Czas na odpoczynek od gór. Wakacje!!! |
Autor |
Wiadomość |
laynn

Dołączył: 01 Sie 2013 Posty: 14418 Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
|
Wysłany: 2022-08-08, 12:40
|
|
|
Mirek napisał/a: | Cóż jeżeli żart z czyjegoś błędu(którego niestety nie umiem skorygować,Nowe pasmo Beskidów) jest wg, ciebie ŻARTEM |
Czy ja Ci napisałem, żeś dureń, że nie umiesz pisać, że to tamto, na GS sam mi kiedyś zwróciłeś uwagę, jak napisałem o okolicach Rysianki, że to Beskid Śląski, a Ty mi napisałeś, czy się czasem nie mylę.
Zresztą to był post, raczej, dla adminów, Ty sam tego nie możesz przenieś, to oni są od zachowania na forum jakiegoś porządku. A Twój pierwszy post w tym temacie, to jednak już lekko na poziomie cepra, moje pieniądze, moja sprawa na co wydaje.
Pudelek napisał/a: | Z Twojego tekstu kilka razy można wyczuć, że taka forma podróży, jaką miałeś, nie do końca Ci odpowiadała. Bo gdybyś to Ty decydował, to wybrałbyś być może inną trasę albo nie tak długo, bo z noclegiem. |
Napisałem, że następnym razem pewnie tak zrobię. Że pierwszy raz pojechaliśmy na raz i mnie to zmęczyło.
A jechaliśmy dlatego razem, że jako cukrzyk, wolałem, aby w razie jakiejś mojej niedyspozycji, ktoś nam pomógł, kolegi żona też prowadzi auto, więc choćby dlatego. Dla mnie, taka trasa, z powodu choroby, to dodatkowy stres, lepiej mi się jedzie wspólnie niż samemu, co nie oznacza, że samemu nie dałbym radę - patrz na moją pierwszą podróż, z Klagenfurtu do Rovinj jechałem sam.
Tak samo lodówka wzięta głównie do przewiezienia insuliny, więc stąd dorzucenie reszty spożywki, skoro i tak ją zabieramy.
Pudelek napisał/a: | Zatrzymujesz się tam, gdzie Ty chcesz i na jak długo. Nie trzymasz się konkretnego samochodu, tylko jedziesz odpowiednim tempem. |
Ale podczas postojów mogliśmy razem coś zjeść i się napić. Dla nikogo, nas oraz ich nie były nad normatywne przerwy problemem.
Pudelek napisał/a: | nie rozumiesz albo udajesz, że nie rozumiesz |
Nie rozumiałem tego, ale ok, my zawsze robimy tak, że jak się umawiamy na wyjazd, to jedziemy wspólnie, przerwy, tankowanie itd, więc nie rozumiałem, czemu to dla mnie ma być problemem.
Pudelek napisał/a: | Cóż, wrzuciłeś relację z wakacji i pewnie się spodziewałeś, że wszyscy będą się tylko zachwycać, a tu jakiś Pudel się wyzłośliwia. |
Pudelek napisał/a: | ja się znęcam nad wyraz łagodnie |
Spoko, to nie znęcanie.
Pudelek napisał/a: | kiedyś działały fora, zanim zmieniły się w TWA i padły. |
Zwróć uwagę, że fakt, że chłopaków znam, sokoła, to zdarzało mi się mieć od nich inne zdanie i czasem zdarza mi się nawet zwrócić im uwagę. To już wyklucza mnie z TWA Pudelek napisał/a: | czekam na cenę noclegu |
100e. |
Ostatnio zmieniony przez laynn 2022-08-08, 12:40, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Pudelek

Dołączył: 08 Lip 2013 Posty: 7871 Skąd: Oberschlesien
|
Wysłany: 2022-08-08, 12:44
|
|
|
Cytat: | 4 noclegi po 141 i pół euro na twarzyczkę. Twarzyczek było pięć. |
czyli 35 euro za nocleg od osoby? |
_________________ Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód! |
|
|
|
 |
Dobromił

Dołączył: 09 Lip 2013 Posty: 13561
|
Wysłany: 2022-08-08, 12:45
|
|
|
Tak. W Kranjskiej Gorze. |
_________________ Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu |
|
|
|
 |
laynn

Dołączył: 01 Sie 2013 Posty: 14418 Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
|
Wysłany: 2022-08-08, 12:50
|
|
|
100euro od apartamentu.
Dwa łóżka w dwóch sypialniach - spokojnie 4-5 osób się prześpi - (np my z córą w jednym, bo tam łóżko było 180tka).
Do tego sofa tak zwana 3dlka, na której w kuchni dodatkowo 2 osoby się prześpią. Mając dwie łazienki z prysznicami, oraz dwie klimy, bardzo czyste, ze stołem dużym i 6cioma krzesłami (choć i 8 by przy nim spokojnie usiadło) - więc praktycznie jak się uprzeć, to dwie nasze rodziny (było nas 7 osób) by mogły skorzystać z tego lokum.
Plus huśtawka przed wejściem:
To był apartament 2+2 według właścicielki.
Znajomi podobnie mieli, z tym, że zamiast małego tarasu, mieli balkon z widokiem na morze, oraz jedną klimę. |
|
|
|
 |
buba

Dołączyła: 09 Lip 2013 Posty: 5759 Skąd: Oława
|
Wysłany: 2022-08-08, 12:54
|
|
|
Pudelek napisał/a: | sprocket73 napisał/a:
Ja też miałem z tym problem
ja już jestem tak przewrażliwiony, że wydaje mi się iż w aucie nieustannie coś trzaska, piska i stuka |
A nam na odwrót, zawsze sie wydaje z poczatku, ze to pewnie cykada, wiatr, albo żwir (tak sobie tlumaczymy ) a potem sie okazuje ze to jednak auto
Adrian napisał/a: | Ładnie tam ... Ale jechać autem aż tak długo jeździć nie lubię i to jest chyba główny powód, że jeszcze tam nie byliśmy ...
|
Mozna jechac kilka dni w jedna strone i po drodze sobie cos zwiedzac, wtedy sie mniej czuje ta odleglosc a i zmęczenie jest nieporownywalnie mniejsze.
Cytat: | Widok na odległe zabudowania portowe w Ploce do którego płyniemy: |
Fajny port! Chcialoby sie tam dluzej powloczyc miedzy tymi dzwigami! |
_________________ "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"
na wiecznych wagarach od życia.. |
Ostatnio zmieniony przez buba 2022-08-08, 13:03, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
laynn

Dołączył: 01 Sie 2013 Posty: 14418 Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
|
Wysłany: 2022-08-08, 13:06
|
|
|
buba napisał/a: | potem sie okazuje ze to jednak auto |
Gorzej, gdy obecne auta już tak szybko nie naprawisz kluczami. Niby autocasco się ma, a strach jest.
buba napisał/a: | Fajny port! |
Domyślam się, tylko wątpię, czy da się tam wejść |
|
|
|
 |
Adrian
Cieszynioki

Wiek: 39 Dołączył: 13 Lis 2017 Posty: 7856
|
Wysłany: 2022-08-08, 14:11
|
|
|
Cytat: | tak właśnie kiedyś działały fora, zanim zmieniły się w TWA i padły.
|
Gdyby nie TWA na tych forach, to już by nie było gdzie pisać, bo pewnie nawet nie miałby kto ich prowadzić
Tych z poza TWA też lubię, mimo że są czasmi inni i nie leją słodyczy
Kocham Was mordy Wy moje |
|
|
|
 |
sprocket73

Dołączył: 14 Lip 2013 Posty: 4881
|
|
|
|
 |
Adrian
Cieszynioki

Wiek: 39 Dołączył: 13 Lis 2017 Posty: 7856
|
Wysłany: 2022-08-08, 17:52
|
|
|
sprocket73 napisał/a: | Kochamy Cię panie Administratorze Forum GBG |
Piękna postawa !
P. S
chcesz jakieś stanowisko na forum, coś się załatwi |
|
|
|
 |
sprocket73

