Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Gorce. Zwykłe góry, magiczne, piękne...a może przereklamowane?

Autor Wiadomość
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2019-10-02, 12:53   

laynn napisał/a:
Większość odczuć jest na tak, natomiast posty Sprocketa, Wioli i Sebastiana...no jestem zaskoczony. Widzę, że relacji nie ma co pisać.

Hmm, też, podobnie jak Witek, zastanawiam się, co jest nie tak z moim postem. Może mi napiszesz, bo bardzo się zastanawiam, co Cię tak zaskoczyło?

laynn napisał/a:
Widzę, że relacji nie ma co pisać.

No weź przestań...
Napiszę analogicznie: "Widzę, że nie ma co komentować wątków, bo zawsze coś się komuś nie spodoba".
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14355
Wysłany: 2019-10-02, 13:28   

Święty Szatanie Górski … Kiedyś to Tatry były "kością niezgody" wśród turystów … A teraz biedne Gorce dostają z liścia po pyszczysku …

:D ;)

P.s. Kilka lat temu zawitałem w Gorce jesienią. Tak plus / minus w okolicach moich imienino - urodzin :) Pisząc w skrócie - było po prostu pięknie. A widoki na Tatry znad stawu … Amen.

Jest to głos na "tak" :)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2019-10-02, 15:37   

Ja tak z ciekawości sobie zerknęłam w folder ze zdjęciami i odkąd chodzę po Beskidach, byłam w Gorcach 19 razy. I uważam, że są piękne.

Nie wyobrażam sobie lata bez odwiedzenia i spania w dwóch bazach namiotowych - na Lubaniu i na Gorcu. Może i popołudniu Tatry są pod światło i niewyraźne, ale w Gorcach są piękne świty z niesamowitymi widokami. Są fantastyczne zimy, kiedy właśnie iglaki są oblepione i tworzą piękne śnieżne figury. Jesienie, mimo że jest sporo iglaków, są bardzo kolorowe. Wiosną jest mnóstwo kwiatów i można się przecież załapać na mniej tłumne niż w Tatrach polany krokusowe.

Jest bardzo dużo pięknych widokowych polan. Wieże bardzo lubię. Miejsca noclegowe, zarówno na Turbaczu, jak i w Gorczańskiej Chacie - super! Łapsowa Polana też niczego sobie.

Noooo... i prawdopodobnie wracamy tam z kolegą jeszcze w październiku :D
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-03, 09:30   

Wiolcia napisał/a:
Może mi napiszesz, bo bardzo się zastanawiam, co Cię tak zaskoczyło?

Wiolu zaskoczyło mnie, to że przyczepiłaś się, że nie wspomniałem o kilku propozycjach ciekawych miejsc.
A temat ten nie założyłem jako kontynuacji, mimo podobieństwa tamtej dyskusji. Więc stwierdziłem, że nie będzie "rysu historycznego". Dodatkowo zaskoczyło mnie, że z góry założyłaś, że dokopę Gorcom...
Wiolcia napisał/a:
No weź przestań...
Napiszę analogicznie:

To był sarkazm z mojej strony.

Taki jak Witka wspomnienie o banach. Choć on mnie dziwić przestaje, dyskusja jak jego kolega z Bełchatowa ;) no ale to może wiek swoje robi :P

Dobromił napisał/a:
A teraz biedne Gorce dostają z liścia po pyszczysku …

eee, to osoby, którym się Gorce nie podobają mogą od ich wielbicieli dostać z liścia. Dobrze, że choć te liście są kolorowe ;)

nes_ska napisał/a:
Może i popołudniu Tatry są pod światło i niewyraźne, ale w Gorcach są piękne świty z niesamowitymi widokami. Są fantastyczne zimy, kiedy właśnie iglaki są oblepione i tworzą piękne śnieżne figury.

No i taka opinie bardzo mnie cieszy i dopinguje, by za rok może spróbować spać na bazie, bądź pod jakąś wieżą i obejrzeć spektakl wschodu :)

Wbrew moim wpisom, na nikogo się nie obraziłem/zdenerwowałem :P a na danie mi z liścia zapraszam...na szlak. Liczę, że znajdzie się chętny do pokazania mi fajnych miejsc :)
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2019-10-03, 21:01   

laynn napisał/a:
Wiolcia napisał/a:
Może mi napiszesz, bo bardzo się zastanawiam, co Cię tak zaskoczyło?

Wiolu zaskoczyło mnie, to że przyczepiłaś się, że nie wspomniałem o kilku propozycjach ciekawych miejsc.

Zawsze stoję po stronie prawdy ;) . A stwierdzenie, że kazano Ci jechać w Gorce i nic nie polecano, nie było prawdą.

laynn napisał/a:
Dodatkowo zaskoczyło mnie, że z góry założyłaś, że dokopę Gorcom...

A emotkion tam był na końcu, czy nie? Przecież to forum, na którym jakoś się (choćby internetowo) znamy, więc posty będą bardziej personalne. No chyba że liczyłeś na wymienienie w punktach zalet i wad Gorców, bez żadnego osobistego komentarza.

laynn napisał/a:
Wiolcia napisał/a:
No weź przestań...
Napiszę analogicznie:

To był sarkazm z mojej strony.

No tu na przykład emotikon się nie pojawił, więc różnie to można było odebrać.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-03, 21:05   

To przepraszam za brak emotikon. Nie zawsze je wstawiam, ot na żywo, też czasem mówię z powagą, robiąc jaja.
:)
 
 
Szklanka

Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 5
Wysłany: 2019-10-12, 16:04   

nes_ka prawde mówi. Poranki w Gorcach są wyjątkowo piękne. Każdemu polecam. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group