Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

18.01.2014 r - Beskid Makowski - Morze mgieł z Koskowej Góry

Autor Wiadomość
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2014-01-21, 20:11   

Widzę, że na świty polowałaś i się udało wreszcie. Zdecydowanie ten trzeci raz najlepiej się udał. A na tę Koskową to może wreszcie się wybierzemy, hę? Bo ciągle tylko mówimy o niej i mówimy i nic z tego nie wynika...
 
 
aniołek


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 169
Wysłany: 2014-01-21, 20:55   

Tatrzański urwis napisał/a:
normalnie wymiatasz z tymi zdjęciami janiole


dzięki ;)

Tatrzański urwis napisał/a:
chyba pogodowe fatum już Cię omija z daleka


właśnie że nie, bo to nie jest ładna pogoda :zly - ta za trzecim razem, ujdzie :P

Wiolcia napisał/a:
Widzę, że na świty polowałaś i się udało wreszcie


uda się, jak zobaczę wschodzące słońce, Tatry itd. :ok

Wiolcia napisał/a:
A na tę Koskową to może wreszcie się wybierzemy, hę? Bo ciągle tylko mówimy o niej i mówimy i nic z tego nie wynika...


Ja powiedziałam, że raz się poświęcę i pójdę tą mega beznadzieją trasą Mioduszyna-Koskowa, więc tylko od Ciebie zależy łeny - teraz jest błotking, ale w moich jelołkowych gumiokach też mogę :P , dla Ciebie wszystko :)
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-01-21, 21:00   

aniołek napisał/a:
to nie jest ładna pogoda
Dla mnie takie widoki są magiczne :P zazdraszczam Ci , biorąc pod uwagę moją obecną dyspozycję i brak górsich wojaży :/
Ostatnio zmieniony przez Tatrzański urwis 2014-01-21, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-01-21, 21:01   

aniołek napisał/a:

Ja powiedziałam, że raz się poświęcę i pójdę tą mega beznadzieją trasą Mioduszyna-Koskowa, więc tylko od Ciebie zależy łeny - teraz jest błotking, ale w moich jelołkowych gumiokach też mogę :P , dla Ciebie wszystko :)


Trasa Mioduszyna - Kosowa jest bardzo fajna, niestety już nie tak jak kiedyś, kiedy to w połowie drogi był kapitalny sklepik z piwem i ławeczką pod potężną lipą przed sklepem.
Oj, jak mi tam smakowało piwo :)
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
aniołek


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 169
Wysłany: 2014-01-21, 21:06   

Tatrzański urwis napisał/a:
Dla mnie takie widoki są magiczne :P zazdraszczam Ci , biorąc pod uwagę moją obecną dyspozycję i brak górsich wojaży :/


spoko, zdaje sobie z tego sprawę. Ja miałam tylko jedną nogę złamaną i dwa lata kiblowałam, więc wiem jak to jest... - powodzenia
_________________
https://www.facebook.com/groups/SlowackieGory/
 
 
aniołek


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 169
Wysłany: 2014-01-21, 21:11   

Basia Z. napisał/a:
Trasa Mioduszyna - Kosowa jest bardzo fajna, niestety już nie tak jak kiedyś, kiedy to w połowie drogi był kapitalny sklepik z piwem i ławeczką pod potężną lipą przed sklepem.
Oj, jak mi tam smakowało piwo


Kwestia gustu :) - ja jestem bardzo wymagająca, a jeśli jechałam nią rowerem i nawet na rowerze myślałam, że oszaleję z nudów :dev , to chyba jedynym wyjściem jest się znieczulić, albo trafić na jakieś ciekawe zjawiska pogodowe :) . Jakiś sklepik tam jeszcze działa, kawałek czarnym szlakiem się pomyka
Ostatnio zmieniony przez aniołek 2014-01-21, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-01-21, 21:14   

Pisząc w skrócie - zdjęcia by były jeszcze lepsze, gdyby zniknął z nich podpis. Bo wtedy więcej szło by zobaczyć :P
 
 
aniołek


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 169
Wysłany: 2014-01-21, 21:19   

Też tak myślę, ale mi się nie chciało wtedy w innym programie go dodawać

Mniej wkurzający :P - nudzi mi się, to go hurtem zmienię ;)

edit- jednak nie, bo wielkiej różnicy na "nie białych" nie ma :-/

Ostatnio zmieniony przez aniołek 2014-01-21, 21:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Julius 


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 136
Skąd: Tam gdzie góry
Wysłany: 2014-01-21, 21:43   

Fajnie się ogląda te fotki z Koskowej Góry. Tworzą ciekawy nastrój ciszy, spokoju i jakiejś nie wypowiedzianej tajemnicy.
To dowód na to, że warto uderzać w górki, zwłaszcza jak się coś na niebie dzieje niezwykłego.
 
 
aniołek


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 169
Wysłany: 2014-01-21, 22:00   

Julius napisał/a:
Tworzą ciekawy nastrój ciszy, spokoju i jakiejś nie wypowiedzianej tajemnicy.


Pięknie napisane :brawo

Julius napisał/a:
To dowód na to, że warto uderzać w górki, zwłaszcza jak się coś na niebie dzieje niezwykłego.


Nie ukrywam, nie lubię Koskowej - zwłaszcza części Koskowa-Mioduszyna, ale to najwyższa górka w okolicy, z szybkim podejściem i oferująca widoki min. na Tatry, i B.Wyspowy. Ostatnio miałam okazję, widzieć już nie z Koskowej, ale z pod Mioduszyny. Kilka zjawiskowych świtów. Nie wiem, czy jest sens, dodawać tutaj wsteczną relację z nad chałpy :) .
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-01-21, 22:15   

aniołek napisał/a:
powodzenia
Dzięki janiołku ;)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-22, 09:39   

No dobra sama chciałaś. :-o Zdjęcia są piękne, klimatyczne, wypisz i wymaluj w ogóle, ale mam jedno pytanie...

aniołek napisał/a:
Też tak myślę, ale mi się nie chciało wtedy w innym programie go dodawać


To w jakim celu go dodajesz? :DD (Zresztą to pytanie nie tylko do Ciebie ;) )
 
 
Julius 


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 136
Skąd: Tam gdzie góry
Wysłany: 2014-01-22, 10:27   

aniołek napisał/a:
oferująca widoki min. na Tatry, i B.Wyspowy.


Nie miałem jeszcze okazji poznać bliżej tej górki, ale to jest dobra rekomendacja dla niej, aby przy jakiejś okazji tam zabiwaczyć, właśnie dla tych widoków o których wspominasz,

aniołek napisał/a:
Kilka zjawiskowych świtów.

a także, że można spodziewać się warunków na dobre ujęcia podczas wschodu słońca.
 
 
aniołek


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 169
Wysłany: 2014-01-22, 16:39   

Vision napisał/a:
To w jakim celu go dodajesz?


Do internata :P takie dodaję, coby się nie plątało po sieci jako czyjeś - wiem, łatwo go usunąć, i wiem że aż takie super nie są, by je wykorzystywać bez pytania. Ale mnie wkurzyło(wkurza), publikowanie czyiś fot, bez info że nie nasze :ok .

Julius napisał/a:
Nie miałem jeszcze okazji poznać bliżej tej górki, ale to jest dobra rekomendacja dla niej, aby przy jakiejś okazji tam zabiwaczyć, właśnie dla tych widoków o których wspominasz,


na Babią i Pasmo Policy też oczywiście...zapomniałam

Z zachodu na Koskowej

Tatry i B.Żywiecki


Babia i Pilsko


Pasmo Policy i Babia


Pasmo Policy, Babia i Pilsko


Julius napisał/a:
a także, że można spodziewać się warunków na dobre ujęcia podczas wschodu słońca.


Tego to jeszcze nie wiem tak na 100% :) , bo zjawiskowe świty - przez szalejący halny, zaliczałam nad domem, a nie tam ;)

Z jednego dnia(parę). Zaliczyłam trzy podobne. Wszystkie poniżej szczytu Mioduszyny









Ostatnio zmieniony przez aniołek 2014-01-22, 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-01-22, 16:40   

aniołek napisał/a:
Też tak myślę, ale mi się nie chciało wtedy w innym programie go dodawać

No, teraz zdecydowanie lepiej :ok
99,7% zdjęcia to prawie 100%. Prawie czyni różnicę.

Ps. Znasz z autopsji odcinek z Zembrzyc na Chełm Zachodni i Wschodni ?
Szukam w internecie galerii z tych miejsc, ale ciężko coś znaleźć.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang