Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Galicyjska Kolej Transwersalna w Beskidach

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 07:49   

Cytat:
tymczasem u nas na części linii jeżdżą miast nowiutkich szynobusów jeżdżą stare czeskie wagony, ciągnięte przez lokomotywę :D obecnie zaś KŚ chcą kupić stare "kible" :D

Piotrek napisał/a:
I choćby jaki syf był organizacyjny w KŚ to co do przyjemności jazdy nie ma co porównywać do starych rzęchów jakie do Żywca jeździły.

W maju jechałem na Szyndzielnie. Tam elfem=się słowa Piotrka. Do domu wracałem czeskim taborem=się słowa Pudla.
Pudelek, ja pamiętałem jak na GS żeś gadał na KŚ. Średnio wierzyłem. No bo jak? Elfy, więcej połączeń...Ale w czerwcu se przypomniałem Twoje słowa i przyznaje rację, żeś ją miał, w tej przepowiedni. W czerwcu wracając z BB musiałem prawie dwie ( 2 )godziny czekać na kolejny pociąg, z racji oszczędności. Ledwo siadłem.
Pudelek napisał/a:
bo KŚ polikwidowała strefówki. Część biletów miesięcznych wzrosła o ponad 100%... to fakt, jeżdżąc sporadycznie może wydawać się, że jest lepiej, natomiast dla wielu mieszkańców GOP-u w czerwcu skończył się transport kolejowy - wielu się przerzuciło na auta, jeżdżą w kilka osób. Nawet jeśli nie jest taniej, to przynajmniej nie muszą koczować po pracy w Katowicach...

Dokładnie. Mojej połowicy znajoma z pracy dojeżdża z Tychów do Sosnowca. Raz, bilet dwa razy droższy, dwa musiała zmienić godziny pracy (o tyle dobrze, że mogła) bo początkowo docierała ponad 40minut wcześniej a powrót do domu ponad godzinę po skończeniu pracy.
 
 
kris_61 


Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 293
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-08-31, 21:01   

Pudelek napisał/a:
kris_61 napisał/a:
Pudelek ma skalę porównawczą, bo częściej po Czechach jeździ. :usm


tego nawet nie można porównywać, to jest więcej niż przepaść...


Kraj o wile mniejszy i tam się da :o-o
_________________
http://szlakiibezdroza.blogspot.com/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime