Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Ekspozycja w górach

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-17, 11:15   

Cytat:
Jak dla mnie to najtrudniejsze miejsce w polskich Tatrach to zejście na Kozią Przełęcz Wyżnią.

Dokładnie. Ja tam miałem lekkiego zawiasa, choć będąc w korku, widząc jak sobie inni radzą poszedłem jak tylko mogłem zejść. Ale tam jest nieciekawie...
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-19, 18:58   

laynn napisał/a:
Cytat:
Jak dla mnie to najtrudniejsze miejsce w polskich Tatrach to zejście na Kozią Przełęcz Wyżnią.

Dokładnie. Ja tam miałem lekkiego zawiasa, choć będąc w korku, widząc jak sobie inni radzą poszedłem jak tylko mogłem zejść. Ale tam jest nieciekawie...


W sumie to chyba też bym to miejsce uznał za najtrudniejsze jeśli chodzi o znakowane szlaki, ale tam przeważnie się trafia w korek. Tak też i nad sobą i pod sobą masz pełno ludzi, mnie to za pierwszym razem też psychicznie podbudowało, bo też stwierdziłem, że jak oni schodzą, to co ja nie dam rady?. Teraz to już mam tam technikę opanowaną, ale jak tak sobie pomyślę, jak by tam ktoś odpadł to Ci pod nim mają prze.....e...

Chociaż wcale to tak tragicznie nie wygląda, ale tam w prawo jak polecisz to po tobie... a w sumie gdzie indziej się nie da...

Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-08-20, 00:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14355
Wysłany: 2013-08-20, 09:03   

Vision napisał/a:
laynn napisał/a:
Cytat:
Jak dla mnie to najtrudniejsze miejsce w polskich Tatrach to zejście na Kozią Przełęcz Wyżnią.

Dokładnie. Ja tam miałem lekkiego zawiasa, choć będąc w korku, widząc jak sobie inni radzą poszedłem jak tylko mogłem zejść. Ale tam jest nieciekawie...


W sumie to chyba też bym to miejsce uznał za najtrudniejsze jeśli chodzi o znakowane szlaki,


Amen.

Wyżej Dagomar podał przykład Qnia Lodowego. Rzeczywiście - niby to krótkie, niby skała pewna jak podatki ale jednak dreszczyk jest.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-20, 09:06   

Vision, fajne zdjęcie. Jak na nie patrzę to dreszcz mnie znów przechodzi.

Co do lotu kogoś wyżej, racja. Pisałem, że chce tam wrócić i chyba jednak coś jesienią, jak nie będzie ludzi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group