Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Bacówka Jamna.

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-03, 10:42   Bacówka Jamna.

Może to nie góry świata, ale poza górska.
Bardzo fajne miejsce dla rodzin z dziećmi. Wokół dużo miejsca do wyszalenia i zabaw. Kilka domków na drzewach, trampolina, zjeżdżalnie i piaskownice, oczywiście huśtawki.
Jedzenie w miarę, ceny jak w podobnych obiektach.
Podczas noclegu pani zapytała nas, czy i co chcemy jeść. Specjalnie dla nas zrobiła rosół (akurat średni), podczas pierwszej wizyty nie było go.
Możliwość zrobienia ogniska pod wiatą (płatne).
Spaliśmy w budynku przy wjeździe. Widać, że w trakcie remontu, ale pokoje fajne. My spaliśmy w pokoju wieży, dzieciaki miały frajdę. Minus za średni porządek (zdechłe muchy, pszczoły w zakamarkach.
No i wokół budowa, bacówka się rozbudowuje, więc nie do końca jest ładnie.
Ale pod wstęp do wędrówek z dziećmi polecam, trasy nie bardzo wymagające, a dzieciaki mogą się potem "dobić" pod okiem odpoczywających rodzin:
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2019-09-03, 12:12   

A ja chodzę za płotek do Chatki Włóczykija i dużo bardziej ją lubię ;P
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-09-03, 12:38   

Mówiąc szczerze wybrałbym bacówkę (nie byłem), bo pobyt w pokoju wieloosobowym wraz z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) to tylko 70 zł/os. Po zakończeniu pobytu doliczana jest opłata jednorazowa za pranie i sprzątanie - 15zł/os. :o-o
Chyba dodają gratis klimat bez łazienki.

Wolę bez klimatu, ale z łazienką w Chatce Włóczykija, zaś posiłki w Schronisku Dobrych Myśli. Polecam. :mys5
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-03, 13:22   

nes_ska napisał/a:
chodzę za płotek do Chatki Włóczykija

Mam nadzieję, że kiedyś i tam zajrzymy!
ceper, to widać, że Cię golą, bo za pokój z łazienką zapłaciliśmy mniej :D
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-09-03, 14:04   

Może i golą, może jednak nie. Lubię jasno określone warunki. Bacówka Jamna w swym cenniku http://bacowkajamna.pl/cennik/ nie wspomina o łazience, więc miałem prawo sądzić, że jest ona gdzieś na korytarzu lub w piwnicy, a to częściowo wyklucza obiekt z moich zainteresowań. Może coś utargowałeś? :haha
laynn napisał/a:
zdechłe muchy, pszczoły w zakamarkach


Chatka Włóczykija to nowy obiekt, więc w połączeniu z czystością wart nieco wyższej ceny - nie uświadczysz klimatu. Powiedz komuś: "spałem w bacówce". Co innego być w Chatce Włóczykija i jeść w Schronisku Dobrych Myśli - tak mi się wydaje. :mys5
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group