Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

A może by tak ? XXXXXXXXXXX OFICJALNY ZLOT FORUM GÓRY BEZ GRANIC.

Autor Wiadomość
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2022-02-11, 08:15   

sokół napisał/a:
ja niestety odpadam, niestety opuściłem dwa weekendy w pracy przez covid dziecka i teraz postawili mnie pod ściana, muszę iść oba dni.

Bawcie się dobrze.


Wielka szkoda , fajnie byłoby się znowu spotkać i powspominać stare dobre czasy 😏
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2022-02-11, 11:24   

Tatrzański urwis napisał/a:
sokół napisał/a:
ja niestety odpadam, niestety opuściłem dwa weekendy w pracy przez covid dziecka i teraz postawili mnie pod ściana, muszę iść oba dni.

Bawcie się dobrze.


Wielka szkoda , fajnie byłoby się znowu spotkać i powspominać stare dobre czasy 😏
Fakt, poza tym grono niepijących pomniejszyło się. :usm
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5768
Skąd: Kraków

Wysłany: 2022-02-13, 19:22   

Zlot się nam bardzo udał. Frekwencja dopisała, dopisał też Organizator, czyli Mirek, który wymyślił miejsce i czas zlotu, zapewnił znakomitą pogodę oraz opanował (z pomocą Adriana) szczegóły logistyczno-aprowizacyjne.
Cieślarówka fajna, mieliśmy pyszny domowy obiad (rosół i schabowy) i śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Wieczornego ogniska nie było, gdyż ogół zdecydował, że jest za zimno.
Fajnie było poznać osobiście kolejnych forumowiczów, w tym przedstawicieli młodzieży: Opawskiego i Coldmana.
Wyjście do Cieślarówki w sobotę niebieskim szlakiem okazało się całkiem ciekawe i widokowe wbrew czarnym proroctwom. W niedzielę rano delegacja zlotu (5 osób) udała się na wschód słońca na Cieślar, choć wiało niemiłosiernie. Po śniadaniu zeszliśmy przez Soszów, a potem zielonym szlakiem do Wisły. Było bardzo ślisko, okazało się, że Beskid Śląski to nie takie znowu bezpieczne góry, jak mi się wydawało. Witek cały czas znęcał się nad Tobim.

Następny zlot już jest w fazie pomysłów.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2022-02-13, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2022-02-13, 19:27   

Tia fajnie było ale się skończyło, byle do nastepnego razu.
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2022-02-13, 19:53   

To prawda co napisał Sebastian powyżej. To był chyba jeden z bardziej udanych zlotów . Dziękuję organizatorowi za znalezienie fajnego miejsca na spotkanie i wszystkim za przybycie. Cieszę się że poznałem nowe osoby i mogliśmy zamienić kilka słów jak i cieszy mnie to że mogłem pogadać ze starymi znajomymi :-) . Było zajebiście. Do następnego razu ;) .
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2022-02-13, 20:12   

Ja już od paru godzin w domu, zdążyłam się rozpakować i spakować na kolejny wyjazd, więc mam chwilę, by napisać, że zlot był rewelacyjny. W piątek w kameralnym gronie ośmiu osób rozpoczęliśmy go przy kominku w sali Cieślarówki. Sobotnia wycieczka przez Stożek, Filipkę, Łączkę i Kolibiska to był bardzo dobry pomysł (Coldman go zapodał)! Gospoda u pana Edka (pomysł Mirka) świetnie się sprawdziła, miejsce jak z innej epoki, z niezłym klimatem. Potem sobotnia integracja, niedzielny wschód słońca i zejście przez Soszów do Wisły.
Cieślarówka okazała się dobrym wyborem, gospodarze bezproblemowi, jedzenie dobre, porcje duże, śniadanie obfite. Mirek, dzięki za organizację, Adrian, dzięki za współorganizację. Ukłony dla Maurycego i Agaty za piątkowy transport i dla Sebastiana z Renatą za niedzielny.
Cóż, wszystko się udało, pogoda dopisała, miło było spotkać się ze starymi znajomymi i poznać nowych. Oby do rychłego następnego!
Ostatnio zmieniony przez Wiolcia 2022-02-13, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14268
Wysłany: 2022-02-13, 20:23   

Ave. Było świetnie.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9265
Wysłany: 2022-02-13, 20:53   

Cieszę się, że wszystko wypaliło i że spotkaliśmy się w tak dużym gronie, że mogłem poznać nowych forumowiczów i nie tylko ...
Kultura była, klimat był, było wesoło i bardzo przyjemnie :)

Do następnego ! MIREK !
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2022-02-13, 20:56   

Zapodawać foty :D
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5768
Skąd: Kraków

Wysłany: 2022-02-13, 20:58   

Tatrzański urwis napisał/a:
Zapodawać foty :D

Na moje będziecie musieli trochę poczekać :(
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2022-02-13, 21:04   

Sebastian napisał/a:
Tatrzański urwis napisał/a:
Zapodawać foty :D

Na moje będziecie musieli trochę poczekać :(


Na Twoje na pewno będzie warto poczekać ;)
Ostatnio zmieniony przez Tatrzański urwis 2022-02-13, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1056
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2022-02-13, 21:12   

Relacja się już tworzy
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9265
Wysłany: 2022-02-13, 22:00   

Ktoś zacznie, a później już poleci :D
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2022-02-13, 22:32   

Adrian napisał/a:
Ktoś zacznie, a później już poleci :D
Dokładnie, bo ja zanim ogarnę zdjęcia z dwóch fotopstryków trochę czasu minie. :usm
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2022-02-13, 22:38   

Było pięknie!

Wyjazd zacząłem już w piątek, ale nie na Cieślarówce, tylko zwiedzając zadupia Bielska-Białej. W sobotę przenieśliśmy się do Czeskiego Cieszyna, stamtąd pociągiem do Bystrzycy, skąd atakowaliśmy w kierunku granicy. Po drodze zaliczyliśmy pięć knajp ;) Oczywiście dotarliśmy jako ostatni, już po 19-tej. Ukarano nas koniecznością wygłoszenia przemowy powitalnej, Radek (Turystykon) dowiedział się, że jest jeszcze jeden Turystykon z Rajczy, a Bastek (Wysio) pił. Małe rozczarowanie nastąpiło około 22.30, gdy nagle 3/4 ekipy udało się na spoczynek! Na przyszły raz trzeba zakazać przyjazdów w piątki, bo potem niektórzy nie mają siły na sobotę ;) . Na szczęście ocalali, którzy zostali, nadrabiali za resztę.

W niedzielę kilku wariatów poszło na wschód słońca, choć był on doskonale widoczny z okien Cieślarówki (i tak nie wstałem ;) ). Po grupowych zdjęciach każdy poszedł w swoją stronę, moja część ekipy zdobyła Stożek (i Miodulę) i zeszła do Głębiec, gdzie uciekł nam jeden autobus, a drugi miał ponad pół godziny opóźnienia w korkach, przez co w Katowicach mieliśmy półtorej godziny wolnego. Nie zmarnowaliśmy tego czasu, podobnie jak pociągiu, gdzie ulokowaliśmy się w Warsie :-o . Pogoda - wiadomo, bajka.

Było pięknie!
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group