Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Andrzejki na Skalance

Autor Wiadomość
Pudelek

Wysłany: 2013-11-22, 20:17   Andrzejki na Skalance

Mówiąc szczerze, liczyłem, że na forum może powstanie jakaś inicjatywa odnośnie Andrzejek, ale stare porzekadło mówi "umiesz liczyć, licz na siebie" ;) A więc zdecydowałem się wybrać na Skalankę, gdzie balować będzie Grochu ze swoją ekipą.

Biorę ze sobą kilka osób, w tym m.in. Leszka-Człowieka Zagadkę i Cegłę. Ma być też, podobno, Hilda oraz Turystykon (ludzie z beskidzkiego i wczesnego GS-u go powinni kojarzyć). Będzie też niepowtarzalna okazja poznania Ecowarriora i jego słynnego kapelusza - raz, że Eco z reguły nie pojawia się na imprezach w górach, dwa - że przez półtora miesiąca prawie nie pił, więc go suszy okrutnie :D

Sytuacja z miejscami do spania nieco się pokomplikowała i mamy glebę - zostały nam jeszcze ze 2-3 miejsca wolne. Gdyby ktoś chciał do nas dołączyć, to zapraszamy :) (z racji dużej ilości chłopów mile widziane kobiety płci przeciwnej ;) )

Ja z częścią ekipy ruszam już w piątek - o 18.30 z Katowic pociągiem, kilka osób dojedzie dzień później. Jeśli będzie pogoda, to w sobotę mam zamiar nieco połazić po słowackiej stronie - to tereny raczej rzadko uczęszczane, nie widziałem stamtąd jeszcze jakiś zdjęć - oraz, obowiązkowo, zajrzeć do Serafinova do znanej mi restauracji na słowackie jedzenie i znakomitego Urpinera :) Jeśli pogody nie będzie, to i tak coś do łażenia się znajdzie (choćby trójstyk).

Zatem, jak już wspomniałem, jeśli ktoś ma ochotę pobawić się z nami, to będzie mile widziany :)

nes_ska 

Wysłany: 2013-11-22, 20:33   

Pudelek napisał/a:
Leszka-Człowieka Zagadkę

Leszkiem wygrałeś, na pewno teraz zgłoszą się tłumy :dev

Ja bym chętnie pojechała, ale chyba zbyt kiepski dojazd mam jak na dwa dni wolnego.

Pudelek

Wysłany: 2013-11-22, 20:37   

lepszego dojazdu do chatki studenckiej raczej w polskich górach nie znajdziesz :P

nes_ska napisał/a:
Leszkiem wygrałeś, na pewno teraz zgłoszą się tłumy :dev

tylko po to go bierzemy ;)

nes_ska 

Wysłany: 2013-11-22, 20:44   

Hm.... No tak, jakby moja koleżanka nie miała w tym okresie zjazdu na studiach, to miałabym lepszy, samochodowy :dev

Obawiam się, że jeżeli zgłoszą się same dziewczyny, sztuk trzy, to mogą się kłócić o miejsce podłogowe obok Leszka ;p

Pudelek

Wysłany: 2013-11-22, 20:47   

nes_ska napisał/a:
No tak, jakby moja koleżanka nie miała w tym okresie zjazdu na studiach, to miałabym lepszy, samochodowy :dev

prawdziwi Chimalajowcy jeżdżą pociągiem :) zresztą Grochu oferował podwóz, może nadal ma wolne miejsce

Cytat:
Obawiam się, że jeżeli zgłoszą się same dziewczyny, sztuk trzy, to mogą się kłócić o miejsce podłogowe obok Leszka ;p

zdradzę Ci pewien sekret, ale nie mów nikomu - tak naprawdę po przyjściu na chatkę Leszka wydupiamy albo do sławojki na zewnątrz albo do piwnicy i tam będzie siedział cały czas, a skuszone Człowiekiem-Zagadką osobniczki (lub osobnicy hetero-elastyczni) zostaną rozlosowani wśród pozostałych
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2013-11-22, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  

Grochu 

Wysłany: 2013-11-24, 22:33   

Pudelek napisał/a:
znakomitego Urpinera

Ja tam wolę Saris :jez
Pudelek napisał/a:
zresztą Grochu oferował podwóz, może nadal ma wolne miejsce

Nie. Moje dzieciaki stwierdziły, że jak muszą jechać na Skalankę 2 tygodnie później, więc mają to w dupie i teraz nie jadą. Jako, że sam - to wybiorę się w egzotyczną podróż pociągiem ( ostatni raz pociągiem to jechałem chyba z Tobą w ubiegłym roku ).
Pudelek napisał/a:
a skuszone Człowiekiem-Zagadką osobniczki (lub osobnicy hetero-elastyczni) zostaną rozlosowani wśród pozostałych

Do usług :)

Pudelek

Wysłany: 2013-11-24, 22:45   

Grochu napisał/a:
Jako, że sam - to wybiorę się w egzotyczną podróż pociągiem ( ostatni raz pociągiem to jechałem chyba z Tobą w ubiegłym roku ).

jak widać historia lubi się powtarzać :D (to było dwa lata temu ;) )
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2013-11-24, 22:46, w całości zmieniany 1 raz  

Grochu 

Wysłany: 2013-11-24, 22:49   

Pudelek napisał/a:
(to było dwa lata temu )

O w dupę! Ale ten czas zapierdala....

Odpowiedz do tematu