Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

27 Lipca 2013 - Bez linowy Mnich czyli urwisowa wyrypa

Autor Wiadomość
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 02:00   

Vision napisał/a:
Ciut podobieństwa jest, ale Malgo to nie Justyś... ;) Sam brałem w tej wycieczce udział
stąd moja niepewność, a skąd to skojarzenie Małgo z Justyś? (naprawdę nie wiem) ale pamiętałam, że byłeś w tę sprawę w jakiś sposób zamieszany (:
a przypomnisz mi, gdzieście wówczas wyleźli?:)


(co do krytyki, to lepiej nie prowokuj..;)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 02:02   

Byliśmy na strasznym Zawracie i Szpiglasowym Wierchu, co do Mnicha to nie ma co porównywać... ale i tak pewnie nie wiesz gdzie to jest ;) Wg mnie to większe głupstwo zrobiliśmy idąc pewnym żlebem kiedyś, ale widzisz, było to opisane jako głupota i pomyłka bez żadnych szczegółów i nikt się tego nie czepiał...
 
 
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 02:04   

Vision napisał/a:
do Mnicha to nie ma co porównywać... ale i tak pewnie nie wiesz gdzie to jest ;)
oj weź! też raz byłam nad Morskim Okiem;) to żem z Mnichem nawiązała kontakt wzrokowy ;P


Vision napisał/a:
Wg mnie to większe głupstwo zrobiliśmy idąc pewnym żlebem kiedyś, ale widzisz, było to opisane jako głupota i pomyłka bez żadnych szczegółów i nikt się tego nie czepiał...
owszem, jestem w trakcie degustacji (świątecznie) ale.. jednak (nie wiem, czemu) mam naiwnie nadzieję, że nie pijesz do mnie ;> a raczej do tego nieszczęsnego złego wspomnienia, którego nazwy nie wymienię!
Ostatnio zmieniony przez 2013-07-31, 02:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 02:06   

Mam na myśli Szpiglasowy Wierch i Zawrat bo o to pytałaś, Mnicha to każdy widział...

A co do krytyki, to trzeba się z nią liczyć w internecie, mi też do relacji może wpaść Pudelek i powiedzieć, że Tatry ogólnie są do dupy, więc po kiego tam lazłem... może też przyjść ktoś inny i powiedzieć, że wyruchali mnie na toalecie w Morskim Oku... i liczę się z tym. :-o

bluejeans napisał/a:
owszem, jestem w trakcie degustacji (świątecznie) ale.. jednak (nie wiem, czemu) mam naiwnie nadzieję, że nie pijesz do mnie ;> a raczej do tego nieszczęsnego złego wspomnienia, którego nazwy nie wymienię!


Co do tego to akurat była moja wina, Ty w sumie pierwszy raz w Tatrach Wysokich byłaś, więc skąd mogłaś wiedzieć, jak tam szlaki wyglądają...
 
 
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 02:09   

Vision napisał/a:
Mam na myśli Szpiglasowy Wierch i Zawrat bo o to pytałaś
a, to fakt, nie znam gości.
Ale! kiedyś Zawrat był moim marzeniem, wiesz?
tylko się dowiedziałam o nim co nieco i przepadł, został skreślony forever.



ps. a nie, sory! pomyliłam Zawrat z Kryvaniem :D
Ostatnio zmieniony przez 2013-07-31, 02:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 02:14   

bluejeans napisał/a:
ps. a nie, sory! pomyliłam Zawrat z Kryvaniem :D


No to chyba czas spać...
 
 
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 02:18   

Vision napisał/a:
bluejeans napisał/a:
ps. a nie, sory! pomyliłam Zawrat z Kryvaniem :D


No to chyba czas spać...
oj weź.. też mi czasem brak do mnie sił.
no ale fakt, noce obecnie krótkie są, wypadałoby skorzystać.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14355
Wysłany: 2013-07-31, 07:31   

sokół napisał/a:
dlatego nie powinno się wyśmiewać czyjegoś punktu widzenia, nawet, jesli jest on dla nas totalnie niezrozumialy.

ale nie trzeba od razu "jechać z koksem"



Dlaczego tą dyskusję nazywasz wyśmiewaniem ?

Trzeba "jechać z koksem". To jest poważne Forum, a nie np inne gdzie zwykle wypowiedzi w takim temacie składały się ze słodkiej głupoty lub głupiej słodyczy. Chcesz żeby te "wyczyny" zostały skomentowane pustym "Gratuluję udanej wycieczki" ?

A co do Urwisa - rośnie nam kolejny viking.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10853
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-31, 07:40   

tom-pi4 napisał/a:
Piotrek napisał/a:
Oj figlarz z Ciebie tom-pi4 ;)
Zupełnie pominąłeś dalszy ciąg mojej wypowiedzi:
Piotrek napisał/a:
Musisz jedynie pamiętać by nie szarżować w (n.p. takich jak ta) sytuacjach, jeżeli w pobliżu są ludzie co by ewentualnie komuś na łeb nie zlecieć. Jak nikogo nie ma to Twoja rzecz co ze sobą robisz.
Prosta zasada moje życie moja sprawa pod warunkiem nie narażania osób trzecich.


co zmieniło jej sens.
Nie ładnie :nie


No niech Ci będzie ;) Emocje czasem biorą górę. Ale dla mnie z Twojej wypowiedzi wybija się na plan pierwszy to co zacytowałem. Nie można czegoś za razem pochwalać i negować. Tam w górze wbrew pozorom też obowiązują pewne zasady, których należy przestrzegać.


Sądziłem, że na pierwszy plan wybije się postawa obojętna (nie pochwalam, nie potępiam), bo mi w zasadzie obojętne co kto ze sobą zrobi dopóki innym nie szkodzi, inni z tego powodu nie cierpią.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14355
Wysłany: 2013-07-31, 07:41   

Piotrek napisał/a:
nie pochwalam, nie potępiam


Jesteś jak Lech W. :)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10853
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-31, 07:52   

Jak chyba każdy, nie ma się co czarować. Sądzisz, że forumowicze siedzą wieczorami przy oknie i martwią się o Urwisa, bo może spadnie? Ewentualnie tylko ktoś bliski ale to się mieści w;

Piotrek napisał/a:
(...)inni z tego powodu nie cierpią.
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2013-07-31, 07:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-07-31, 09:07   

tom-pi4 napisał/a:
Gratuluję Wam Wszego podejścia do tematu! Jest faktycznie czym się podniecać i zachwycać! Żal!

Chciałabym sprostować, że nie czuję się podniecona :(

Czy w tym temacie trzeba być tak wyjątkowo poważnym?
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-07-31, 10:16   

Cytat:
Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś tu jechał z koksem jak to napisałeś


W sumie to miałem na mysli to, ze do Urwisa tak czy tak nie dotrze to, że to było mało odpowiedzialne. Niezaleznie od tego, czy ktoś napisze mu to grzecznie czy nie. Więc jakiekolwiek próby dotarcia do Urwisa sensu chyba nie mają.


Cytat:
Dla mnie po prostu to skrajna nieodpowiedzialność i głupota


Dla mnie poniekąd też, zwłaszcza po obejrzeniu filmu, chociaż może bardziej u mnie przeważa niezrozumienie dla takowej "turystyki". Śmierdzi to trochę "grą pod publiczkę", ale myślę, że w przypadku Janusza wynika to bardziej ze zbyt wielkiej pewności siebie. Która myslę, zgubna będzie prędzej czy później.


Cytat:
to forum z tego co zauważałem do pisania i "bez granic" to mówię co o tym myślę.


:D


Co do filmiku.... Janusz, powinieneś umówić się z TVN na filmowanie przejścia na żywo na żywca północnej ściany Giewontu. Oglądalność murowana.


acha, podniecenia też nie czułem, jakoś tak obojetnie jestem nastawiony
Ostatnio zmieniony przez sokół 2013-07-31, 10:17, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 10:22   

Piotrek napisał/a:
Sądzisz, że forumowicze siedzą wieczorami przy oknie i martwią się o Urwisa, bo może spadnie?
wstyd się przyznać, ale ja się zmartwiłam, kiedy się o tym dowiedziałam.. trochę mi teraz głupio..
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-07-31, 10:38   

Jak to mówią.. przyjdzie kryska na Urwiska..
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga