Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Dolina Łomnej

Autor Wiadomość
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-06-09, 08:50   Dolina Łomnej

Witam Państwa.

Potrzebuję od postaw informacji dotyczących Doliny Łomnej.

Namierzyłem tam trzy schroniska z placami zabaw (Skalka, kamienna chata i severka) - teraz szukam informacji wszelakich - żeby zrobić jakąś rozsądną pętelkę, żeby było w miarę widokowo (o ile to możliwe), jakby ktoś miał potwierdzone info o tych placach zabaw to juz w ogóle byłoby super.

No i jakaś mapa by się przydała, szukałem, ale nieudacznie...
Profil Facebook
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2014-06-09, 09:40   

Można zrobić taką pętelkę,zostawiasz (bo rozumiem że zmotoryzowany) auto przy przystanku kolejowym Mosty u Jablunkowa i czerwonym szlakiem na Skalkę,500 m od dworca masz horska chata Zuzana.Warto tam wstapiś ze względu na wystrój rodem z Dzikiego Zachodu.Jest tam mały plac zabaw,zwierzyniec i inne atrakcje typu indiańskie totemy.Przy schronisku Skalka jest i plac zabaw,piaskownica lecz widoczki marne.Za to dobrze karmią,km dalej jest Severka.Z tarasu są zajebiste widoki,dla dzieci są hustawki mały jakby park linowy.Na Velky Polom jeszcze nie dotarłem,a wiezy widokowej jest ponoć wspaniałe widoki.A co do mapy to ;;

http://www.mapy.cz/#!x=18...M%C3%ADstek&rp={%22criterion%22%3A%22turist1%22}&t=r












I sorki za widok mej kaprawej gęby,tak mniej więcej wyglada wystrój chaty Zuzana.
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
Ostatnio zmieniony przez Mirek 2014-06-09, 09:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2014-06-09, 11:11   

Mirek,
dziecko wystraszysz i nie będzie chciała iść z Sokołem myśląc ,że dalej tam możesz być :D
_________________
in omnia paratus...
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2014-06-09, 11:22   

Spoko,już nie straszny dzieciom jestem.A Julcia to dzielna dziołszka. :DD



Aha zapomniałbym, z Kamennej Chaty można zejść dk Horni Lomna ,lub wrócić się do Severki i zejść do Mostów trochę inną trasą.,wszystko masz na mapie serwera mapy.cz.Z resztą ten rejon jak i prawie wszystkie szlaki w Beskidzie Śląsko-Morawskim są dobrze oznakowane,znacznie lepiej niż nasze Beskidy.
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
Ostatnio zmieniony przez Mirek 2014-06-09, 11:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga