Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

21 września 2013 r. Sandomierz i Góry Pieprzowe

Autor Wiadomość
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2783
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-09-23, 17:18   

Malgo Klapković napisał/a:
Mam tendencje do czerwienienia się Zmęczyłam się owszem,

Czyli jednak dużo było pieprzenia się z tymi Górami Pieprzowymi :P . Nawiasem pisząc - o ,,czymś takim" jak Góry Pieprzowe dowiedziałem się na tym forum, dopiero parę dni temu. Nie wiem czemu ale Twoja galeria ,,picasowa" ozdobiona jest czerwonymi iksami.... :trz

Ps. Twarze faktycznie znajome jakby :imp5
W ostatnich oparach trzeźwości mego umysłu, coś tam mi ,,świta" :eye7
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-09-23, 17:37   

Tępy Dyszel napisał/a:
Nie wiem czemu ale Twoja galeria ,,picasowa" ozdobiona jest czerwonymi iksami....

Co masz na myśli, bo nie bardzo rozumiem?
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2783
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-09-23, 17:40   

Malgo Klapković napisał/a:
Co masz na myśli, bo nie bardzo rozumiem?

Dokładnie to co napisałem - zamiast zdjęc kwadraciki z czerwonymi iksami. Widocznie mój komputer, starzeje się szybciej ode mnie :P
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2013-09-23, 17:43   

Udany wypad - Sandomierz bardzo miło wspominam, bo faktycznie ma sporo uroku. Co do Pieprzowych, pamiętam świetne zdjęcia Joli z różobrania. Teraz jest jesiennie, ale także urokliwie!
 
 
Iva 


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1544
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-09-23, 17:47   

vertigo napisał/a:
Iva napisał/a:

Jeszcze możesz przeczytać kryminał Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy"


Słaby :P


Piotrek napisał/a:
W wcale nie jest to słaby kryminał. Świetnie się czyta.


Zależy co kto lubi ;) Mi osobiście się podobał. Co prawda wolę Marka Krajewskiego i jego serię o Breslau i Lwowie ;) no ale to nie forum o książkach (w dodatku kryminałach) :P

Malgo Klapković napisał/a:
Na stronie "lubimy czytać" ta książka ma ocenę ok. 7/10, także chyba nie tak źle, okaże się po przeczytaniu, w mojej bibliotece jej nie ma, więc musi poczekać na lepsze czasy finansowe :/


Ja wypożyczyłam w bibliotece ;)

Malgo Klapković napisał/a:
Mam tendencje do czerwienienia się :P


Tez się często czerwienię :D ale to podobno zdrowe :P

Malgo Klapković, a tak w ogóle swoimi zdjęciami zachęciłaś mnie do odwiedzenia Sandomierza :)
_________________
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-09-23, 17:58   

Tępy Dyszel napisał/a:
Dokładnie to co napisałem - zamiast zdjęc kwadraciki z czerwonymi iksami.
Specjalnie sprawdziłam bez logowania się na profil i u mnie działa (już zlękłam się, że coś źle poustawiałam), także żałuj, bo ładne miejsca są w galerii :P ;)
Iva napisał/a:
Co prawda wolę Marka Krajewskiego i jego serię o Breslau i Lwowie

Iva, nie rób mi tego!!! Tyle tu wypisujesz o książkach i znów jestem ciekawa!!! ;) Wrocławia nie znam, a od dłuższego czasu chcę się tam wybrać na zwiedzanie. O Lwowie jeszcze nie pomyślałam, ale cholera wie co mi do głowy strzeli, podoba mi się, że zwiedzanie miast jest takie niemęczące :P
Iva napisał/a:
swoimi zdjęciami zachęciłaś mnie do odwiedzenia Sandomierza

Bardzo się cieszę :)
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-09-23, 18:24   

"Ziarna prawdy" jeszcze nie czytałam, ale akcja kolejnego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego "Bezcenny" w sporej części dzieje się w Tatrach. Kilka kluczowych momentów akcji ma miejsce w szeroko pojętej Dolinie Bystrej.
A sam kryminał bardzo mi się podobał.

Co do Sandomierza - tak mi jakoś wyszło, że byłam tam w tym roku już dwa razy, oba "służbowo" to znaczy prowadziłam tam wycieczki. Na miejscu mieliśmy bardzo sympatyczne i kompetentne lokalne przewodniczki, a wolnym czasie jeszcze pozwiedzałam co nieco sama.

Też jestem zachwycona Sandomierzem jako miastem i nawet potem obejrzałam w Internecie aż dwa odcinki "Ojca Mateusza". Ale to jest dopiero straszny gniot i zawiera tak bezczelne lokowanie produktów, że aż żal d.pę ściska.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-09-23, 18:56   

Basia Z. napisał/a:
akcja kolejnego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego "Bezcenny"
A to już jest w mojej bibliotece miejskiej, mam takiego farta, że założyli internetowy katalog i są nawet zapisy na książki ;)
Basia Z. napisał/a:
obejrzałam w Internecie aż dwa odcinki "Ojca Mateusza". Ale to jest dopiero straszny gniot i zawiera tak bezczelne lokowanie produktów, że aż żal d.pę ściska.

Od biedy można obejrzeć ;) Natomiast słyszałam, że większość akcji dzieje się poza Sandomierzem (w okolicy). Mi lokowanie produktów w filmach/ serialach mniej przeszkadza niż reklamy minimum po 15 minut :/
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5558
Wysłany: 2013-09-23, 21:23   

Heh, Sandomierz i Góry Pieprzowe, rok temu tam byłem z Ukochaną i Strzępkiem w podróży poślubnej :)
Miło wspominam, ładne miejsca.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14405
Wysłany: 2013-09-24, 07:21   

Basia Z. napisał/a:
"Ziarna prawdy" jeszcze nie czytałam, ale akcja kolejnego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego "Bezcenny" w sporej części dzieje się w Tatrach. Kilka kluczowych momentów akcji ma miejsce w szeroko pojętej Dolinie Bystrej.
A sam kryminał bardzo mi się podobał.


Główne sceny ( z II światowej i współcześnie ) dzieją się w wąsko pojętych ;) Kalatówkach. Szczerze polecam. A literackimi opiniami Vertigo to można się przejmować tak jak i jego innymi opiniami. Czyli w ogóle nie przejmować.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-09-24, 07:29   

Dobromił napisał/a:
Basia Z. napisał/a:
"Ziarna prawdy" jeszcze nie czytałam, ale akcja kolejnego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego "Bezcenny" w sporej części dzieje się w Tatrach. Kilka kluczowych momentów akcji ma miejsce w szeroko pojętej Dolinie Bystrej.
A sam kryminał bardzo mi się podobał.


Główne sceny ( z II światowej i współcześnie ) dzieją się w wąsko pojętych ;) Kalatówkach. Szczerze polecam. A literackimi opiniami Vertigo to można się przejmować tak jak i jego innymi opiniami. Czyli w ogóle nie przejmować.


Miałam na myśli również to, ze jedna z kluczowych scen dzieje się w kolejce na Kasprowy ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14405
Wysłany: 2013-09-24, 07:36   

Oczywiście Barbaro - po przeczytaniu książki dziwnie mi się w kolejce jechało :D
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
vertigo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-24, 07:50   

Dobromił napisał/a:
literackimi opiniami Vertigo to można się przejmować tak jak i jego innymi opiniami. Czyli w ogóle nie przejmować.


Twoje słowa dopingują mnie do wytężonej pracy nad sobą. Od teraz moją życiową maksymą będą słowa Boxera z "Folwarku zwierzęcego": "Będę pracować jeszcze więcej". Nad sobą oczywiście.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-24, 10:53   

Fajna wycieczka, jak widać nie trzeba wcale w góry jechać, w sumie przydałoby się tutaj takich relacji więcej. ;) A Sandomierz, rzeczywiście bardzo ładny. Te Góry Pieprzowe również. :-o No i bardzo miło zobaczyć znajome twarze na zdjęciach.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-25, 16:44   

A mnie zaciekawił ten kryminał
Basia Z. napisał/a:
"Bezcenny"
:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group