Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

1 zlot Chimalajowców

Autor Wiadomość
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14380
Wysłany: 2013-10-26, 10:14   

Ja jestem pod wrażeniem 4 i 7.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-10-26, 12:24   

A mnie się podoba naszywka ze zdjęcia numer 6. :ops
Profil Facebook
 
 
Iva 


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1544
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-10-26, 20:24   

Może zostanę zlinczowana, ale sokół, przy Twojej relacji wszystkie inne wypadają blado. :)
_________________
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-10-26, 20:51   

Iva napisał/a:
sokół, przy Twojej relacji wszystkie inne wypadają blado.


Tak, przyćmiłem też wszystkich swoim ryjem, szczególnie w zrzucie od Laweny. Nie da się na to patrzeć. Mogła jednak wstawić widoczki.
Profil Facebook
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-26, 21:03   

Lawena tam odnalazła swojego Księcia, o mało się nie zabiła, żeby go złapać. :lol

 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-10-26, 21:20   

Ogólnie wszyscy macie tu ładne zdjecia :-) . Pogoda siadła wiec i pstrykać pewnie było przyjemnie, do tego te jesienne kolory.

Fajna maska Vision, dobra na basen :D
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-27, 18:04   

No to jeszcze jakieś tam fotki ode mnie, chociaż to jeszcze nie koniec, ale tak to jest jak nie przesuwając się praktycznie w ogóle, robi się zdjęcia, a zanim doszliśmy do tej Kiczory, to co chwile jakiś postój był. No ale trzeba przyznać, że te widokowe polanki i urokliwe miejsca na popasy, bardzo temu sprzyjały. ;)



























 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-27, 18:08   

Malgo Klapković napisał/a:
Zauważyłam :P Tylko ciekawam jak robiłeś zdjęcie stojąc na rękach, czym zwolniłeś migawkę? :P


Nie no nie chciałoby by mi się, lepiej w programie obrócić i przyciąć tak jak trzeba. :-o

Piotrek napisał/a:
Fajna maska Vision, dobra na basen :D


Niestety, kiepsko z jej wodoszczelnością. :)
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2013-10-27, 18:11   

Świetne macie te zdjęcia grupowe ;)
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-27, 18:15   

No ja niestety zaniemogłem trochę ze zdjęciami, za co sorry, ale ostatnimi dniami mam problemy (wiek już nie ten) i za bardzo nie mogę siedzieć, a na stojąco nie chce mi się w to bawić. Coś mnie rżnie w plecach i w ogóle chory jestem. ;)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-10-27, 18:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lawena 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 51
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-10-27, 20:14   

Vision, znowu chory? Idź w końcu do lekarza :) A Książę uroczy, ale tak szybko uciekał, że nie zdążyłam mu buzi dać :)
Profil Facebook
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-10-27, 21:21   

Viz, jakieś to fotomontaże są, na dwóch zdjęciach mam wzrost równy z Malgo. A nie pamiętam, zebym do jakiejś nory wpadł.
Profil Facebook
 
 
stokrotka 


Wiek: 36
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 93
Wysłany: 2013-10-27, 21:28   

Hahaha, a ja znowu na zdjęciu coś pochłaniam, ehhh :D
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-10-27, 22:01   

Vision napisał/a:
Piotrek napisał/a:
Fajna maska Vision, dobra na basen :D


Niestety, kiepsko z jej wodoszczelnością. :)


Jak byś się owinął folią tak jak Tępy to by się nadała :)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-02, 21:50   

No nic, ja skromnie dokończę te swoje wypociny, bo tak urwałem je w połowie. Po początkowych sielankach na polankach i częstych odpoczynkach, w końcu się trochę ruszyliśmy i dotarliśmy do tej Kiczory, a potem to można powiedzieć, że nasze tempo bardzo wzrosło. :DD

Podczas dojścia do tej Kiczory, często było widać Tatry... ;)



ale inne góry również:



I tak w sumie co chwile.







Potem wyszliśmy na Halę Długą, a tam znów to samo, ale całkiem przyjemna to Hala jest, mi się bardzo podobało, w dodatku było cały czas widać już nasz cel, czyli schronisko, więc to co najbardziej lubię. ;) Chociaż ja to chciałem jeszcze iść, do tej Bulandowej Kapliczki, ale każdy mnie olał... :fajka

Tak więc kilka pstryków z Hali:









I za moment schronisko, ale przed schroniskiem jeszcze miła niespodzianka, tzn. spotykamy jak zwykle niezapowiedzianego Mirrorsa vel. Pszczelarza i niejaką hildę vel. Lizusa ;) , którzy szli w sumie w przeciwnym kierunku ale wieczorem w schronisku do nas dołączyli. :DD

No ale my do schroniska, tam chyba godzinny popas, pogoda piękna, ale widoki takie średnie trochę.





Na czoło Turbacza też nikogo mi się nie udało namówić. :haha Tyle, że w sumie chyba sam nie chciałem za bardzo tam iść, ale szczytu nie odpuściłem, chociaż też słyszałem okrzyki niezadowolenia z tej propozycji. :-) Wszyscy jednak się skusili i poszliśmy. Widoki ze szczytu, jak to z Turbacza, spod schroniska i pobliskich hal o wiele lepsze, ale być tak blisko a nie wejść na szczyt, to wg mnie nie wypada.









Schodząc ze szczytu, spotykamy Pudla z Marysią i kimś tam jeszcze, imienia tego Pana nie pamiętam. ;) W sumie to się minęliśmy wcześniej, ale nie wiem jak się nie zauważliśmy. Chwile pogadaliśmy, zeszliśmy do rozwidlenia szlaków i już dosyć szybkim tempem niebieskim szlakiem w dół.

Po drodze trochę atrakcji i widoczków:









I jeszcze jedna, ostatnia już przerwa.





I dalej w dół...









No i tu nastąpił mały problem ostatniej trójcy. ;) W sumie to cały czas szedłem wg gpsa i to, że zeszliśmy ze szlaku to widziałem na nim od razu po 3 minutach. Tyle tylko, że na GPSie widziałem tylko część mapy a nie całość, więc w sumie dalej szliśmy cały czas blisko szlaku i wzdłuż niego właściwie, więc się nie przejmowałem. Cały problem polegał na tym, że szliśmy wg tego szlaku, tylko z powrotem. :usm Dopiero jak pomniejszyłem tą mapę to się zoorientowałem. No ale nic bywa i tak, przynajmniej zwiedziliśmy trochę więcej i krowę zobaczyłem. ;)



W końcu dotarliśmy na parking. Potem zakupy w Nowym Targu i do Obidowej, tam znów nie wiadomo skąd pojawia się Pudel, tym razem z liczniejszą ekipą. ;) Dobromił gubi naszą piłkę w rzece, potem wypraszają nas z mostu, bo most prywatny przecież. Tak w wyobraźni już mam rozmowę TnT'omka z tym gościem od mostu, sądzę, że mogłaby być ciekawsze niż ta z tym od owieczek. :DD Piłkę udało się zidentyfikować, pochodziłem trochę po wodzie, niestety, niefortunnie dwa razy wpadłem po kolano, najpierw jedną, potem drugą nogą. Przyszło mi więc iść do schroniska w przemoczonych butach, ale dało radę. Po drodze jeszcze gdzieś tam resztki zachodu słońca...



I zaraz w schronisku, trasa, z parkingu w sumie szybka, lekka i przyjemna, chociaż mi w drugiej połowie dała trochę w dupę.

Miało być ognisko i było, tylko nikt się nie kwapił do rozpalenia go. Nie wiem kto to wymyślił, żeby te ognisko rano zrobić. Tak sobie teraz myślę, widząc jak wyglądaliśmy rano, jak je rozpalamy o poranku. :haha :haha :haha Ale poszli dwaj dzielni, czyli sokół i ja i ropalili je w ekspresowym tempie. Tutaj muszę zdradzić tajemnicę, dlaczego tak szybko, ano dlatego, że miliśmy szczęście i było tam jeszcze jakieś niedogaszone wcześniejsze ognisko, więc dorzuciliśmy tylko drewna i znów się paliło. :DD







Po ognisku udaliśmy się do schroniska na zasłużony spoczynek. ;) Tam jak było kto był ten wie. Mi osobiście się bardzo podobało, szczególnie te "pokoje tematyczne", każdy miał do wyboru co chciał. :D

No i na dzień pierwszy to by było tyle, chciałem jeszcze podziękować Halince za prezent urodzinowy. :-) Dzięki też właścicielom za frytki, były bardzo dobre. :fajka

W sumie też, ciężko określić ile było osób na tym zlocie, bo przewinęło się sporo, ale też nie wiadomo kto się z tym indentyfikował. :usm ;)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-11-03, 00:33, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime