Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Co ciekawego usłyszałeś/dowiedziałeś się na szlaku?

Autor Wiadomość
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 19:57   

no właśnie się ogarnęłam i poprawiłam wyżej!
i tak wciąż trudno mi w to uwierzyć.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-08-29, 20:24   

Cóż, na chama i w górach nie trudno trafić.
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2013-08-29, 20:30   

Nasza historyjka z Tatr jest taka: gdy kiedyś schodziliśmy już ciemną porą Roztoką w dół z Pięciu Stawów, natknęliśmy się na parkę bez latarek. Wracali z jednodniowej wycieczki na Krzyżne i właśnie schodzili, ale zdecydowali się wrócić i przenocować w schronisku, bo ktoś ich nastraszył niedźwiedziami. W końcu przyłączyli się do nas, tym bardziej, że z Palenicy niczym o 22 nie wydostaliby się do Zakopanego, tylko na stopa z nami. Gdy zeszliśmy już na drogę koło Wodogrzmotów, dziewczyna mówi do chłopaka: "Wiesz, ta droga podobna jest do tej na Morskie Oko."
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2013-08-29, 20:36   

Kiedyś idąc w kierunku Iwaniackiej Przełęczy pewna para zaczepiła mnie i facet się mnie pyta czy daleko jeszcze do tego stawku :) chodziło oczywiście o Smreczyński Staw.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2013-08-30, 06:09   

Piotrek napisał/a:
Statystycznie wychodzi na to, że najwięcej głupoli bywa w Tatrach :lol


Chcesz w mordę ?

P.s. Ale coś w tym racji jest. Np geniusze tego Forum starają się omijać Tatry. A nawet panoramy z Tatrami.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-08-30, 06:26   

Ech Panie, przeca chodzi o to, że patrząc na przykłady tu wymieniane, to najwięcej śmiesznych sytuacji jest wymienianych właśnie z Tatr. A więc o tym mówię :) , a nie że wszyscy co w Tatry jeżdżą to głupole.

(to tak na marginesie tłumaczę, co bym strzała nie dostał przy najbliższym spotkaniu :D )
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2013-08-30, 06:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2013-08-31, 14:10   

Nocujemy kiedyś między Dżembronia a Popem Iwanem na Ukrainie. Na 2 namioty, Ulewa jak cholera, wichura,środek nocy...Coś mruczy, słucham niedźwiedź...lekko cierpnę , włos mi dęba staje tu i ówdzie ;) Wsłuchuję się mocniej - jeden mocniejszy drugi słabszy- pewnikiem matka z małym :o-o Idą w stronę namiotu. Budzę Robaka (kumpla) i jednym tchem przedstawiam mu sytuację. Decyzja zapada błyskawicznie - wyrzucamy za namiot plecaki z żarciem , a szczególnie daleko dużą porcje pieczonego z czosnkiem karczku. Rozsuwamy zamek, ucichły pomruki...nasłuchujemy obydwaj...a to Staszek chrapie w sąsiednim namiocie :D
Nie pytajcie czemu zamiast spierdzielać postanowiliśmy wywalić żarełko :-/
_________________
in omnia paratus...
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2013-09-01, 18:50   

TNT'omek napisał/a:
Nie pytajcie czemu zamiast spierdzielać postanowiliśmy wywalić żarełko :-/


Pewnie dlatego zeby mis zająl sie zarełkiem a wy byscie mieli wiecej czasu na ucieczke. Albo mis najedzony= mis nieagresywny wiec wogole ucieczka niepotrzebna? :P
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-09-02, 10:23   

Bus do Kir. W radiu info nt.tego, że chłop babę w Zębie zatłukł siekierą na śmierć. Wcześniej (o dziwo) spożywali alkohol. Komentarz busiarza:
- Tak to jest z babą wódkę pić..
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2013-09-09, 08:55   

Zrobiłem wczoraj zdjęcie takiemu jednemu co jechał swoją terenówką od chatki pod Potrójną w stronę Madahory. A on na to ,że jak go policja wezwie to on mnie oskarży o...zmarnowanie jego czasu ! :D
_________________
in omnia paratus...
 
 
dagomar 


Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 1273
Skąd: z nizin
Wysłany: 2013-09-12, 21:12   

We wtorek schodzę z Wysokiej na Wagę, gość jakiś pyta, a pan skąd ?, z Wysokiej, ooo,to ja z najwyższej, z Rysów, i wskazując na Ciężki Staw dodał: aż od Morskiego Oka idę
_________________
luknij na moje panoramy i galerie
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2013-09-13, 01:46   

kiedyś na Raczy dosiadłem się do kilku kolesi przy ognisku. Z rozmowy toczonej między nimi dowiedziałem się m.in., że to Beskid Śląski. Plus kilka innych bzdur, które na szczęście wyleciały mi z pamięci :D
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-09-13, 06:34   

Jedno z wydawnictw ma mapę B.Śląskiego gdzie w zasięgu jest też Worek Raczański. Pewnie dlatego byli przekonani o swej słuszności :)
Swoją drogą kiedyś częste były zdania, że Babia Góra to Makowski dlatego, że mapy PPWK, jedyne w tamtym czasie, tak dzieliło arkusze, że Żywicki był w zasięgu do Pilska i kawałeczek dalej a Babia już na mapie B.Makowskiego.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-13, 06:41   

Szczerze, długo myliłem Śląski od Żywieckiego. Dla mnie to był po prostu Beskid :D
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-09-13, 06:54   

Lepiej nie mów miejscowym o tym :D

My z Dobromiłem to akurat mamy ten luz, że mieszkamy w uniwersalnym miejscu, bo z jednej strony Żywiecki, z drugiej Mały, z trzeciej Śląski a i Makowski gdzieś się przebija. Więc wszędzie po wsiach możemy powiedzieć, że my tutejsi :lol
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga