Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Dwa tysiące siedemnastka Neski!

Autor Wiadomość
gar 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 836
Skąd: Orzegów
Wysłany: 2017-12-30, 19:19   

W skrócie - rewelacja. Chciałbym mieć takie możliwości wyjazdowe. A tak kibicuję aby nesce w przyszłym roku udało się wyjeżdżać jeszcze więcej.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-31, 10:12   

Piękny kolorowy, sielankowy i fotogeniczny rok. Gratulacje. No i tyle dni w górach robi wrażenie. :) Chociaż swego czasu miałem aktywniejszy rok, tyle, że nudniejszy, bo na prawie 100 dni w górach, prawie 80 było w Tatrach i to tylko polskich. ;) No ale na 2018 życzę Ci ponad setki. :D Sobie w sumie kiedyś też, bo tak teraz liczę i nie jest to takie niemożliwe nawet pracując na etat, zostaje ponad 100 dni samych weekendów + 26 dni urlopu, więc spokojnie dałoby radę. ;)

PS: Ale póki co muszę się zadowolić 1, słownie jednym, spędzonym dniem w górach w 2017 roku. :D
Ostatnio zmieniony przez Vision 2017-12-31, 10:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2017-12-31, 10:54   

Vision napisał/a:
muszę się zadowolić 1, słownie jednym, spędzonym dniem w górach w 2017 roku


Za to był bardzo fajny. NO i będziesz miał łatwiej podsumowanie skrobnąć... (warto zauważać plusy, nawet w kiepskiej sytuacji...)
Ale uszy do góry, 2018 będzie lepszy!
Profil Facebook
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2017-12-31, 12:07   

kefir napisał/a:
Też miałem w planach Lubań w tym roku, ale pogoda nie zgrała się z terminem. Fajnie poszalałaś, a Gorce po zobaczeniu Twoich zdjęć to chyba muszę odwiedzić w 2018...


Koniecznie! Jeśli mnie nic nie zatrzyma, to też pewnie kilka razy tam wyląduje - zwyczajowo w lipcu to bazy, a i Łapsowa zimowa mi się marzy chociażby :) GoCha i GSM zapewne też.

włodarz napisał/a:
Imponująca liczba wycieczek! Moje gratulacje. Bardzo ciekawe podsumowanie.


Dziękuję, włodarzu :) Ciekawa jestem Twoich podsumowań, bo Ty też przecież szalejesz w górach :)

gar napisał/a:
A tak kibicuję aby nesce w przyszłym roku udało się wyjeżdżać jeszcze więcej.


Dzięki! Mam taką nadzieję :D W końcu w tym roku w marcu nie byłam w ogóle, a w październiku przez nogę tylko raz ;)

Vision napisał/a:
miałem aktywniejszy rok, tyle, że nudniejszy, bo na prawie 100 dni w górach, prawie 80 było w Tatrach i to tylko polskich


Z czegoś musiały powstawać te piękne zdjęcia O_o

Vision napisał/a:
zostaje ponad 100 dni samych weekendów + 26 dni urlopu, więc spokojnie dałoby radę.


Ja teoretycznie mam więcej, ale harcerze robią robotę, jeśli chodzi o wykradanie mi dni wolnych :P (zawsze tydzień wakacji + jeden weekend w miesiącu jest ich).
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2017-12-31, 13:43   

Aaaa.... i byłam tyle dni w górach, a przeszłam niecałe 800 km, co tylko świadczy o tym, jak bardzo na luzie chodzę od jakiegoś czasu :P Totalny spacer 8)
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-31, 14:22   

Lepiej dobrze i wygodnie siedzieć niż bezcelowo chodzić. :)
 
 
włodarz 

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 2649
Skąd: Góry Sowie
Wysłany: 2017-12-31, 21:15   

Cytat:
Dziękuję, włodarzu :) Ciekawa jestem Twoich podsumowań, bo Ty też przecież szalejesz w górach :)

W tym roku roku nie poszalałem, spędziłem w górach tylko 41 dni czyli dokładnie połowę tego co w 2016. (O, i wyszło mi zwięzłe podsumowanie). :-)
_________________
Sudeckie Ilustracje
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2018-01-04, 17:11   

Fajne podsumowanie roku! Bardzo podobają mi się zdjęcia,szczególnie z Gorców i Bieszczadów :D
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-10, 09:08   

Chyba zawsze już będę z zazdrością oglądać Twe podsumowania :)
Brawo.
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2018-01-10, 20:36   

Bardzo ładne podsumowanie - nieziemsko kolorowe! I ciekawy górsko rok. Też bym tak chciała :) . Ale posprawdzałam parę Twych miejscówek i może w tym roku gdzieś uda się tam pojechać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi