Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

1 zlot Chimalajowców

Autor Wiadomość
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 21:28   

Ja w sumie nie umiem sobie poradzić z ogarnięciem moich zdjęć, więc nie wiem kiedy będą. :-/ Ale rano przed schroniskiem udało mi się złapać Neskę, jak się zapomniała chyba trochę. ;)

 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2013-10-21, 21:33   

Vision :D Uwielbiam Cię :p

Kris! Doceń moje zacne sukmany!
Ostatnio zmieniony przez nes_ska 2013-10-21, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2013-10-21, 21:34   

Vision napisał/a:
rano przed schroniskiem udało mi się złapać Neskę, jak się zapomniała chyba trochę.
:smi4
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-21, 21:38   

Wersja na dziś-rozwodu nie będzie :) Ani Wieliczki, ani jesieni średniowiecza :) zdaje sobie sprawę, że musiałem na kolanach błagać dziewczyny o takie zdjęcie, ewentualnie im zapłacić :)
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 21:39   

Mnie i tak rozwalił ten tekst... "Ty te gęsi tak luzem wyprowadzasz, między tymi tramwajami?"

:smil5
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2013-10-21, 21:43   

Visionie, mnie też ;p W towarzystwie Tomka był to jednak jeden z miliona tekstów, które mnie rozbroiły :P
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2013-10-21, 21:44   Moja kolej ;)

3:30 - Pobudka! Pora wstać i jechać na zlot. Jechałam nie znając ani jednego człowieka, ani Gorców. Po 6 dotarłam do Krakowa, gdzie poznałam pierwsze osoby - Wiolcię i Doczepkę, Rudą oraz Darkeusha. Już wiedziałam, że będzie dobrze. Jeszcze tylko wybór osób, z którymi idę w trasę - wybrałam Wiolcię i Roberta, gdyż mieli dłuższą trasę.


Poszliśmy na Gorc - to szlakiem, to bezszlakowo. Wiolcia prowadziła nas w miejsca, które jej się najbardziej podobają. Ja zdałam się na nią - i słusznie. Dodam, że wlekłam się jak żółw, więc Wiolcia i Doczepka musieli mieć baaaaardzo dużo cierpliwości. Okazało się, że są niesamowicie wyrozumiali, więc w drodze do schroniska pozwalali mi się zatrzymywać co 48 sekund :P ...



Wieczór i noc były zacne. Ubolewam tylko nad tym, że moje ciasto nie zostało skonsumowane, ale cóż! Wpisowe wypite! Mnie też smakowało nieskromnie mówiąc :P

Rano stwierdziłam, że nigdzie się nie wybieram, więc skusiłam się na Dobromiłowe Fresco - tak dobre i miłe jak sam Dobromił! ;) Później z przykrością doszłam do wniosku, że opuszczam Pudla, Dobromiła i starowierchowy domek, a ruszam na Turbacz!

Było świetnie! Oczywiście było milion przystanków, spacer umilany przez TNT'omka, Rudą, Darkeusha, Krisa i Wiolcię z Robertem :) Wreszcie udało się zrobić - niekompletne już - zdjęcie grupowe;). Ach, i miałam szczytową koszulkę! :P





Nadeszła niestety pora, żeby wracać. Pożegnaliśmy się (TNT' nie zaproponował mi, że mnie odwiezie do domu, a teraz wszyscy mi mówią, jak było wspaniale, okrutnicy). Dzisiaj okazało się, że w domu jest jeszcze ciasto. Nalewka też. ;->



A to są moje gęsi:P :



Jak widać - są tu bezpieczne, z dala od tramwajów :P

A tutaj moje zdjęcia - lepsze i gorsze: https://plus.google.com/p...=CPLKn8780PGtEw
Ostatnio zmieniony przez nes_ska 2013-10-21, 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8337
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2013-10-21, 21:48   

ostatnie zdjęcie gęsi przed ich tragiczną przyszłością...
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10876
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-10-21, 22:04   

Znaczy działo się sporo :) na zlocie.
To teraz do piór i relację sklecić co by nie obecni (o ile są na forum tacy prócz mnie :D ) poczytali, pooglądali więcej.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 22:07   

Piotrek, o Tobie też wspomniano... że masz nick jakiś taki niewyjścowy i mamy Ci zmienić na Zdziczały Piotromił. :D
 
 
aranea 


Wiek: 110
Dołączyła: 18 Lip 2013
Posty: 476
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-10-21, 22:10   

nes_ska napisał/a:
Nalewka też. ;->


czuję się zaproszona :D
Pudel, jedziesz? Widziałam jak się oblizywałeś!
_________________
idę w góry cieszyć się życiem..
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10876
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-10-21, 22:13   

Vision napisał/a:
Piotrek, o Tobie też wspomniano... że masz nick jakiś taki niewyjścowy i mamy Ci zmienić na Zdziczały Piotromił. :D

Spoko, możesz mi zmienić :lol bo zdaje się, że moje mode-macki nie sięgają tak głęboko w uprawnienia :)
 
 
Iva 


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1544
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-10-21, 22:14   

Cytat:

Znaczy działo się sporo :) na zlocie.
To teraz do piór i relację sklecić co by nie obecni (o ile są na forum tacy prócz mnie :D ) poczytali, pooglądali więcej.


No też mnie nie było i tak czytam, oglądam i trochę żałuję :)

nes_ska, piękne masz gąski. ;)
_________________
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10876
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-10-21, 22:21   

Gąski wypasione, dorodne. Szerpa z paszą będziesz musiała wynająć na szlak :)
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2013-10-21, 22:23   

Darka wezmę ze sobą. Skoro owce ogarnia, to z gęśmi może również sobie poradzi :D
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group