Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Czas na emeryturę...

Autor Wiadomość
dagomar 


Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 1273
Skąd: z nizin
Wysłany: 2016-12-04, 22:21   

kiedyś zrobiłem tę trasę, pamiętam, że odcinek od Polany Pod Wysoką nie miał końca. Najciekawsze było to, że mieszkaliśmy wtedy w Smokowcu i rano trzeba było do Jaworzyny przyjechać autobusem, a potem z Łysej autobusem wrócić. Oczywiście, jak zwykle to bywa, ostatni beznadziejny płaski odcinek kłusem klnąc, bo następny autobus za półtorej godziny. Zdjęcia urokliwe, z pezyjemnością przeczytałem relację. Co do Czerwonej mam swoją trasę dalej od łańcuchów nad samym żlebem, nikt ci nie rzęzi nad głową i niczego nie zrzuca. Lodowa zawsze jest męcząca, głównie z powodu tego, że na podejściu od Jaworowej nie ma tam praktycznie progów i tarasów, które pozwalają odpocząć, a cały czas jednolicie w górę. Osobiście idąc dawno temu drugi raz w warunkach śnieżnych zabłądziłem i wlazłem do połowy Kopy, a że żadnego wyposażenia zimowego nie mieliśmy, było potem trochę rzeźbienia. Ostatni raz za to nie wiedząc o schodach zaczepiłem rakiem o poręcz i wypier.. łem się jak długi.
_________________
luknij na moje panoramy i galerie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga