Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

2-8 stycznia 2016 r. Zapoznanie z Beskidem Sądeckim

Autor Wiadomość
AniaP 


Wiek: 33
Dołączyła: 07 Paź 2014
Posty: 382
Skąd: śląskie
Wysłany: 2016-01-19, 11:05   

Zdjęcie Tatr z okna z firaneczką po prostu przesłodkie i takie, kojące.
Pogoda widzę idealna. Wszak ciągłe słońce to też nuda, mgły,chmury dodają tajemniczości górom.
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2016-01-21, 09:07   

Wiolcia napisał/a:
Szkoda, że z trasy Dzwonkówka-Tylmanowa tak mało zdjęć, bo chętnie zobaczyłabym więcej. Może coś jeszcze dorzucisz?

Z całego wyjazdu zrobiłam ok. 150 zdjęć, więc nie wiem czy coś jeszcze da się wyłuskać ;) Fotografia to chyba jednak nie moja bajka... Przede wszystkim bardzo ciąży mi aparat, boli mnie przez to bark i najprawdopodobniej w ogóle zrezygnuję z noszenia aparatu w góry :/
Wiolcia napisał/a:
widać, że to był dobry pomysł, by spać też w schroniskach, a nie tylko na dole, w jakiejś miejscowości wypadowej. Nie ma to jak obudzić się od razu w górach i mieć na śniadanie takie widoki .

Zawsze staram się tak organizować wyjazd, by spać wysoko, tylko nie zawsze się da ;) I czasami też mam ochotę na lżejszy wyjazd, bez targania ciężkich plecaków, z ubraniami na zmianę itp., itd. ;)
Wiolcia napisał/a:
Nie ma to jak obudzić się od razu w górach i mieć na śniadanie takie widoki .
To są niezapomniane chwile :)
AniaP napisał/a:
Wszak ciągłe słońce to też nuda
Wolę jednak opcję bezchmurną/ z obłokami niż kompletne, widokowe zero ;) Bardzo szybko siada psyche ;) i nie chce się iść dalej albo się biegnie "oby do celu" tak jak zrobiliśmy z Przehybą a okazało się, że w schronisku pustki, niezaopatrzona kuchnia, zimno, nie wiedzieliśmy co z czasem robić (bo gier i gazet, książek też nie było :( ).
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-21, 11:44   

Malgo Klapković napisał/a:
Przede wszystkim bardzo ciąży mi aparat, boli mnie przez to bark i najprawdopodobniej w ogóle zrezygnuję z noszenia aparatu w góry :/


to moze warto nabyc jakis kieszonkowy?

Malgo Klapković napisał/a:
I czasami też mam ochotę na lżejszy wyjazd, bez targania ciężkich plecaków, z ubraniami na zmianę itp., itd. ;)


taaaa.. ciezko sie targa te 3 kg :lol :lol :lol :lol :lol :lol
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-01-21, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-01-21, 13:13   

Malgo Klapković napisał/a:
Przede wszystkim bardzo ciąży mi aparat, boli mnie przez to bark i najprawdopodobniej w ogóle zrezygnuję z noszenia aparatu w gór


Takie tam babskie narzekanie... a może zrezygnować z niewygodnego noszenia aparatu na barku?
Mnie tam też uwierało noszenie czegoś jak damską torebkę, więc przypiąłem sobie futerał do pasa biodrowego plecaka (pewnie masz pas biodrowy w plecaku) i żeby nie latało na lewo i prawo, dopiąłem sobie jeszcze na sztywno karabinkiem (takim najzwyczajniejszym) no i od razu było lepiej.
Profil Facebook
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2016-01-21, 21:20   

buba napisał/a:
to moze warto nabyc jakis kieszonkowy?

Mam od dawna tylko podkusiło mnie kupić lustrzanę ;) Ale najwięcej mam przyjemności z cykania telefonem, najszybciej (nie trzeba i nie da się robić ustawień czasu itd.).
buba napisał/a:
taaaa.. ciezko sie targa te 3 kg

Wierz mi, mój ważył więcej, mimo, że to 20-tka :)
sokół napisał/a:
dopiąłem sobie jeszcze na sztywno karabinkiem

Wypróbuję ;)
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-21, 22:44   

Malgo Klapković napisał/a:

Mam od dawna tylko podkusiło mnie kupić lustrzanę ;) Ale najwięcej mam przyjemności z cykania telefonem, najszybciej (nie trzeba i nie da się robić ustawień czasu itd.).


Ostatnio ogladajac zdjecia roznych znajomych to wlasnie najciekawsze zdjecia robia telefonami,bo go maja pod reka i to pozwala uchwycic chwile. Z lustrzanki moze by byla lepsza jakosc ale co z tego jak jest w plecaku.. albo w domu ;)
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Iva 


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1544
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2016-01-22, 11:58   

Nie mam dużo czasu na czytanie, ale chociaż zdjęcia sobie pooglądam. ;)
_________________
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime