Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Co wy wiecie o fotografii :P

Autor Wiadomość
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-08, 18:22   

Na pewno nie przypadek od tego są między innymi te pliki cookie, o których informują na wielu stronach. Zbierają informacje co przeglądasz i potem wyświetlają Ci odpowiednie reklamy. Google ma w planach pójść dalej, już pracują nad tym, żeby na jakichś telebimach reklamowych na mieście czy w bankomatach też Ci odpowiednie reklamy wyświetlać, na podstawie informacji zebranych z Twojego telefonu. ;)
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2018-04-10, 23:40   

No tak, ale ja nie przeglądałem żadnych stron w temacie.
Obejrzałem raptem kilka ulepszonych zdjęć :o-o
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-11, 22:27   

Wystarczy raz gdzieś zajrzeć i po chwili już często są podobne reklamy przez jakiś czas. Ja oglądam jakąś aukcję z allegro czy produkt z jakiegoś sklepu. I za chwilę na FB już mam reklamy podobne tematycznie.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2018-04-12, 21:10   

To się zgadza.
Jak szukałem noclegu w Chorwacji to potem na wszystkich stronach gdzie sią reklamy pojawiały się dotyczące własnie hoteli, ośrodków itp w Chorwacji lub w tamtym regionie.
Jak szukałem aparatu foto sytuacja analogiczna.
Jest to niebezpieczne jeżeli się używa tego samego kompa z drugą osobą-pewnego dnia zaczęły mi się pojawiać reklamy z damską bielizną i h... w d.... z niespodzianką dla żony :D
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-04-12, 21:30   

Żeby to była bielizna, to jeszcze nic złego. :usmi
W Firefox-ie spróbuj Shift+Ctrl+P (okno prywatne) - chyba nie śledzi...
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group