Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sokół on Tour 2017

Autor Wiadomość
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2017-12-29, 13:59   Sokół on Tour 2017

Kończy się rok. Czas podsumować te mijające dni.

W styczniu pojechałem z Sebkiem na Skrzyczne. Było zajebiście. Chociaż specjalnie zdjęcia mi nie wyszły tak, jak założyłem.







W marcu przyszła wiosna, więc zebrałem bandę i ruszyliśmy na beskidzkie szlaki.




W Wiśle, jak to w Wiśle...

Na szczeście przyszedł maj, czas na Pieniny. Piękny czas. Miejsce świetne, a Szczawnica bardzo mi przypadła do gustu.














Wakacyjnie siedzieliśmy prawie dwa tygodnie w Tatrach. Mogło być lepiej, jeśli chodzi o pogodę, ale mogło być też gorzej, więc..















Lepsze wycieczki były na Słowacji... To tak, po czasie, mogę stwierdzić.
Hitem na pewno były Skrzyniarki z Pacholą. Bystra Ławka była niezła, Julka pobiła rekord wysokości, ale potem okazało się to niczym, bo jakiś pies wlazł na Hruby.
Czekaj, Sprockecie, przyjąłem wyzwanie!

W sierpniu szarpnałem się na wypad w rejon Brennej. Nic rewelacyjnego. Taki ot, spacerek.


To taka rozgrzewka przed drugą edycją cyklu "Czym chata bogata tym rada", w której wziąłem udział razem z Dobromiłem i częściowo ze Sprocketem. Chwilowo pojawił się także Ceper. I jak się potem okazało, Kefir z drużyną.












Zachód był fajny, wschód taki sobie, ale burza w nocy była genialna. To było dobre spotkanie.

We wrześniu wyrwałem się w Tatry.
Dodatkowo, kupiłem czarodziejski filtr Sprocketa,
przez co przestałem się wkurzać na straszne zdjęcia.,









Sezon zakończył się dla mnie w październiku w Wiśle. To był dziwny wyjazd, jak pewnie wszyscy pamiętają, ale ognicho było świetne!





Miałem zakończyć sezon jutro, ale... nie, nigdzie jutro nie pojadę. To już koniec na ten rok.

Przyszły rok? Będzie dobry. Czuję to. Plany? Na razie mało konkretów. Z pewnością w styczniu będę się czaić na wschód w Beskidach. Wyczekam na dobrą pogodę i pojedziemy, jak na Skrzyczne.
Wiosną liczę na reaktywację jednego leśnego dziada, co zapomniał, jak góry wyglądają z bliska.
Majówka... urlop jest, miejsce się ustala. Pogoda na razie się nie określiła...
Lipiec - tradycyjnie, Tatry.
Wrześnień pewnie też, na Magdy urodziny.
Czy będzie "Czym chata bogata 3"? Nie wiem. Ale wiem, że szykuje się na jesień zlot, coś na miarę Gorców. To tyle, konkretów więcej na razie nie ma, ale nie ukrywam, że pewnie będą się pojawiać. No i na tego leśnego dziada liczę... :fajka
Ostatnio zmieniony przez sokół 2017-12-29, 14:01, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2017-12-29, 14:11   

Zacny rok.

I piękne krowy.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2017-12-29, 23:20   

Rozumiem ze jeże poszly w odstawke? Bo ich cos nie widze na zadnym zdjeciu! Co u nich? nie placza?


Za to u nas zaczęły sie lęgnac - poki co jest jeden :P




Sokół - jakbys kiedys chcial to podeslij troche tych forumowych naklejek! Jako naczelny i znany wandal z przyjemnoscia bede je lepic po wiatach, szczytach i ksiegach pamiatkowych! ;) Lubie takie rzeczy! :)
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2017-12-29, 23:25, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2017-12-29, 23:35   

Pamiętam tą relację z Tatr i to były bardzo ładne wycieczki, urozmaicone i widokowo świetne.
Przypuszczam, że w 2018 r. pójdzie Wam nie gorzej-czego życzę :-)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2017-12-30, 10:50   

buba napisał/a:
Rozumiem ze jeże poszly w odstawke? Bo ich cos nie widze na zadnym zdjeciu! Co u nich? nie placza?


Jeży było łącznie ok 60. Większość sprzedana na allegro. Zostało tylko kilka, ale boom na jeże wygasł. I to już w zeszłym roku praktycznie.

buba napisał/a:
Sokół - jakbys kiedys chcial to podeslij troche tych forumowych naklejek! Jako naczelny i znany wandal z przyjemnoscia bede je lepic po wiatach, szczytach i ksiegach pamiatkowych! Lubie takie rzeczy!


Niewiele już ich zostało :D , ale pewnie, podeślij adres na PW to coś podeślę w wolnej chwili. :)
Profil Facebook
 
 
kefir 

Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 114
Wysłany: 2017-12-30, 13:26   

Super zdjęcia z Pienin.
Ostatnio zmieniony przez kefir 2017-12-30, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
włodarz 

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 2636
Skąd: Góry Sowie
Wysłany: 2017-12-30, 15:19   

sokół napisał/a:
Było zajebiście.

Najważniejsze w chodzeniu po górach to mieć z tego frajdę. Widzę, że masz. Gratuluję i życzę aby tak było dalej.
_________________
Sudeckie Ilustracje
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-10, 08:03   

sokół napisał/a:
Na szczeście przyszedł maj, czas na Pieniny. Piękny czas. Miejsce świetne, a Szczawnica bardzo mi przypadła do gustu.


Mi też, pomimo, że byłem tam tylko raz i to zimą. Tzn. w samej Szczawnicy więcej razy, ale w górach tylko raz. I uważam je za najbardziej fotogeniczne polskie góry. Nawet jak jeszcze tam nie byłem tak uważałem. ;) No i pięknie stamtąd Tatry wyglądają. :)

sokół napisał/a:
Wakacyjnie siedzieliśmy prawie dwa tygodnie w Tatrach. Mogło być lepiej, jeśli chodzi o pogodę, ale mogło być też gorzej, więc..


Tutaj niezależnie od pogody należy się cieszyć, bo progres z roku na rok coraz większy, jeszcze kilka lat temu, były co najwyżej jednodniowe wyjazdy, a teraz już na porządny urlop można sobie pozwolić. :)

sokół napisał/a:
Czy będzie "Czym chata bogata 3"? Nie wiem. Ale wiem, że szykuje się na jesień zlot, coś na miarę Gorców.


Ja bym był za jednym i drugim, chociaż tłumów to się nie ma co spodziewać. ;)
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-10, 09:14   

U mnie w pracy ostatnio Szczawnica też się zrobiła popularna. W sumie...nie dziwię się.
Jak zwykle fajny urlop wakacyjny. Zawsze mam dylemat, czy jednak cisnąć by samemu pojechać w góry, czy jednak inny rejon. U mnie było tak pół na pół, w tym roku będzie cały nie górski.
Sokół, zero Sudetów, tu byś się poprawił!
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-01-10, 10:20   

Vision napisał/a:
Ja bym był za jednym i drugim


No ale skoro jesteś za, to wychodzi na to, że co najmniej wyrównamy osiągnięcie z chaty 2. :D
laynn napisał/a:
Sokół, zero Sudetów, tu byś się poprawi


Byłem raz, niezbyt mi się podobało... W tym roku raczej też się nie wybiorę. Na majówkę atakuję Gorce i Wyspowy. Już mam zaklepaną miejscówkę. :D Była opcja Karpacza ale Gorce wygrały.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2018-01-10, 10:21, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group