Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Fotki do banera

Autor Wiadomość
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-13, 13:52   Fotki do banera

Można wrzucać swoje propozycje, jeden warunek - wymiary: 960/245px, drugi - fotka własna.
Nie chcę z tego robić konkursu, ale jeśli coś szczególnie Wam wpadnie w oko, to krzyczeć.
Efekt końcowy będzie widoczny na stronie.

Pudelek

Wysłany: 2013-07-13, 14:04   

Przejrzałem sobie u siebie katalog panoramy i znalazłem dwie takie górskie. Na razie wrzucam z fotosika bez odpowiednich wymiarów.

bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-13, 14:08   

To nie muszą być panoramy, można kadrować zwykłe fotki (jeśli wymiary fotki pozwolą)
Pudel, wrzucaj od razu zgodnie z wymiarem, o resztę się nie martw.
thx.

a, i dobrze by było zwrócić uwagę na porę roku, obecnie lato (to nie warunek, tylko prośba, wszystkie fotki mile widziane)

Pudelek

Wysłany: 2013-07-13, 14:16   

wrzuciłem co miałem, nie chce mi się przerabiać, gdyby jakaś miała trafić na baner to wtedy przerobię ;)

bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-13, 14:20   

Tylko, że trudno eksperymentować na małych fotkach. Bądź człowiek.
pls

bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-13, 20:50   

jest Halinka, jest impreza;)

Podpowiem jeszcze, że to nie muszą być tylko szczyty i granie. Można wycinać lasy, polanki i takie tam. Śmiało i odważnie.

bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-13, 22:19   

Halinko, wszystko super, tylko wymiary. Wspomniałam, że można docinać (kadrować) zwykłe fotki, (ja bym nie miała śmiałości ciąć fotek komuś, więc każdy musi zrobić to sam)
Czyli j.w. 960/245px
Wydaje się, że tę ostatnią byłoby z czego dociąć, tamte nieco wyżej byłoby raczej trudno wykadrować.
Nie wiem, czy masz jakiś program do przycinania zdjęć, jeśli tak to ciachaj i wrzucaj (:

BesKid 

Wysłany: 2013-07-15, 16:51   

A może inaczej ugryźć ten temat? Skoro jest opcja zmiany banera co jakiś czas, to może w ramach większej integracji użytkowników z forum - jako baner zakładać zwycięskie zdjęcie miesiąca ?

No i oczywiście wprowadzić konkurs na zdjęcie miesiąca najpierw. :lol W ten sposób banerów będzie (tylko/aż) 12 rocznie, ale zdjęcie byłoby w miarę na czasie i strona główna podążała za miejscami, w które wędrują i fotografują forumowicze.
Ostatnio zmieniony przez BesKid 2013-07-15, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  

bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-15, 17:09   

BesKid napisał/a:
może w ramach większej integracji użytkowników z forum
cały temat temu służył, ale chyba źle się do tego zabrałam.
BesKid napisał/a:
jako baner zakładać zwycięskie zdjęcie miesiąca ?
dla mnie każde rozwiązanie jest dobre, które dostarczy mi materiału pod baner;)

Proszę tylko pamiętać o warunkach (wymiarach), zwłaszcza w przypadku konkursu należałoby to uwzględnić (bo jak wiadomo, nie każdą fotkę można wykadrować)

proszę działać (: to i ja podziałam.
Ostatnio zmieniony przez 2013-07-15, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  

Tępy dyszel 

Wysłany: 2013-07-15, 18:55   

Odpowiedz do tematu