Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

28.09.2013 diabelna Babia Góra

Autor Wiadomość
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-02, 21:25   

A dla mnie wymiata zdjęcie nr 3 i drugie od dołu :) Machaliśmy Wam z Taterek :)
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Iva 


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1544
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-10-02, 21:40   

A ja i tak zazdroszczę wycieczki ;)

Malgo Klapković napisał/a:
prostu jestem za niska


Tak z ciekawości zapytam ile masz wzrostu :D bo ja też to wyrośniętych nie należę, ale różnymi sposobami daje sobie radę ;)
_________________
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-10-02, 21:58   

sokół napisał/a:
spodziewałem się po cichu czegoś więcej,

Przykro mi, że Ciebie zawiodłam, najwyraźniej zabrakło mi polotu do napisania lepszej relacji i odbycia ciekawszej wycieczki. Na szczęście jest tu wiele osób, które mogą sobie z tym lepiej poradzić.
Iva napisał/a:
ile masz wzrostu

157cm
Iva napisał/a:
różnymi sposobami daje sobie radę

Też sobie poradziłam, w końcu wlazłam na tę Babią...
 
 
Iva 


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1544
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-10-02, 22:07   

Malgo Klapković napisał/a:
157cm
Iva napisał/a:
różnymi sposobami daje sobie radę

Też sobie poradziłam, w końcu wlazłam na tę Babią...


No to jestem jednak ciut wyższa (jakby nie było 10 cm) ;) To w takim razie :brawo1
_________________
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
 
 
Grochu 

Wiek: 59
Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 146
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-10-02, 22:10   

sokół napisał/a:
Tyle czasu czekaliśmy na oficjalne ukazanie sie tej relacji

Nooo... na forum GS pojawiła się już w sobotni wieczór:
http://www.goryszlaki.hek...?t=9370&start=0
sokół napisał/a:
że spodziewałem się po cichu czegoś więcej, choćby zdjęcia z Tepym Dyszlem.

Znaczy się - tego?:
_________________
"Dziwny jest ten świat..."
Ostatnio zmieniony przez Malgo Klapković 2013-10-02, 22:11, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-10-02, 22:13   

Grochu napisał/a:
na forum GS pojawiła się już w sobotni wieczór

Żeby nie było wątpliwości - relację na GS wstawiłam pisząc ją u Halinki. Tutaj chciałam wstawić relację z własnymi zdjęciami, stąd taki czas oczekiwania :)
 
 
Grochu 

Wiek: 59
Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 146
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-10-02, 22:17   

Malgo Klapković napisał/a:
Grochu napisał/a:
na forum GS pojawiła się już w sobotni wieczór

Żeby nie było wątpliwości - relację na GS wstawiłam pisząc ją u Halinki. Tutaj chciałam wstawić relację z własnymi zdjęciami, stąd taki czas oczekiwania :)

Ok, fersztejen :)
_________________
"Dziwny jest ten świat..."
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-10-02, 22:42   

Nie wiem, czego się spodziewałem, ale zwykle tak jest, jak się długo na cos czeka, to wymagania wzrastają. A tu => tak jak napisałem -
Cytat:
Po prostu fajna wycieczka przy fajnej pogodzie w fajnym terenie


Widać Malgo, czytasz baaaaardzo wybiórczo.


Malgo Klapković napisał/a:
157cm


W wieku lat 14-stu uparłem się, że będę bramkarzem. I też lekko nie było, biorąc pod uwagę mój ówczesny wzrost - bagatela - 142 cm. Do poprzeczki doskoczyć mogłem co najwyżej z taboretu.
Ale mimo to byłem nim, braki w jednym starałem się nadrabiać czymś innym.

Więc i 157 cm nie może być żadną przeszkodą, pani Gosiu. Trzeba tylko więcej wiary w siebie, nie dawać się wciągać za ręce i nogi po Akademickiej Perci - swoją drogą, czytając ten fragment miałem pewne wyobrażenia, jak to wyglądało...
Ostatnio zmieniony przez sokół 2013-10-02, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-10-03, 08:03   

W wieku lat 14 byłam pierwszy raz na Babiej Górze, wchodziliśmy do góry Akademicką Percią. Byłam wtedy najmniejsza w klasie, miałam coś około 140 cm wzrostu, a nie pamietam problemów.
Problemy to miała taka koleżanka z klasy - drugoroczna Stefa, bardzo jak na swoje lata rozwinięta kobieco.
Na Babią wybrała się w krótkiej miniówie i w szpilkach. Na tych klamrach miała problem ale wszyscy koledzy wręcz się pchali aby jej pomóc i podsadzić ją za pupę.