Dołączył: 14 Lip 2013 Posty: 4881
|
|
|
|
 |
Sebastian

Wiek: 50 Dołączył: 09 Lis 2017 Posty: 5017 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 2022-08-08, 18:21
|
|
|
Czepiacie się lenia Laynna i bzdury wygadujecie. Miał bardziej lajtowy wyjazd, bo taki chciał i tyle, zadowolony wrócił i nie ma się co dziwić, skoro w Chorwacji jest fajnie - wszyscy to chyba przyznają. Gdybym mógł szukać jakiegoś błędu, to byłby nim wyjazd w większym gronie, to może powodować tarcia, bo są różne wizje zwiedzania, stołowania się, spędzania czasu i wydawania pieniędzy.
Prawda jest taka, że Laynn ma córkę, która chodzi do pierwszej klasy i wiele z nią nie zwojuje, a może nie chce. Jak ja miałem dzieci w tym wieku, to też jeździliśmy w ciepłe kraje na wakacje, zwiedzanie było spore, ale mało wysiłkowe, jakaś starówka, objazdówka samochodem, wycieczka statkiem itp., było też leżenie na plaży lub nad basenem, zbierania muszelek, gra w piłkę wodną itp. Dzieciństwo ma swoje prawa. Sprocket nie ma dzieci, Pudel nie ma dzieci, Piotrek ma już nastolatków, to sobie mogą pozwolić na bardziej ambitne cele.
Pracowałem kiedyś z gościem, który był chory na cukrzycę, różne jazdy z nim były, nikomu nie życzę takich problemów. |
_________________ mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/ |
|
|
|
 |
Mirek
mirek

Wiek: 61 Dołączył: 10 Lip 2013 Posty: 3734 Skąd: wodzisław śląski
|
Wysłany: 2022-08-08, 19:42
|
|
|
sprocket73 napisał/a: | Poproszę upomnienie dla Pudla | Ja bym o pochwałę wnioskował. |
_________________ Sto wiorst nie droga,sto rubli nie pieniądz,sto gramów nie wódka. |
|
|
|
 |
laynn

Dołączył: 01 Sie 2013 Posty: 14418 Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
|
Wysłany: 2022-08-08, 19:56
|
|
|
Sebastianie, Pudel był na Bałkanach, co powoduje, że może być upierdliwy. Do tego to jego ulubiony region, więc tym bardziej ma prawo się o nim wypowiadać, oraz jego zdanie jest w kwestii podróży, wypoczynku, jedzenia, ekonomi jest najważniejsze
Mirek, bo wrzucę emotikonek i znowu będziesz myślał, że z Ciebie drwię |
|
|
|
 |
Mirek
mirek

Wiek: 61 Dołączył: 10 Lip 2013 Posty: 3734 Skąd: wodzisław śląski
|
Wysłany: 2022-08-08, 20:01
|
|
|
Skoro już nawiązałeś do tego tematu ( bo ja już zapomniałem o tym) to lepiej żeby już nikt nie myslał że drwisz z kogoś. |
_________________ Sto wiorst nie droga,sto rubli nie pieniądz,sto gramów nie wódka. |
Ostatnio zmieniony przez Mirek 2022-08-08, 20:04, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Sebastian

Wiek: 50 Dołączył: 09 Lis 2017 Posty: 5017 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 2022-08-08, 20:04
|
|
|
laynn napisał/a: | Sebastianie, Pudel był na Bałkanach, co powoduje, że może być upierdliwy. Do tego to jego ulubiony region, więc tym bardziej ma prawo się o nim wypowiadać, oraz jego zdanie jest w kwestii podróży, wypoczynku, jedzenia, ekonomi jest najważniejsze |
Czyli relacje z Tatr są bezpieczne? |
_________________ mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/ |
|
|
|
 |
|