Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

14.12.2013 - Pradziad

Autor Wiadomość
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2013-12-17, 10:34   

Nie mogę bez zazdrości patrzeć na te zdjęcia, bo wiem, że ten (pra)Dziad na mnie jeszcze czeka i muszę się z nim porachować!
A ta piersióweczka to, mam wrażenie, siłą sugestii tak "wisi" w powietrzu :) .
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-12-17, 11:52   

Robert J napisał/a:
Ja raz zapomniałem karty pamięci włożyć do aparatu na wyjazd kilkudniowy Od tamtej pory mam zawsze kilka zapasowych

Też kiedyś wybrałam się bez karty, w Beskid Niski, gdzie zasięg telefonii komórkowej pozostawia (lub pozostawiał?) wiele do życzenia, ciężko było do kogokolwiek się dodzwonić, żeby przywiózł ze sobą "zapas". Teraz też noszę ze sobą kilka, chociaż wolniejszych, ale zawsze coś ;)
 
 
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2013-12-17, 14:59   

Wiolcia napisał/a:
Nie mogę bez zazdrości patrzeć na te zdjęcia, bo wiem, że ten (pra)Dziad na mnie jeszcze czeka i muszę się z nim porachować!
A ta piersióweczka to, mam wrażenie, siłą sugestii tak "wisi" w powietrzu :) .

To były jej ostatnie chwile :dev Pora kupić nową :fajka :usm

Ty się nie odgrażaj tylko przybywaj na przełomie styczeń/luty. Miejsce zawsze się znajdzie ;)
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2013-12-18, 21:04   

Robert J napisał/a:
Ty się nie odgrażaj tylko przybywaj na przełomie styczeń/luty. Miejsce zawsze się znajdzie ;)


Na to liczę, gdy w ostatnim momencie się zdecyduję. Oj kusi, kusi mocno, ale na razie to jeszcze nie wiadomo...
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-07, 08:18   

Ładnie tu dajesz z tymi Sudetami, ożywiłeś bardzo cały ten dział, fajnie popatrzeć, chociaż tutaj fakt, różnice między kompaktem a lustrzanką widać. ;)
 
 
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2014-01-07, 15:09   

Vision napisał/a:
Ładnie tu dajesz z tymi Sudetami, ożywiłeś bardzo cały ten dział


Kolejna relacja w przygotowaniu ;)

Vision napisał/a:
chociaż tutaj fakt, różnice między kompaktem a lustrzanką widać. ;)


Na zdjęciach wykonanych za dnia może różnice nie są tak widoczne(w końcu moja lustrzanka i kompakt różnią się jedną literką w nazwie ;) ), ale gdy tylko jest mniej światła to różnica jest już znaczna. O nocnych zdjęciach kompaktem można zupełnie zapomnieć. :lol
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group