Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Co ostatnio sfotografowaliśmy...

Autor Wiadomość
Izabela 
Cieszynioki


Dołączyła: 26 Lip 2019
Posty: 784
Wysłany: 2019-10-26, 09:09   

To u nas zdecydowanie skromniej ;)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-26, 09:10   

No właśnie lepiej, bo u Was jest wschód nad górami, a u mnie praktycznie za plecami słońce wschodzi, patrząc w stronę gór. ;)
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-26, 09:18   

I tak macie fajnie. U mnie jak jest dobra widoczność, to góry widać. Jak wyjdę na górkę...
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-10-26, 11:12   

U mnie czarną dupę widać, bo Bytom leży w jednej wielkiej dziurze (prawie tak wielkiej jak Bełchatów), chociaż kilkanaście lat temu leżał na wzgórzu, no ale się lekko zapadło wszystko.

Musiałbym lecieć na ósme piętro szpitala górniczego, ale jak na złość na wschód widoku z holu nie ma, bo muiałbym wejść na oddział, a to już nie taka łatwa sprawa.

No ale możemy jakieś wschód zrobić, Iza, pod Waszymi oknami. Taki zbiorowy.
Profil Facebook
 
 
Izabela 
Cieszynioki


Dołączyła: 26 Lip 2019
Posty: 784
Wysłany: 2019-10-26, 11:22   

Spoko, zaczaimy się na światło i będziemy czekać z aparatami :D
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-10-26, 11:39   

sokół napisał/a:
Musiałbym lecieć na ósme piętro szpitala górniczego, ale jak na złość na wschód widoku z holu nie ma, bo muiałbym wejść na oddział, a to już nie taka łatwa sprawa.
Bardzo prosta sprawa: skaczesz przez okno z 8. piętra i w 5 minut jesteś na oddziale. Sprawdź wcześniej, czy to chirurgia lub oddział zamknięty. ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-26, 14:23   

sokół napisał/a:
Musiałbym lecieć na ósme piętro szpitala górniczego, ale jak na złość na wschód widoku z holu nie ma, bo muiałbym wejść na oddział, a to już nie taka łatwa sprawa.


Moja miejscówka też jest ciekawa, bo jeszcze niedawno jej tam w sumie nie było i dużo gorzej te góry było widać. Ale była sobie tam budowa, bo park budowali, różne bajery typu: siłownia outdoorowa, plac zabaw, ławki, alejki, fontanna, tężnia solankowa, nawet jakiś pomnik Katyń. I jak tak kopali pod to wszystko to powstał taki kopiec z tego co wykopali. I bardzo ciekawie to wykorzystali. Bo ma on może z 5 metrów wysokości, ale pełni aż 3 funkcje, albo i więcej. Tzn. dopiero w tym tygodniu się dowiedziałem, bo zawsze myślałem, że to zwykła sterta ziemi. A się okazało, że z jednej strony są schody, na górze ładna poręcz i kostka brukowa, jakby punkt widokowy właśnie. Zaś z drugiej strony jest zrobiona płaska górka, co podejrzewam, że służy dzieciakom zimą jako górka do zjeżdżania na sankach. Ale jest jeszcze 3 najważniejsza funkcja, bo przecież nie wiadomo kiedy człowieka przyciśnie i w środku w tej górce są toalety. :-o Taki tyski kopiec toaletowy bym rzekł. ;)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-10-26, 21:05   

Koniecznie musimy go w większej kupie zdobyć!
Profil Facebook
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-26, 22:00   

No nie wiem, nie wiem czy damy radę, tam jest ze 30 schodów do pokonania...

https://www.google.com/ma...4m3!8m2!3m1!1e1

Po drodze można dwa obozy rozbić, ale trudności narastają, bo na dole jakoś mniej tych schodów, a czym wyżej tym ich więcej... ;)

Chociaż z drugiej strony jest łatwiej, jakby mniej stromo i schodów nie ma...

https://www.google.com/ma...4m3!8m2!3m1!1e1

Teraz to w ogóle zielone jest, ale to jakieś stare zdjęcia, chyba jak to powstało... ;)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-10-26, 22:05   

Kurde, ja to mogę nawet dziś w nocy się zebrać, zeby na wschód tam jechać. Tzn jeszcze mogę, bo dopiero druga perła leci, jak otworzę trzecią to czar pryśnie...
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-10-26, 22:20   

Po trzeciej perle to i w alkowie nie będziesz miał uciechy. ;)
Jest więcej czasu, bo zegarki przesuną, to słońce później wschodzi. :mys5
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-10-26, 22:22   

No ale po trzeciej to juz nie zdążę dojśc do siebie.
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9396
Wysłany: 2019-10-27, 12:13   

Brat wyciągnął mnie do lasu ... To sobie cykałem ...


















 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-10-27, 14:10   

Poszedłem looknąć na foodtrucki...




_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-27, 17:56   

Hmm, pod ten kopiec, chłopy trzeba pojechać na początek zrobić aklimatyzację w jakieś wysokie góry. Mogą być Andy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -