Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

20 lipca - Tatry Zachodnie czyli trzy razy B

Autor Wiadomość
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2013-07-22, 20:14   20 lipca - Tatry Zachodnie czyli trzy razy B

Witam . Jako że nigdy jeszcze nie byłem ani na Bystrej ani na Błyszczu toteż chciałem zakończyć tymi szczytami moją wędrówkę po Tatrach Zachodnich , prawdopodobnie pojawię się tam dopiero w zimie ponieważ znudziły mi się już tamte rejony latem :-o . Nie będę się tu rozpisywał co i jak bo nie jestem dobry w pisaniu relacji , wspomnę tylko że wędrówkę rozpocząłem od Kir i dalej na Halę Ornak tutaj mały popas przy schronisku i późniejsze podejście na Przełęcz Iwaniacką i wyżej ku Siwej Przełęczy a z niej już na Siwy Zwornik i w końcu najpierw stanąłem na Błyszczu a potem na Bystrej zdobywając w ten sposób najwyższy szczyt Tatr Zachodnich przy niestety ograniczonej widoczności :zly , jeszcze przy okazji na Zworniku pobiegłem sobie na Boćka tak dla rekreacji ;) . Kilka zdjęć



 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-22, 20:38   

A kliknij no Enter po [/img] a następnym zdjęciem, bo teraz wychodzą z ekranu na ścianę ;)
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-07-22, 21:02   

Janku, pozwoliłam sobie zedytować Twoją relację wspomnianymi enterami. W tekście niczego nie zmieniałam.

Szkoda, że nie miałeś widoków, jest tam bajecznie https://picasaweb.google....292832253846738
Ostatnio zmieniony przez Malgo Klapković 2013-07-22, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-07-23, 09:39   

No Urwis, taaaaaaaaka tura, a widoków niezbyt doświadczyłeś.... No cóż, to jest chyba główny powód, żebyś tam wrócił.
Koziczka świetna!
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania