Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

A może by tak ? XXXXXXXXXXX OFICJALNY ZLOT FORUM GÓRY BEZ GRANIC.

Autor Wiadomość
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2021-12-09, 10:40   A może by tak ? XXXXXXXXXXX OFICJALNY ZLOT FORUM GÓRY BEZ GRANIC.

TEMAT JEST SONDAŻEM,do konkretów przejdziemy w swoim czasie.Chodzi mi po głowie od dawna pomysł czy by nie przywrócić pięknego zwyczaju i reaktywować OFICJALNY ZLOT FORUM GÓRY BEZ GRANIC? Niestety na żadnym nie byłem czego żałuję i czas to nadrobić.Mam 2 typy, jeden to Bacówka pod Małym Stożkiem i Cieslarówka.Wypowiedzcie się co myslicie o tym,o terminie można pogadać jak znajdzie się na tyle chętnych by warto było się zająć się konkretami.11 XII będę w okolicy Soszowa i mam w planie wdepnąć w obydwa miejsca,co prawda gospodarza na Bacówce nie będzie w tym czasie ale zrobię przynajmniej kilka fotek.Co na to szanowne towarzystwo?
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
Ostatnio zmieniony przez Mirek 2021-12-10, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9269
Wysłany: 2021-12-09, 14:27   

Pomysł fajny :) A gadałeś z kimś na temat tej Bacówki? Dzwoniłeś gdzieś?
Ostatnio zmieniony przez Adrian 2021-12-09, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-12-09, 14:47   

...
Ostatnio zmieniony przez 2021-12-09, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2021-12-09, 15:06   

Na razie rzucono bardzo luźną propozycję, a już się zaczyna tłumaczenie :lol
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2021-12-09, 15:25   

Adrian napisał/a:
Pomysł fajny :) A gadałeś z kimś na temat tej Bacówki? Dzwoniłeś gdzieś?
Tak jak już pisałem i Pudelek przypomina to tylko jak na razie PROPOZYCJA,przeprowadziłem luźną internetową rozmowę z zarządcą Bacówki i ustalilismy że jak będą konkrety spotkamy się i porozmawiamy ponieważ w bacówce nie zawsze ktoś jest.W sobotę wpadnę też do Cieślarówki z wizytą i fotopstrykiem.
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-12-09, 15:37   

:P
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1056
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2021-12-10, 12:05   

Byłbym zainteresowany, byle termin dopasował :D
Chociaż widzę, że jak na Beskidy miałbym całkiem blisko i okolice super jest co zwiedzać.
Jestem za miejscem w okolicach Wisły. Bacówka pod małym Stożkiem ciekawa.
Ostatnio zmieniony przez Coldman 2021-12-10, 12:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2021-12-10, 12:36   

Termin to sprawa otwarta, mam kontakt z panem Cieslarem z Bacówki.Jutro idę też obadać sprawę do Cieślarówki , mus się dowiedzieć o jak najbardziej optymalny termin.Chodzi o to by ominąć np, te słynne dłuuuuuuuuuuuugie wekendy .Jak coś będe wiedział w tym temacie dam znać.Jutro tez cyknę kilka fot okolicznościowych. :DD
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5769
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-12-10, 16:54   

Mi pasują obie lokalizacje. Przyjadę na zlot, jeśli oczywiście się odbędzie, za co trzymam kciuki.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2021-12-10, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2021-12-10, 21:59   

Chętnie się pojawię, jeśli tylko będę mogła. Miejscówka jak najbardziej mi odpowiada.
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2021-12-10, 23:31   

Wiolcia napisał/a:
Chętnie się pojawię, jeśli tylko będę mogła. Miejscówka jak najbardziej mi odpowiada.
Jutro może będziej cos więcej wiadomo.W Cieślarówce będę osobiście, co do Bacówki dogadam się w późniejszym terminie.
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2021-12-13, 11:55   

Byłem w sobotę na Cieslarówce, obecnie tak tam wygląda.



Rozmawiałem z z gospodarzem a właściwie z gospodynią i mam dobre wiesci.
Po primo pierwsze NIE MA PROBLEMU Z REZERWACJĄ TERMINU,nawet ze względu na ferie zimowe.Trzeba tylko odpowiednio wczesniej zapodać termin i przybliżoną ilość noclegów.
Po primo drugie mają tam bufet i kuchnię, można ewentualnie zamówić jakiś posiłek i gorące napoje.Co do innych
:piwo :soc66 takich sprawa do ustalenia tak jak wyżej.Oczywiście dobrze by było gdyby zostawić po sobie dobre wrażenie , :soc66 .Nie ustaliłem jak z ogniskiem ale to już jak wyżej.
Co najważniejsze gospodarze NIE WOŁAJĄ ZALICZEK CZY JAKICHKOLWIEK OPŁAT Z GÓRY.Opłaty będą pobierane bezposrednio indywidualnie na miejscu.Noclegi są najczęściej w 2 osobowych pokojach,mają swoje konto na fejsie.Do Bacówki pod Małym Stożkiem nie dotarłem z przyczyn technicznych.Będę się kontaktował internetowo lub umówie się na konkretną datę i wizytę w bacówce, zostawię to sobie NA PO ŚWIĘTACH.Wiem że w tej Bacówce działa zasada kazdy cham robi sam :no6 :muz3 czyli masz ręce o głowę to sobie herbatę zrobisz którą masz ze sobą.Wiem że jest tam jak w każdej bacówce tego typu kuchnia i naczynia.Co do cen to jeszcze nic nie ustalono bo jeszcze czas, Bacówka tez ma swoją stronę na fejsie i foty można zobaczyć.Ja będe chciał z nimi rozmawiać bezpośrednio i być może (gdyby też był kto chętny) wybiorę się tam .Proponuję wytypować termin na LUTY bo w styczniu możemy się wyrobić.
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9269
Wysłany: 2021-12-13, 12:43   

Spoko, ta Cieślarówka jest fajna.
Ferie zimowe są w Śląskim od 14-27 luty, ja zawsze resztkę urlopu zostawiam właśnie na ferie, więc można coś kombinować, tym bardziej że idą na rękę i nie chcą żadnych zaliczek i kasują każdego osobno :)
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2021-12-13, 16:53   

W ferie zimowe na pewno będą tam tłumy ludzi - nie tyle na noclegu, ale w ogóle w Beskidzie Śląskim więc pytanie, czy jest sens cisnąć się tam akurat wtedy?

PS>A po ile tam w ogóle noclegi mają, bo to teraz sprawa zasadnicza?
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2021-12-13, 17:05   

Po ile noclegi? Cieślarówka ma tak jak mówiłem swój profil na fejsie, było tam że od 35 zł cena jest.Wszystko jeszcze do ustalenia, a w ferie prawie wszędzie bedą lub nie będą ze względu na świrusa tłumy.Powiedziano mi że tam nie bedzie żadnej innej grupy.Dziś będę też gadał z gospodarzem Bacówki pod Małym Stożkiem.Jak masz lepsza propozycję to czekamy na nią. :usm
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania