Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

3.08.2013 - Wycieczka w Tatry...

Autor Wiadomość
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-05, 12:48   

Tzn. te 5 litrów to było na samej Orlej + jakieś 3 litry na drogach dojściowych, czyli na cały szlak zeszło mi około 8 litrów...
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-08-05, 13:14   

To ja bym musiał wziąć Szerpę..
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-08-05, 13:22   

Vision napisał/a:
na cały szlak zeszło mi około 8 litrów...

8 litrów... No ja bym chyba wg własnego przelicznika, który wcześniej ustanowiłam, chyba bym się złamała w pół ;) albo zdmuchnąłby mnie powiew wiatru przy pierwszej odkrytej grani :D Z resztą o czym ja tutaj, na Orlą nie wybieram się :D
Robert, jak oceniasz, czy piękne, jesienne kolory pojawią się w Tatrach już we wrześniu? Jest tak sucho, że może przepali te trawki szybko?
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-05, 15:31   

Eh no najwięcej to niosłem 5 litrów, ale to tylko przez chwilę, bo szybko ubywało...

A co do kolorów, to przecież już na niektórych zdjęciach Tatromaniaka było widać prawie, że jesienne kolory... ;) W tamtym roku 9 września już w Zachodnich wyglądało tak:





A tydzień później czyli 16 września w Wysokich, też już się zaczynało...





:-)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-08-05, 15:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2013-08-05, 15:59   

Musisz mnie umówić z tą kozicą Robercie co byśmy sobie razem mogli poskakać po turniach :) .A Tak na poważnie to aż dziw bierze że się wam chciało pchać na Orlą w taki upał :o-o , ostatnio jak tam byłem to 0 stopni miałem i śnieżyk troszkę sypał :P , gratki za wytrwałość dla tych co przeszli i dla tych którzy nie mogli :brawo1 .
Ostatnio zmieniony przez Tatrzański urwis 2013-08-05, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2781
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-08-05, 17:38   

Vision napisał/a:
Zasnąłem o 22:00, wstałem o 23:00 to tyle,

Nie wiem czemu ale jak mam jechać w góry, mam podobnie. Za pierona nie umiem usnąć...

Vision napisał/a:
że o mało nie zemdlałem przed Karczmiskiem, mówię serio,

Panie, nie ma się co dziwić. W końcu to pięć razy wyżej niż na co dzień.

Odcinek Zawrat - Kozi Wierch jeszcze przede mną. Choć czytając mroczne opisy Klisiunia nt. sławetnej drabinki, do dziś to siedzi w mej głowie :hih .
Faktycznie ta drabinka tak się chyboce jakby zaraz miała spaść ? ;)

Ps. Widzę, że kawał cwaniaka z Ciebie ;) Znów ,,przewiozłeś" się na ,,plecach" urokliwych dziewcząt :-) Nawet trzech.
Będzie link do galerii ? Trochę małe te zdjęcia....
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-05, 20:47   

Tatrzański urwis napisał/a:
A Tak na poważnie to aż dziw bierze że się wam chciało pchać na Orlą w taki upał :o-o


No szczerze mówiąc to było w tym najgorsze...

Tatrzański urwis napisał/a:
gratki za wytrwałość dla tych co przeszli i dla tych którzy nie mogli :brawo1


Właśnie, dla wszystkich, sam tam przecież nie byłem. :)

Tępy Dyszel napisał/a:
Nie wiem czemu ale jak mam jechać w góry, mam podobnie. Za pierona nie umiem usnąć...


Też to mam zawsze, ale jak się wyśpię chociaż te 3 godziny to jest ok, ale godzina to trochę przesada... :-/

Tępy Dyszel napisał/a:
Faktycznie ta drabinka tak się chyboce jakby zaraz miała spaść ?


Moim zdaniem gówno prawda, trochę się telepie i tyle, zresztą już o tym mówiłem przy okazji innego tematu, ona musi się tak telepać, bo jest tak skonstruowana po prostu...

Tępy Dyszel napisał/a:
Ps. Widzę, że kawał cwaniaka z Ciebie Znów ,,przewiozłeś" się na ,,plecach" urokliwych dziewcząt Nawet trzech.
Będzie link do galerii ? Trochę małe te zdjęcia...


No towarzystwo było bardzo miłe. :-o A linku do zdjęć, nie będzie, bo jakoś już mi ta picasa zbrzydła nie wiem czemu... za dużo z tym dla mnie roboty... bo ostrze zdjęcia pod dany rozmiar... poza tym i tak zdjęć ludziom za bardzo nie robię, łańcuchom też już przestałem, same widoki praktycznie... więc dużo więcej byś tam nie zobaczył. ;)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-08-05, 21:29, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2781
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-08-05, 21:00   

Vision napisał/a:
poza tym i tak zdjęć ludziom za bardzo nie robię,

A ja wcale. Nawet sobie. Zresztą w moim przypadku to nie takie łatwe by było.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-05, 21:04   

Tępy Dyszel napisał/a:
A ja wcale. Nawet sobie. Zresztą w moim przypadku to nie takie łatwe by było.


No właśnie, ja właściwie też wcale, tylko tyłem bez twarzy, bo czasem tak jakoś mi się to fajnie komponuje, ale czasem ktoś chce żeby mu zrobić, to robię, albo ktoś chce mi zrobić, to w sumie nie mam nic przeciwko... ;) No ale zauważyłem, że kiedyś to fotografowałem wszystko jak leci, a ostatnio to już tylko widoki... więc za niedługo będę miał problemy do konkursu z motywem. ;)
 
 
WiecznaTułaczka 


Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 50
Wysłany: 2014-02-20, 09:24   

Ależ Ty jesteś bajerant!! Niby taki biedny i osłabiony a przeleciałeś przez cała Orlą i to w upale... ;)
_________________
Blog - Wieczna Tułaczka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group