Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Baner - Wiosna 2016

Autor Wiadomość
Mirek 

Wysłany: 2016-05-13, 15:47   

_Sokrates_ napisał/a:
forse napisał/a:
Wolę, jak jest jeden baner na jedną porę roku, wybrany w głosowaniu.

Mi też ta wcześniejsza wersja jakoś bardziej podchodzi.
Te zmieniające się obrazki zaczynają powoli wkurwiać :/
Melisa pomaga. :DD

_Sokrates_ 

Wysłany: 2016-05-13, 15:51   

Mirek napisał/a:

Wolę piwo :D

Mirek 

Wysłany: 2016-05-13, 16:14   

_Sokrates_ napisał/a:
Mirek napisał/a:

Wolę piwo :D
To aczkolwiek alternatywny środek jednakowoż tak samo skuteczny i smaczniejszy jest. :usm Też wolę bardziej niż melisę. :DD

sokół 

Wysłany: 2016-05-13, 17:06   

Słuchajcie.

Robert póki co jest zapracowany na kilka etatów i nie ma czasu nic zrobić. Ani z bannerem, ani z konkursami miesiąca, ani z konkursami na relacje. Pisał mi, ze może jutro coś ruszy w tym temacie.
Proponowałem mu pomoc, ale najwyraźniej jej nie chce i chce to wszystko ogarnąć sam, więc trzeba to uszanować i uzbroić się w cierpliwość. Może jeszcze go bolą nasze nieporozumienia sprzed dwóch lat, może po prostu ma taki kaprys. Trudno.

Inna sprawa, czy chcemy jeszcze te konkursy prowadzić i głosować, czy nas to wali - to tak na marginesie.....

Póki co....Nic nie poradzimy. Proszę o wyrozumiałość dla Roberta. Na pewno zrobi wszystko, co w Jego mocy, jak tylko znajdzie czas.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2016-05-13, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook

_Sokrates_ 

Wysłany: 2016-05-13, 18:10   

sokół napisał/a:
trzeba to uszanować i uzbroić się w cierpliwość.

No ale nikt tu chyba jakiegoś wielkiego problemu nie widzi.
Poprzednia wersja według mnie była lepsza i tyle.
Jeśli jednak ma przyjść nowe i nie ma na to rady to świat się nie załamie.

sokół napisał/a:
Inna sprawa, czy chcemy jeszcze te konkursy prowadzić i głosować, czy nas to wali - to tak na marginesie.....

Ja chcę :-o
Na baner i zdjęcia zawsze starałem się głosować. Na relacje rzadziej - z różnych względów.

sokół 

Wysłany: 2016-05-13, 22:20   

Zapomniałem jeszcze dodac o czymś....

kiedys mielismy potężne zaplecze na fb. https://www.facebook.com/Gorybezgranic

od sierpnia nic sie tam nie dzieje

korzystając z okazji chciałbym napisać, że fajnie, jakby znów ruszyło z kopyta.
Moze się by jakies chętne osoby (redaktorzy) znaleźli?

Trudno od Roberta wymagać, żeby miał na wszystko czas i wszystko robił sam. Szkoda jednak zmarnować tyle pracy i wysiłku, ile włozył w to wszystko.

Jakby co to i ja chętnie się dołączę.
Profil Facebook

Vision

Wysłany: 2016-05-14, 12:00   

Mi też się ten baner nie podoba i też mnie denerwuje. ;) Ale musiałem na szybko coś wymyślić, ciężko było organizować konkurs, jak na e-mailu miałem tylko 3 banery od jednej osoby. ;) Gdyby było więcej to bym to zrobił, a tak wymyśliłem na szybko co wymyśliłem. Chociaż samo zmienianie się banera mi by nie przeszkadzało, ale gdyby się odbywało raz na dzień np. codziennie o 24:00, albo nawet raz na tydzień i taki chciałem zrobić. Problem w tym, że nie znalazłem nic takiego i nie wiem czy coś takiego jest, chociaż pewnie jest. Ale wszystkie slajdery jakie znajdowałem, działają czasowo, i zawsze zaczynają się od tego samego zdjęcia, więc wydłużając czas dla każdego zdjęcia, na godzinę, czy 24 h, to zawsze będziemy widzieć tylko pierwsze zdjęcie, bo 24 h, nikt na forum siedział nie będzie, żeby się mu zmieniło na następne. A to co zrobiłem to zwykły GIF w Photoshopie, ale działa w sumie tak samo, maksymalny czas był na 4 minuty, tylko jak dałem 4 minuty, to też tylko nieliczni zobaczyli by następne zdjęcia, bo wcześniej zdążyliby opuścić forum. Gdyby jeszcze to się losowo zaczynało od różnych zdjęć, wtedy by mogło być, ale zawsze się zaczyna od tego samego. Dlatego najlepiej by było jakby był taki który synchronizuje się z czasem rzeczywistym i zmieniał codziennie czy co tydzień o jakiejś godzinie, niezależnie od wejścia na forum.

Więc sam pomysł że coś się zmienia wg mnie byłby dobry, bo może też więcej osób by wysłało taki baner wiedząc, że nie robi tego na daremno i ten baner na forum jednak jakiś czas będzie, a tak wygrywa tylko jeden a reszta przepada.

Co do reszty, relacje miesiąca mogę nadrobić te dwa zaległe miesiące na raz, żeby na koniec roku było z czego wybierać, zdjęcia miesiąca sobie te zaległe odpuszczę, ale zdjęcie kwietnia można zrobić. Ale naprawdę się odechciewa to robić, a właściwie traci to sens, kiedy w ostatni czy przedostatni dzień na meilu jest jedno zdjęcie i trzeba się przypominać, albo wręcz narzucać, żeby ktoś jeszcze coś wysłał czy na coś zagłosował. Więc może po prostu tak jest, że takie zabawy z czasem tracą rację bytu i się po prostu ludziom nudzą czy coś. Chociaż mi się nie znudziły, tylko w 3 osoby to nie za bardzo też mi się chce się bawić. ;)
Profil Facebook

laynn 
laynn

Wysłany: 2016-05-14, 12:48   

Nie zawsze ma się zdjęcie do danego tematu, nie zawsze po przeczytaniu info mam czas od razu coś przesłać, a potem człowiek zapomina. Więc dla mnie Twoje przypomnienia są bardzo dobre, bo wtedy człowiek na koniec siada i coś wymyśla.
https://mniejszeiwiekszegory.blogspot.com/
Profil Facebook

sokół 

Wysłany: 2016-05-14, 13:50   

Viz ma rację - jest sens coś robić i poświęcać swój czas, gdy jest jakieś zainteresowanie. A różnie z tym bywało.

Ten baner letni to proponuję zaraz się tym zająć i żeby już wisiało, ze zbieramy zdjęcia. Może tym razem uda się nam nazbierać więcej propozycji. I więcej czasu by było na wszystko, końcem czerwca by już wisiało lato.

No i fb. Co myślisz Robert? Może reaktywujemy? Ja bym chętnie spróbował.
Szkoda tego, co tam było, a stanęło w miejscu.

Już nie będę dawać zdjęć z relacji bez wiedzy autora... :ryb :o-o :-/ :rol
Profil Facebook

Vlado 

Wysłany: 2016-05-15, 17:36   

Vision napisał/a:
Więc sam pomysł że coś się zmienia wg mnie byłby dobry, bo może też więcej osób by wysłało taki baner wiedząc, że nie robi tego na daremno i ten baner na forum jednak jakiś czas będzie

To jest bardzo fajny pomysł;)

Odpowiedz do tematu