Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

2018.03.07-13 Maltańsko-sycylijska przygoda

Autor Wiadomość
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-03-20, 18:43   

Z doświadczenia wiem, że w dobrych czasach można było zarabiać na kartkach na słodycze. Akurat nigdy nie lubiłem słodyczy ani czekolady. :usmi
Pudel broni promocji, bo przez niego nieomal nie zbankrutował PoslkiBus - ile wydarłeś biletów po 1 zeta? :zol
Upolowałem sobie kilka lotów i hoteli (nadal czyham), dostałem jałmużnę (2105 zeta od Travel Service, na waciki nie starczy), wtedy i teraz raban, że ceper objada pozostałych - przed chwilą niepotrzebnie wtrąbiłem w knajpce xxxx kcal - pewnie to za górnika, emeryta lub za obu ze Ślůnska. :rol
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8291
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2018-03-20, 19:53   

ceper napisał/a:
ile wydarłeś biletów po 1 zeta?

kilka. Dwa razy jechałem to Warszawy tam i z powrotem (potem linię zamknęli :D ), raz z W-wy do Białegostoku i chyba jeszcze coś ;) Aa, i parę razy na linii Katowice-Opole-Wrocław. Nie zawsze za złotówkę, czasem np. za 5, ale i tak znacznie taniej niż w pociągu. Więc na pewno nie przeze mnie zbankrutowali :D

Cytat:
Kłopot może być z prezerwatywami-jednemu zalegać będą niezużyte w szufladzie, a inny z kolei po trzy razy będzie prał tą samą gumę

jak komunizm to komunizm! Trudno, trzeba się przyzwyczaić :D
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2018-03-20, 19:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2018-03-20, 22:31   

Promocje są fajne. Sam czyham na nie dosyć często i dobrze na tym wychodzę :D Jak kogoś stać na drogi bilet niech się nie czai tylko kupuje - kto bogatemu zabroni? :D
Ja tam wolę taniej a parę razy niż raz na bogato :D
_________________
in omnia paratus...
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-03-20, 22:41   

na bogato wcale nie znaczy lepiej...

weźmy przykład słynnej Babiej w ubiegłym roku... biedacy bawili się przednie, pili za darmo piwo, żarli kiełbasę z plecaka i fajnie spędzili czas.

a jeden turysta na bogato zjadł niedobrego pstrąga i nie załapał się ani na zachód, ani na wschód.
Profil Facebook
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2502
Skąd: Kęty
Wysłany: 2018-03-21, 01:49   

sokół napisał/a:
niedobrego pstrąga

Jak pstrąg, to z grilla, z nadzieniem pietruszkowym i podpiekany w folii z ziarnami jałowca :)
A nie jakieś rozmiękłe badziewie, które wygląda, jakby ktoś to już wcześniej zjadł :P
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2018-03-21, 07:33   

Bo pewnie jadł paluszki z pstrąga, wielokrotnie rozmrażane, jako danie regionalne "Ryba spod Baby" :D
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-03-21, 07:46   

sokół napisał/a:
niedobrego pstrąga
Człek zwykł jadać królewskiego pstrąga z żoną i teściową, a los posłał mi facetów i pstrąga równie żywego a'la trupek. Nocleg w wiacie, wiatowy stół z piwem i kiełbasą? Twardo i co bym jadł na śniadanie? Wyboru dokonuję wzrokiem... :usmi
TNT'omek napisał/a:
Ja tam wolę taniej a parę razy niż raz na bogato
Wolę kilka razy na bogato niż raz "minimalny standard turystyczny". :rol
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2018-03-21, 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group