Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Fotokonkurs zdjęcie miesiąca: PAŹDZIERNIK 2015

Głosuję na zdjęcia/zdjęcie nr:
1
8%
 8%  [ 4 ]
2
18%
 18%  [ 9 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
4%
 4%  [ 2 ]
5
16%
 16%  [ 8 ]
6
16%
 16%  [ 8 ]
7
12%
 12%  [ 6 ]
8
6%
 6%  [ 3 ]
9
10%
 10%  [ 5 ]
10
8%
 8%  [ 4 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 50

Autor Wiadomość
Pudelek

Wysłany: 2015-12-24, 21:52   

dobrze, że mam adblocka i mogę sobie oczojebne Taterki wyłączyć :D

Vision

Wysłany: 2015-12-26, 12:02   

Iwona S napisał/a:
Chwilowo nie mam za bardzo co robić bo sobie złamałam nogę i teraz grzebię w starych fotkach i przelewam łzy jak to fajnie kiedyś było, kiedy noga jeszcze nie w gipsie była.

To szybkiego powrotu do zdrowia życzę, a potem gór wysokich. :-) Mam wrażenie, że rok albo dwa lata temu, też coś podobnego pisałaś? Albo coś źle kojarzę. ;)
Profil Facebook

Iwona S

Wysłany: 2015-12-26, 22:14   

Vision napisał/a:
To szybkiego powrotu do zdrowia życzę, a potem gór wysokich. Mam wrażenie, że rok albo dwa lata temu, też coś podobnego pisałaś? Albo coś źle kojarzę.

Dziekuję. Dwa lata temu miałam problemy ze ściągnem Achillesa, w prawej nodze, a teraz pierwszy raz w życiu coś sobie złamałam.

Tatraman 

Wysłany: 2015-12-29, 18:05   

Nes_ska, ja tak troszkę krytycznie, ale życzliwie. Niepotrzebna ta zgryźliwość, daj spokój :) Też tak mam, że fotki jakoś tam niesatysfakcjonujące, a będące zapisem szczególnej chwili pozostawiam w zbiorach.
Co do tematu poprawnego fotografowania, to jest tego w sieci całe mnóstwo i nie wiem, czy byłby sens powielania. Też najmądrzejszy nie jestem i cały czas się uczę, choć fotografuję namiętnie od dziesięcioleci :)
Pięknych plenerów!

nes_ska 

Wysłany: 2015-12-30, 22:58   

Tatraman napisał/a:
Niepotrzebna ta zgryźliwość, daj spokój

Trafiłeś w największą forumową jędzę, a twierdzisz, że niepotrzebna ;)

Jeśli chodzi o naukę, to próbowałam kiedyś zerknąć do jakichś poradników, ale naprawdę nie mam na to czasu. W tym roku chciałabym się nauczyć czegoś innego, ale nie wiem, czym jestem na tyle zdolna ;) Na fotografię przyjdzie czas - na razie robienie zdjęć dla przyjemności;)

Swoją drogą - wrzuciłbyś choć jedno zdjęcie! Nie robisz nigdy/nigdzie żadnych relacji, nie udostępniasz żadnych swoich zdjęć? ;)

ziaro 

Wysłany: 2015-12-31, 16:45   

A jednak zdjęcie z ruchem wygrało. :)

Gratulację.

Tatraman 

Wysłany: 2015-12-31, 18:04   

Nes_ska, skąd moje przeczucie graniczące z pewnością, że za Twoją jędzowatością kryje się dobre i wrażliwe serce? :)
Ale na wszelki wypadek nie będę z Tobą zadzierał, chociaż... lubię wyzwania i... ciężkie przypadki :)
Bardzo Ci dziękuję, że nie napisałaś, że skoro nie zamieszczam zdjęć i nie piszę relacji to po prostu uprawiam ściemę :)
A tak na serio: nie zamieszczam, bo... po prostu nie zamieszczam..., nie piszę relacji, bo... po prostu nie piszę. Taki jakiś dziwny jestem :)
Ale chętnie czytam i oglądam, zwłaszcza, że nie ruszam się poza Tatry.
Gratuluję Ci pięknych fotek, którymi udokumentowałaś tegoroczne wypady. Życzę przyszłego roku jeszcze bardziej górskiego!

PS pw

Odpowiedz do tematu