Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Co ostatnio sfotografowaliśmy...

Autor Wiadomość
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 898
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2020-09-17, 15:57   

Wczorajszy widok z namiotu nad Liptovska Mara 😁
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-17, 21:26   

sokół napisał/a:
A co to masz za aparat, bo w sumie nie napisałeś?


Ten sam co zawsze, przecież to był żart. ;)

Co do zdjęć, to różnie to z tym jest. Chociaż fakt w większości miejsc jeszcze te kolory robią robotę, ale mam wrażenie, że te kolory powoli chwilowo się kończą, bo pojawiło się też sporo nowych modnych technik... Choćby na te zdjęcia "vintage" i takie wypowiałe. Mi to się nawet podoba, chociaż nie na dłuższą metę, bo po dłuższym oglądaniu, mam wrażenie, że każde zdjęcie wygląda tak samo. ;) Chociaż to niby taki styl... Ja tam szczerze mówiąc mam w dupie style. :P Tzn. obrabiam sobie zdjęcie w zależności od nastroju. ;) Raz jest kolorowo, raz jest wypowiale i nie wiadomo jak jeszcze...Jeden wielki burdel bym rzekł :dev Albo inaczej, ja wciąż go szukam i nie mogę znaleźć... ;)

No ale teraz też są modne takie zdjęcia... Tak całkiem na poważnie, co o tym myślicie?



Wyświetl ten post na Instagramie.

Kanion Fjaðrárgljúfur przed wschodem słońca. Fjaðrárgljúfur to jedno z moich ulubionych miejsc na Islandii już od chwili pierwszej wizyty na wyspie. Bez wątpienia jest to jedno z najlepszych miejsc do fotografowania na Islandii, mimo iż od pewnego czasu wiele ścieżek prowadzących na skalne występy zostało zamkniętych po tym, jak kręcąc teledysk pojawił się tu ze swoją ekipą Justin Bieber. Liczba turystów wzrosła wtedy prawie dwukrotnie, co zmusiło lokalne władze do czasowego zamknięcia kanionu i po jego ponownym otwarciu znacznie ograniczono liczbę dostępnych ścieżek. Obecnie możemy poruszać się tu wyłącznie po głównym chodniku prowadzącym do widokowej platformy. Gdy byłem tu po raz pierwszy można było poruszać się wszędzie, więc wiele zdjęć, które wtedy zrobiłem jest dziś unikatowa. Widok z góry na kanion jest kapitalny i niesamowicie urozmaicony, bo wygląda on jak szarpana rana wydarta ziemi przez rwący nurt rzeki Fjaðrá podczas ostatniego zlodowacenia. __________ #iceland #fjaðrárgljúfur #exploreiceland #visiticeland #icelandtravel #iceland🇮🇸 #icelandroadtrip #icelandscape #icelandexplored #igersiceland #icelandicnature #icelandic #islandia #islandvibes #unlimitediceland #landscapephotography #icelandsecret #mountains #mountainlovers #hiddeniceland #beyondthelands_ #igiceland #landscapelovers #iceland_photography #icelandphoto #icelandlove #travelphotography #travel #mountainslovers #moodygrams @beyondthelands @iceland @iceland.explore @guidetoiceland @icelandpicture @hiddeniceland @extremeiceland @arcticadventures @wonderlusticeland @inspiredbyiceland @visitreykjavik @landscape_nightscape @bestphoto.landscape @djiglobal @djiacademy @djipro @drone.globe

Post udostępniony przez Karol Nienartowicz (@karolnienartowicz)

 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-17, 22:19   

No ja tam staram się tak wywołać zdjęcie, aby oddało efekt jaki widzę moimi oczami.

Nastrój, moda...nastrój, a raczej często światło w którym wywołuje zdjęcia (inny efekt przy pełnym słońcu, inny przy zachmurzonym dniu i światłach czasem mi wychodzi).
Moda...ja się staram poznać techniki wywoływania.

Najważniejsze, że po pierwsze zdjęcia często są takie, jak sobie umyślę, po drugie powoli zaczynam być z nich zadowolony. I po trzecie, powoli przestaje strzelać migawką cały czas.

Co do wyżej pokazanych zdjęć. Nie są złe, choć to nie mój gust.
 
 
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2020-09-17, 23:03   



















 
 
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2020-09-18, 16:05   





























 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-09-18, 16:11   



Pięknie Ci to wyszło, jakby struś pędziwiatr leciał granią i przegonił troszke tej mgły...

No i nawet Seba się załapał, jak przygarby robi :P
Profil Facebook
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-09-20, 21:39   

Gęby się nam dziś cieszyły....



a emocje były do samego końca...



jadąc kolejką podsłuchałem też kilka dziwnych wyznań Laynna...



Reszty nie zdradzę...
Ostatnio zmieniony przez sokół 2020-09-20, 22:13, w całości zmieniany 2 razy  
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9355
Wysłany: 2020-09-21, 09:34   

Komiksy zawsze są dobrym pomysłem, może relacja komiksowa ???

A ja mam małą zagadkę, jakie zwierzątka układają się z dymu fabryki ;) ?
 
 
alicjaraczek 

Dołączyła: 04 Maj 2020
Posty: 323
Wysłany: 2020-09-21, 10:33   

Jak dla mnie strusie, 1 z lewej z profilu
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9355
Wysłany: 2020-09-21, 13:25   

alicjaraczek napisał/a:
Jak dla mnie strusie, 1 z lewej z profilu


struś też ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14325
Wysłany: 2020-09-21, 13:36   

Maszyny z Gwiezdnych Wojen !
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5819
Skąd: Kraków

Wysłany: 2020-09-21, 14:14   

Lamy?
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9355
Wysłany: 2020-09-21, 14:43   

Lama też była widziana :)

Ale Dobromił rozwalił system, co prawda to nie zwierzę ale nikt nie wpadł na Robota z GW
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14325
Wysłany: 2020-09-21, 14:44   

Ale zwierzęta ( ludzie ) go obsługiwali ! :)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-21, 15:01   

Mi też to te stwory z GW przypominało :)
sokół napisał/a:
podsłuchałem też kilka dziwnych wyznań Laynna...

Dementuje, w przeciwieństwie do siwego sokoła ;) ze śląska, nie znam szczegółów anatomii cepra :P
Ostatnio zmieniony przez 2020-09-21, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -