Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Bazy wypadowe w Beskid Żywiecki

Autor Wiadomość
Tomasz 


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 556
Wysłany: 2014-04-22, 07:09   

U mnie to generalnie z czasem krucho, w tygodniu brak szans, a i w weekendy słabo.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2014-04-22, 07:22   

Załamujesz mnie. No dobra, będziemy w kontakcie. Znikajmy stąd, swoje porady koleżance już daliśmy.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2014-04-22, 08:47   

Po przejrzeniu mojej dziwnej mapy stwierdziłam, że chyba jednak lepiej będzie nocować na glebie w schronisku, chyba nie opłaca się schodzić na dół.
Teraz nie patrząc na mapę, z pamięci, wyglądałoby to tak: z Soli na Przegibek, potem Hala Rycerzowa (nocleg), potem do Lipowskiej (nocleg) i przez Trzy Kopce i Pilsko do Korbielowa i do domu.
Z resztą patrząc na prognozy to i tak ta majówka wygląda niezbyt ciekawie :rol Wiem, że to za wcześnie wierzyć w te prognozy no ale decyzję podejmę najbliżej w weekend.
 
 
Tomasz 


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 556
Wysłany: 2014-04-22, 09:55   

Trasa czarnym z Soli na Przegibek to jedna z moich ulubionych w Żywieckim. Ale ta końcówka na Miziowej, w tym schronisku, no daj spokój ;)

Tu sobie śledź pogodę, najlepiej w weekend zobacz co i jak: http://www.yr.no/sted/Pol...tidsvarsel.html
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2014-04-22, 10:37   

Na Miziowej co najwyżej zakupię jakiś złoty napój, co bym nie padła przed powrotem do domu - stamtąd już będę ruszać w trasę Korbielów-Żywiec-Katowice-dom.
Starałam się poprowadzić szlak halami, nie wiem czy do końca dobrze to wybrałam. Najwięcej mam zagadki pomiędzy Rycerzową a Lipowską, bo to chyba jednak lepiej zejść na dół do Ujsół, a nie przez Krawców Wierch hmmm?
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-04-22, 11:00   

Malgo Klapković napisał/a:
Na Miziowej co najwyżej zakupię jakiś złoty napój, co bym nie padła przed powrotem do domu - stamtąd już będę ruszać w trasę Korbielów-Żywiec-Katowice-dom.
Starałam się poprowadzić szlak halami, nie wiem czy do końca dobrze to wybrałam. Najwięcej mam zagadki pomiędzy Rycerzową a Lipowską, bo to chyba jednak lepiej zejść na dół do Ujsół, a nie przez Krawców Wierch hmmm?


Przyjemny jest żółty szlak z Rycerzowej na Krawców, w każdym razie przyjemniejszy niż graniczny, bo graniczny wiedzie w większości lasami, a żółty ładnymi przysiółkami i polanami.

Można tez z Rycerzowej na Muńcuł (piękne widoki), stamtąd do Ujsoł (zjakieś drobne uzupełnienie zakupów) i dalej na Rysiankę.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
Ostatnio zmieniony przez Basia Z. 2014-04-22, 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tomasz 


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 556
Wysłany: 2014-04-22, 11:02   

Jak chcesz halowo to od Rycerzowej pociągnął bym przez Muńcół zielonym do Ujsół i kombinacją czarnego jako łącznik i dalej żółtym przez Zapolanke na Lipowską. Zawsze to w Ujsołach można spocząć.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2014-04-22, 11:03   

Tomasz napisał/a:
Zawsze to w Ujsołach można spocząć.


Ładny cmentarz mają ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2014-04-22, 11:15   

Mam nadzieję, że jednak w Ujsołach nie zostanę na zawsze, nie czuję, abym stała już nad grobem :rol
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-04-22, 12:08   

Który to most zamknęli w Żywcu?

Malgo, od Rycerzowej do Lipowskiej nie idź granią.... albo idź,












... wilki też muszą coś zjeść, a umordowany turysta to smaczny turysta.
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2014-04-22, 12:10   

sokół napisał/a:
Który to most zamknęli w Żywcu?


Łączący Żywiec z Zabłociem. Na rzece Sole. Zwany "Starym". Wg planów nowy ma być w tym miejscu zdatny do użycia 15 listopada 2014 .
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2014-04-22, 12:36   

sokół napisał/a:
Malgo, od Rycerzowej do Lipowskiej nie idź granią.... albo idź

Piękny szlak :D dla masochistów :D
 
 
Tomasz 


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 556
Wysłany: 2014-04-22, 12:41   

Czyli odpowiedź już masz :D
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-04-22, 12:52   

Tak się właśnie zastanawiam.

Niestety 2 maja muszę być w pracy (zastępstwo, za to będę mieć wolny 20 czerwca).
Wybrałabym się w Beskidy ale tylko na 2 lub 2,5 dnia tj. od piątku wieczora lub od soboty.
Małgosiu czy ewentualnie można do Ciebie dołączyć ?
Ale okaże się po najbliższym weekendzie, jak będzie wiadomo jaka pogoda.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2014-04-22, 13:05   

Basia Z. napisał/a:
okaże się po najbliższym weekendzie, jak będzie wiadomo jaka pogoda.

U mnie wygląda to tak samo, bo w deszczu nie chce mi się wędrować. Ja miałam w planie wyjechać w nocy 30/1 maja, więc tak jak piszesz, to końcową część szlaku mogłybyśmy zrobić razem :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group