Mam przed oczami obraz jej pupy na tych klamrach, w obcisłej mini, w stylonowych pończochach z podwiązkami (takie się wtedy nosiło), oczywiście te podwiązki wystawały jej spod mini. Na nogach miała niezbyt wysokie, ale cienkie szpilki. I kilku kolegów, którzy jednocześnie podpychają ją do góry za pupę. To dopiero jest wyczyn wejść w takim stroju na Babią Górę.

Kiedyś opiszę tutaj tą swoją pierwszą wycieczkę na Babią, bo to długa i ciekawa historia.
Aby podwyższyć zainteresowanie napisze tylko, ze po tej wycieczce zmieniano oznakowanie na Babiej Górze oraz zmieniano przepisy ministerialne.

;)
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14337
Wysłany: 2013-10-03, 08:14   

sokół napisał/a:
Sorki, ale spadłem z krzesła. Trochę więcej wiary w siebie. I mniej cackania ze sobą. A będzie dobrze.


Sokół ma rację, Klapko. Tobie potrzeba osoby, która ostro i treściwie nastawi Cię na odpowiednie tory turystyki. Na początek pomoże, a potem "pogoni". Ja np mogę podnieść głos ;) Piszesz, że masz 157 cm i to Ci przeszkadza przy posługiwaniu się klamrami, łańcuchami, szkieletami i szubiennicami. To posługuj się skałą :) Będzie dobrze, trzymam kciuki.

P.s. 1 Ja, też będąc niskim typem, grałem jako bramkarz w lidze okręgowej. Byłem dobry na lini, okrutnie darłem mordę, przy sam na sam mialem z 70 % skuteczności. Więc , Klapko, szukaj pozytywów swego wzrostu a nie narzekaj :) O !!!! Jak jesteś taka malutka to łatwiej Cię będzie nosić :D

P.s. 2 Jak już kiedyś wspomniałem, byłem na Babiej Górze kilkanaście razy, wieloma szlakami. Co z racji bliskości zamieszkania nie jest dziwne. Byłem każdą porą roku, w różnych warunkach. Czasami bardzo trudnych. Pójdę tam jeszcze nie raz. Twe zdjęcia, mimo pewnego ;) retuszu, namówiły ;) mnie na to kolejny raz.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-10-03, 08:28   

Muszę Ci powiedzieć Malgo, że Twoje zdjęcia zmobilizowły mnie do rozeznania się w programach do obróbki zdjęć. Cuda różne się widzi w internecie, więc też się chyba pobawię, tak z ciekawości :-)
A Babia góra piękna, chyba najładniej wygląda z Pilska :-)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-10-03, 11:03   

Basia Z. napisał/a:
Kiedyś opiszę tutaj tą swoją pierwszą wycieczkę na Babią, bo to długa i ciekawa historia.
Aby podwyższyć zainteresowanie napisze tylko, ze po tej wycieczce zmieniano oznakowanie na Babiej Górze oraz zmieniano przepisy ministerialne.


Mam nadzieję, że już niebawem będzie dostępna.

Dobromił napisał/a:
Tobie potrzeba osoby, która ostro i treściwie nastawi Cię na odpowiednie tory turystyki


Łukaszu, może każemy Malgo wspinać się po turbaczańskim cokole szczytowym? W ramach podnoszenia wiary w siebie? :o-o
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14337
Wysłany: 2013-10-03, 11:17   

sokół napisał/a:
Łukaszu, może każemy Malgo wspinać się po turbaczańskim cokole szczytowym? W ramach podnoszenia wiary w siebie?


Tak. A potem po tym na Barańcu.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-10-03, 12:19   

Nikt mnie za nogi nie targał, żebym weszła po klamrach, jedynie podawano mi rękę, z resztą widzę, że nie warto pisać o własnych odczuciach, bo zaraz zostaje to skrytykowane, a to, że się boję, to niestety nie zniechęca mnie do pójścia w góry.
Natomiast co do podkręcania zdjęć, to nie chce mi się nawet na ten temat dyskutować. Obecnie używam programu od Nikona ViexNX 2 a wartości przy większości zdjęć zmieniam max o 10%.
Za cokoliki bardzo dziękuję, mam za słabe ręce.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14337
Wysłany: 2013-10-03, 12:33   

Malgo Klapković napisał/a:
z resztą widzę, że nie warto pisać o własnych odczuciach, bo zaraz zostaje to skrytykowane,


Teraz to mi cztery kończyny odpadły jak przeczytałem Twą interpretację naszych słów.

Życzę udanych tras.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime