby powinny mieć dostęp do internetu.
Bo jakąś chorą misję mają i nie spoczną, póki jej nie zrealizują, pouczając wszystkich, walcząc o swoje racje, które nie zawsze (czytaj - prawie nigdy) są prawdziwe.
Profil Facebook
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2014-03-29, 18:04   

Niebawem zapewne wpadnie tu Pani Nieomylna, Posiadaczka Nieskazitelnej Wysportowanej Sylwetki, Obrończyni Uciśnionych krótko mówiąc Obraz Nędzy i Rozpaczy i pozamiata nieprawomyślnymi... Tobą również...
Ostatnio zmieniony przez darkheush 2014-03-29, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-03-29, 19:06   

skąd wiesz, ze to pani? Bo tak napisała?
Profil Facebook
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2014-03-29, 19:21   

sokół napisał/a:
Bo tak napisała?

Masz rację. Trole są bezpłciowe...
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2785
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-03-29, 19:24   

sokół napisał/a:
skąd wiesz, ze to pani? Bo tak napisała?

darkheush napisał/a:
Masz rację. Trole są bezpłciowe...


Sugerujecie, że troll ten jest moderatorem na innym, silnie moderowanym forum ?
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-03-29, 19:27   

Ja tam nic nie sugeruję....
Inne, moderowane silnie forum?
Allegro?

Co, wyrzucili Twoje ósme wcielenie?
Profil Facebook
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6120
Skąd: Oława
Wysłany: 2014-03-29, 19:35   

ceper napisał/a:
Dlaczego tu jestem? Bo chcę poznać kulturę XXI wieku, a nie jakieś średniowieczne lub utopijne sztuki teatralne. Tu jest prawdziwe życie, wprawdzie przypomina dżunglę, ale jest zabawnie. Sami nie wiecie, jak się ubawiłem w tym tygodniu i ciągle jestem pod wrażeniem. A syn mi się szwenda po teatrach i innych przybytkach, zamiast siąść i poznać prawdziwe oblicze społeczeństwa w średnim wieku i jego codzienne problemy.
A na serio: byłem ciekaw, dokąd to udali się wichrzyciele i śledzić ich los, np z sokołem wymienialiśmy poglądy(tu jest łagodny jak baranek), poczytać siermiężnych relacji Dobromiła, czy też lubiącego kolory gniewnego Tępego Dyszla. Przy okazji mogę sprawdzić odruchy Pawłowa ...
Im niższa inteligencja badanych, tym lepszy wynik.
Edit: nie rzucam cegłówkami, bo inni straciliby sens życia.


Czyli rozumiem ze przebywajac na tym forum probujesz sie dowartosciowac i udowodnic samemu sobie ze jestes lepszy, madrzejszy, atrakcyjniejszy od pozostalych?

Specyficzna musi byc psychika osob ktorych sens istnienia polega nie na reprezentowaniu czegos soba i wlasnym dzialaniu, tylko na upajaniu sie negacja zachowan innych... Bardzo mi to przypomina pewne partie polityczne ktore najglosniej krzycza kto jest zly i podły, kogo trzeba wyrzucic a wlasnego programu- zero.... :lol
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2785
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-03-29, 19:53   

sokół napisał/a:
Inne, moderowane silnie forum?

http://forum.tyskifan.pl/

sokół napisał/a:
Allegro?

To serwis aukcyjny.

sokół napisał/a:
Co, wyrzucili Twoje ósme wcielenie?

Tam mam jedno. Od wielu lat. Tylko ,,szyld" się zmienił, odkąd powstało stowarzyszenie.
Ostatnio zmieniony przez Tępy dyszel 2014-03-29, 19:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania