Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

31 grudnia szarotki we włosach potargał wiatr.

Autor Wiadomość
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14354
Wysłany: 2017-01-02, 11:42   31 grudnia szarotki we włosach potargał wiatr.

Darz Grzyb, Bór, Szlak, Mór i Dur !

Niech będzie wysławiany do końca świata i jeden dzień dłużej Naczelnik nasz Najwspanialszy !

Amen !

Nadszedł koniec 2016 roku. Roku dobrej zmiany i wszelakiej pomyślności. Dziękuję ! Co prawda nic z tej zmiany mnie nie dotknęło ale to dlatego, że jestem oderwany od rzeczywistości. Postaram się, pod czujnym okiem geniuszy internetowych, coś z tym zrobić. Ale wróćmy do 2016 roku. 23 roku mego życia. Postanowiłem zakończyć go za pomocą nóg dolnych. Czyli poszedłem w góry dnia 31 grudnia 2016 roku. Poszedłem w towarzystwie Towarzyszy Prezesa ( z Tychów ) i Łukasza ( z Żywca ). Pokonaliśmy smogi, mrozy ( - 18 ) , nieodśnieżone drogi i dotarliśmy do Tatrzańskiej Kotliny. parking był cieplejszy : -10. Dwie sarny mogłyby to potwierdzić ale nie zdążyliśmy na nie zapolować. Przebraliśmy się w stroje stonkowe, wyrzuciliśmy pierwsze puszki po piwie, pierwsze niedopałki ( co prawda żaden z nas nie pali ale niedopałki zawsze wyrzucamy ) i ruszyliśmy zielonym szlakiem ku Chacie Szarotka. Czyli wiadomo w jakiej części Tatr byliśmy. Było milusio ale jako stonki nie potrafiliśmy tego docenić. Co prawda pawiem nie rzuciliśmy ale używaliśmy słów uważanych powszechnie za nieprzyzwoite, a twarze mieliśmy tak przebrzydłe jak, nie przymierzając, jeden z wicemarszałków sejmu. Ten od działalności w pociągach. Do tej pory nie rozumiem dlaczego Straż Etosu Górskiego nie rozstrzelała nas na miejscu. Idziemy nogami, kolejki nie było. Ładnie było - wyłoniła się grupa Łomnicy. Miło patrzeć na szczyty, na których się przebywało i radowało - Kieżmarskie, Huncowski. Docieramy do celu w 100 minut. Czy to dobry czas dla stonki ? W schronisku było parę osób ale znaleźliśmy miejsce przy stole. Tak przy okazji, Romuś - czytałeś ? Posililiśmy się, pogadaliśmy, poplotkowaliśmy, popiliśmy jak stonki i powstaliśmy. W planach mieliśmy udanie się nad Biały Staw Kieżmarski. Plan jest dalej aktualny ponieważ po pokonaniu około 150 metrów w 18 minut stwierdziliśmy, że tego dnia spacer ( stonkowy ) nad Biały Staw byłby lekko niepoważny. Zwyciężyła rutyna, doświadczenie, lenistwo, lewactwo, stonkowsto, chęć dalszego chlania ( zwłaszcza kierowca na to zwracał uwagę ) i ogólnie pisząc - nasz niski poziom moralny. Zawróciliśmy. Ale nic to - lubimy te tereny, jeszcze tam wrócimy i flaszkę nad Stawem obalimy. W drodze powrotnej spotkaliśmy sporo stonki i piesów górskich. Wstyd mi za nich i za siebie. Zwłaszcza za dwudziestominutowe posiedzenie na ławce. Pozwoliliśmy sobie nawet na krytykę Przenajświętszego Rządu Pani Rzecznik Rządu Beaty Sz.

Na parking dotarliśmy w zdrowiu i w radości ducha.

Koledzy udali się witać 2017 w sposób odpowiedni a ja przebrałem skarpetki i wieczorową porą udałem się do Korbielowa co by powitać 2017 rok na Górze Pięciu Kopców. Ale to już inna opowieść zimowa ( nie ta z płyty Legenda; tak przy okazji, Romuś - słyszałeś ? ).

Żegnaj 2016 roku !
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Ostatnio zmieniony przez Dobromił 2017-01-02, 13:35, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14354
Wysłany: 2017-01-02, 13:25   

Materiał dowodowy.
































































_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5518
Wysłany: 2017-01-02, 13:48   

Dobromił napisał/a:
23 roku mego życia

Piękny wiek - młodość :)
Szkoda, że używki tak postarzają ;)
Do schroniska, na piwo i do domu... dobrze, że nie trzeba było ratowników wzywać! ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14354
Wysłany: 2017-01-02, 13:50   

sprocket73 napisał/a:
dobrze, że nie trzeba było ratowników wzywać!


Byliśmy w trzech a nie w osiemdziesięciu :)

sprocket73 napisał/a:
Szkoda, że używki tak postarzają


Myślisz, że co niektórzy na tym Forum maja z tym problemy ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5518
Wysłany: 2017-01-02, 14:06   

Dobromił napisał/a:
Myślisz, że co niektórzy na tym Forum maja z tym problemy ?

może tak być, że ktoś ma problem z czymś... ale to można próbować leczyć ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2017-01-02, 14:09   

Ładne fotomontaże. Szczególnie dostojnie prezentują się na nich Kieżmarskie. Śniegu w wyższych partiach już całkiem sporo.
Tak patrzę na to foto:

i przypomina mi się kilka sytuacji, gdy po świeżym opadzie śniegu podczas zimowego wejścia na Kieżmary mroził mi krew w żyłach ten uroczy odcinek pod szczytem. :rol Choć śniegi uwielbiam, to jednak przejście granią przez Małego Kieżmarskiego jest po świeżym opadzie dużo mniej emocjonujące. :rol
Ps. Tak z innej "brochy", to widzę w górach pewną "dobra zmianę" od momentu kiedy ostatnio łazikowałeś ze mną po Taterkach :?
JEST BIAŁO, a śnieg i góry z każdym dniem tej dobrej zmiany są jeszcze bielsze i cały czas bieleją heh :D
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14354
Wysłany: 2017-01-02, 14:14   

Paula napisał/a:
Ps. Tak z innej "brochy", to widzę w górach pewną "dobra zmianę" od momentu kiedy ostatnio łazikowałeś ze mną po Taterkach

JEST BIAŁO, a śnieg i góry z każdym dniem tej dobrej zmiany są jeszcze bielsze i cały czas bieleją heh


Powinnaś podziękować za to Rządowi Pani Rzecznik Rządu. I zauważ, że ich władza sięga daleko i wysoko - szczyty Tatr Słowackich nie oparły się im.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10852
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2017-01-02, 14:29   

Ożesz, to jest to schronisko i jego okolica co nam tak dolało w zeszłym roku (albo w 2015?).
No to Ci się ładnie zrekompensował ostatni dzień roku za tamtą zlewę :)
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2017-01-02, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14354
Wysłany: 2017-01-02, 14:31   

Piotrek napisał/a:
Ożesz, to jest to schronisko i jego okolica co nam tak dolało w zeszłym roku (albo w 2015?).
No to Ci się ładnie zrekompensował ostatni dzień roku za tamtą zlewę :)


To to.

Planuję tam wrócić latem. W gradobiciu.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10852
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2017-01-02, 14:33   

W gradobiciu to chyba pod Jagnięcym wegetowaliśmy. Jakaś tam tradycja pogodowa jednak jest :D
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14354
Wysłany: 2017-01-02, 14:48   

Cytat:
W gradobiciu to chyba pod Jagnięcym wegetowaliśmy.


I piliśmy piwo w piwnicy. Jak imperialistyczna stonka.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2017-01-03, 10:43   

Gratki Dobromił za grafomaństwo z nurtem mitomanii. Nie podejrzewam Cię o posiadanie szarych komórek, stąd ta kombinacja rodem ze Starej Baśni, Innego Świata i Harrego Pottera. A całość sprowadza się do tekstów które tylko udają relację górską i stworzone zostały aby sobie jaja zrobić z innej osoby i jej poglądów politycznych, znowu temat górski z polityką mieszasz. Do tego błędy w nazewnictwie i jak widać z fot elementarne pogwałcenia zasad bezpieczeństwa. Do tego piszesz o wyrzucaniu puszek i niedopałków, takich to nie powinni do gór dopuszczać bo robią bydło i śmietnik. Przypuszczam że ta wycieczka nie była pod hasłem Ogólnoświatowego Zlotu Głupków Internetowych, bo to stanowiło by obraze dla jej pozostałych uczestników. Więc nie kumam, po co mieszasz politykę z górami. I dodatkowo rzucasz moim imieniem, łaskawco może swoje podasz? Zresztą wygląda na to, że jesteś zakała miejscowości w której mieszkasz, skoro umyślnie jej nie podałes w profilu....zdjęcia ładne. Tak przy okazji, weź jakieś korki bo nawet deklinacja krótkiego słowa psy Cię przerosła.
_________________
Dobromił napisał/a:
Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14354
Wysłany: 2017-01-03, 10:45   

Wolf napisał/a:
nie kumam


Wiem.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2017-01-03, 10:51   

Dobromił napisał/a:

Wiem.
Aha
_________________
Dobromił napisał/a:
Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5518
Wysłany: 2017-01-03, 11:25   

Wolf napisał/a:
wygląda na to, że jesteś zakała miejscowości w której mieszkasz

...to musiało zaboleć
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania