Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Białe Karpaty - Vršatské bradlá

Autor Wiadomość
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6097
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-08-25, 11:55   

Pudelek napisał/a:

Trafiłiliśmy na niego przypadek, przy drodze. Pokoje jak to w czeskiej ubytovni, kible na korytarzu z popielniczkami (w ogóle wszędzie waliło fajkami), na dole spelunka. Tylko cena nie najniższa jak na takie miejsce, bo z 280 koron.


Jak klimat fajny to i cene mozna łyknac! Ja na hotel z myszami i speluna kasy bym nie zalowala nawet wiekszej niz na jakis odpicowany! :D (acz na szczescie zwykle klimat idzie w parze z dogodnymi cenami :P
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-25, 13:01   

buba napisał/a:
ale rozumiem ze zakonczenie wyczynu bylo inne?

Oczywiście. Najpierw mnie zciągli na dół. Fakt, że je złaziłem później, ale nic się nie stało.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-26, 09:23   

Świetna okolica i widoczki. Skałki robią wrażenie. Brawo dla Tobiego za szybką naukę chodzenia po drabinie, no i dla Was za znalezienie dobrego taniego wina. ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14323
Wysłany: 2015-08-26, 09:25   

Vision - ten sok pijesz na Równi ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-26, 09:27   

Nie, to reprezentacja Polski na obczyźnie w Starym Smokowcu, przy parkingu, nawet kawałek kościoła widać po lewej. ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14323
Wysłany: 2015-08-26, 09:30   

A fakt :) Ten malutki kościół obok stacji kolejki. Tez tam siedziałem :)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5513
Wysłany: 2015-08-26, 11:42   

Vision napisał/a:
Brawo dla Tobiego za szybką naukę chodzenia po drabinie

Nie zgodzę się, że stało się to "szybko".
Od samego początku, przy każdej okazji, na każdej wycieczce, a nawet na normalnym spacerze, daję Tobiemu coraz to trudniejsze zadania do wykonania. Wskakiwanie i łażenie po słupkach, pieńkach, daszkach, murkach, skałkach, drzewach i w końcu drabinach. To się nie bierze tak samo z niczego.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14323
Wysłany: 2015-08-26, 12:01   

A sufit ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5513
Wysłany: 2015-08-26, 12:17   

Ukochana nie pozwala, żeby chodził po suficie podtrzymywany przeze mnie od dołu, bo zostawia ślady łapek.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-08-26, 17:14   

Dobromił napisał/a:
Vision - ten sok pijesz na Równi ?

Sugerujesz, że Vision spożywa również napoje bezalkoholowe ?

Panie sprocket73 - Białe Karpaty bardzo, bardzo zacnie prezentują się na Twoich zdjęciach.
Widzę też że lubisz pozaszlakowe chodzenie i masz coś w sobie z Tatrzańskiego Urwisa.

Spojrzałem na mapę - Białe Karpaty jednak nieco za daleko jak na jednodniową wycieczkę....

Tak przy okazji - jakiego rzędu przewyższenia tam występują - jest więcej niż 300-400 m metrów w pionie ?

P.S. Czy masz pozwolenie od Tobiego, na rozpowszechnianie w publicznym internecie jego zdjęć ? ;)
Ostatnio zmieniony przez Tępy dyszel 2015-08-26, 17:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5513
Wysłany: 2015-08-26, 18:02   

Między najniżej położoną miejscowością Pruskie z najwyższym szczytem Chmelova jest 700 metrów, ale trudno to liczyć jako jedno podejście, gdyż po drodze są długie równinne wypłaszczenia. Takie ostre podejście z przełęczy Chotuc na Vrsatec-Jawornik to 300 metrów. Ogólnie można powiedzieć, że jednorazowe przewyższenia mają tak 200-400 metrów, czyli nie są męczące, ale mogą się przydarzać momenty bardzo ostre.

Odnośnie zdjęć Tobiego... nie zgłosił sprzeciwu ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-08-26, 21:34   

sprocket73 napisał/a:
JNigdy tak dużo jeszcze na Słowacji nie płaciłem, ale też nigdy nie spałem w czymś co nazywa się hotel.


Ja spałam, dzisiaj w hotelu "Dubna Skala"**** w Żylinie.
Głupio się człowiek czuje, kiedy w luksusowym hotelu rozkłada na podłodze swoje przemoknięte i śmierdzące ciuchy.
Ale kolega - Słowak miał jeszcze lepiej, on suszył namiot.
Nie wiem ile kosztował nocleg, ja byłam "służbowo".

A Vrsatske Bradla są super !
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
Ostatnio zmieniony przez Basia Z. 2015-08-26, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-26, 23:01   

sprocket73 napisał/a:
Nie zgodzę się, że stało się to "szybko".
Od samego początku, przy każdej okazji, na każdej wycieczce, a nawet na normalnym spacerze, daję Tobiemu coraz to trudniejsze zadania do wykonania. Wskakiwanie i łażenie po słupkach, pieńkach, daszkach, murkach, skałkach, drzewach i w końcu drabinach. To się nie bierze tak samo z niczego.


O tym nie pomyślałem, to fakt. Trening czyni mistrza, w takim razie czekam na kolejne wariacje. ;)

sprocket73 napisał/a:
Odnośnie zdjęć Tobiego... nie zgłosił sprzeciwu ;)


Z racji tego, że pilnie się uczy, to może niech się pisać też nauczy, bo w przyszłości będzie wymagana zgoda z własnoręcznym podpisem + podpis świadka. Jest szansa, że załapie się na okres przejściowy w postaci odcisku łapki. ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14323
Wysłany: 2019-10-14, 12:35   

Góry odwiedzone, dwa szczyty zdobyte, jedne ruiny zamku odwiedzone. Piękne miejsce.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2019-10-17, 20:55   

Dobromił napisał/a:
Góry odwiedzone, dwa szczyty zdobyte, jedne ruiny zamku odwiedzone. Piękne miejsce.

To teraz proszę się zmobilizować i relację napisać i z Małych, i z Białych Karpat. Ciekawa jestem tych terenów, a zdjęcie-zajawka, rzucone przez Ciebie w innym dziale, bardzo smakowicie wyglądało.
Ostatnio zmieniony przez Wiolcia 2019-10-17, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime